Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 18:00

Ci wszyscy,którzy szukają sensacji,niech się zastanowią.Wpuśzcza dziecko do sali,a sam za telefon i w nogi!!!!Dzieci kaszlące,chore i personel ktory musi temu zaradzić...Najprościej zrobić fotkę i do gazety,skoro w przedszkolu publicznym jest źle-droga wolna,niania,albo przedszkole prywatne!!!!!Mnie,jako rodzicowi bardzo pasuje.Pozdrawiam personel Panie nauczycielki i panie opiekunki:)

Nareszcie jakiś głos rozsądku.

#42 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 18:01

Ci wszyscy,którzy szukają sensacji,niech się zastanowią.Wpuśzcza dziecko do sali,a sam za telefon i w nogi!!!!Dzieci kaszlące,chore i personel ktory musi temu zaradzić...Najprościej zrobić fotkę i do gazety,skoro w przedszkolu publicznym jest źle-droga wolna,niania,albo przedszkole prywatne!!!!!Mnie,jako rodzicowi bardzo pasuje.Pozdrawiam personel Panie nauczycielki i panie opiekunki:)

Nareszcie jakiś głos rozsądku.

#43 ~Wredny~

~Wredny~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 18:39

Chyba czytaliśmy inny artykuł, bo piszesz nie na temat, ale rozumiem, że jesteś zwolennikiem/czka zasady: jak jest coś nie tak, to morda w kubeł albo won

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 19:32

To samo w szkole nr 12:

"Z uwagi na przypadający w 2019 r. Jubileusz 100 - lecia Szkoły Podstawowej Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych będzie 15.05.2019 r. (środa),który zostanie odpracowany w sobotę 16.02.2019 r."

#45 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 19:50

Moim zdaniem ta osoba, która zrobiła z tej informacji sensację miała problem ze zrozumieniem informacji wywieszonej na drzwiach przedszkola. To była prośba. Przedszkole jest w dniu jutrzejszym otwarte i Ci rodzice, którzy nie mogą zapewnić na jeden dzień opieki dla swoich dzieci z pewnością tą opiekę w placówce dostaną. Moja córka bardzo lubi chodzić do tego przedszkola ale cieszy się, że jutrzejszy dzień będzie mogła spędzić z babcią. Przykro mi jest czytać artykuł i niektóre komentarze. Dzień, który był przygotowywany od kilku miesięcy i wyczekiwany przez osoby tam pracujące jest teraz szeroko komentowany w negatywny sposób nie tylko wśród ludzi z osiedla ale też z całego Białegostoku. Oj szanowny donosicielu karma wraca :)

#46 ~karma wraca?~

~karma wraca?~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:10

Moim zdaniem ta osoba, która zrobiła z tej informacji sensację miała problem ze zrozumieniem informacji wywieszonej na drzwiach przedszkola. To była prośba.

Dzień,.....wyczekiwany przez osoby tam pracujące jest teraz szeroko komentowany w negatywny sposób . Oj szanowny donosicielu karma wraca :)

To ja - nauczycielka j. polskiego w średniej szkole nie rozumiem tekstu "ogłoszenia"? Mój mąż prawnik również nie rozumie? Nie rozumie też prof. Jerzy Kopania, filozof i etyk? Nie zrozumiał też nikt z Urzędu Miejskiego  informując iż nikt nie weźmie udziału i że takie ogłoszenie nie było konsultowane oraz wyraził się iż jest niestosowne?

Dziwne.

Całe społeczeństwo wraz z ludźmi wykształconymi, autorytetami, urzędnikami odebrało "ogłoszenie" jednoznacznie.

Tylko sama pani Dyrektor oraz jej świta czekająca na balowanie i garstka rodziców nic w tym złego nie widzi.

Otóż...artykuł nie powstał ponieważ dziennikarz sobie ogłoszenie zobaczył, przede wszystkim takie "rządy" Pani Żuk nie podobają się wielu, wielu, wielu rodzicom. 

Karma wraca? To już powinna się bać załoga przedszkola której nadmiar dzieci miał przeszkadzał w imprezowaniu a nie "donosiciel". 

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:22

Czy Kosmici mają rozumieć, że artykuł powstał na podstawie zdjęcia znalezionego przez dziennikarza w sieci?

To normalna sytuacja w przypadku tego portalu, głównie z FB ściąga się różne aferki, na podstawie choćby jednego zdjęcia i bez sprawdzania u źródeł, bo ludzie przecież lepiej wiedzą, choćby niektórzy komentujący tu na forum. 

Normalna gazeta bierze informacje z agencji prasowych, a gimbusy z porannego siedzą na FB. 

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:27

Jakość komentarzy niektórych ludzi poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Pani Dyrektor co jak co ale super dba o całą placówkę. Ok ,nie potrzebnie ukazała się ta wiadomość na drzwiach, mogło to być zakomunikowane w inny sposób ale nie przesadzajmy i zakończmy tą bezsensowną dyskusje.Opieka dzieciom była zapewniona przez władze przedszkola. oby więcej takich pedagogów było,jak jest w tym przedszkolu.

Było zapewne powiedziane na zebraniu, ale część rodziców nie miała pewnie czasu pójść na zebranie, podobnie jak w szkołach jest z wywiadówkami, przychodzi raptem kilku rodziców, a reszta mocno zbulwersowana że o czymś nie wiedzieli i robi się po za ich plecami. 

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:30

Co do tego, że w innych przedszkolach jest podobnie - nie zgodzę się, kilka lat temu w przedszkolu 68, do którego uczęszczała moja córka, była uroczystość rocznicy powstania przedszkola i panie nauczycielki prosiły rodziców o jak najliczniejszy udział w uroczystościach, gdyż w przedszkolu najważniejsze są dzieci, gdyby nie było dzieci - nie byłoby przedszkola, nikogo nie proszono o "zrobienie wolnego" od przedszkola.

Co do tego, że władza odgradza się na uroczystościach - wszędzie tak jest, w firmach państwowych i w firmach prywatnych, czy widzieliście właściciela firmy świętującego ze swoim "robolem" przy suto zastawionym stole ? czy widzieliście generała pijącego na jednej imprezie z szeregowcem ? czy widzieliście księdza ucztującego ze swoimi "barankami" ?

Ja pracowałem w firmie gdzie pracodawca robił imprezy z pracownikami. Wiem też że w kościele protestanckim wino i opłatek dostają wierni podobnie jak ksiądz. 

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:35

To ja - nauczycielka j. polskiego w średniej szkole nie rozumiem tekstu "ogłoszenia"? Mój mąż prawnik również nie rozumie? Nie rozumie też prof. Jerzy Kopania, filozof i etyk? Nie zrozumiał też nikt z Urzędu Miejskiego  informując iż nikt nie weźmie udziału i że takie ogłoszenie nie było konsultowane oraz wyraził się iż jest niestosowne?

Dziwne.

Całe społeczeństwo wraz z ludźmi wykształconymi, autorytetami, urzędnikami odebrało "ogłoszenie" jednoznacznie.

Tylko sama pani Dyrektor oraz jej świta czekająca na balowanie i garstka rodziców nic w tym złego nie widzi.

Otóż...artykuł nie powstał ponieważ dziennikarz sobie ogłoszenie zobaczył, przede wszystkim takie "rządy" Pani Żuk nie podobają się wielu, wielu, wielu rodzicom. 

Karma wraca? To już powinna się bać załoga przedszkola której nadmiar dzieci miał przeszkadzał w imprezowaniu a nie "donosiciel". 

Ktoś po wsap-ie raczej na pewno nie zrozumie. 

#51 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 21:26

Dziwne.

#52 ~Mama przedszkolaka 78~

~Mama przedszkolaka 78~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 21:33

Szkoda, że władza tak się wypieła, na całą resztę obsługi przedszkola, dzieci, które czekają na ten dzien (tak, tak, te które muszą jutro być), nauczycieli, rodziców i dzieci, które od kilku tygodni przygotowują super przedstawienie..... Moje dziecko, dziś wracając z próby... Oj jak się cieszę, że jutro występ, że przyjedzie Pan prezydent.... Ehhh nie wyprowadzam dziecka z błędu,iż władza, ma w . was... Wybory minęły. Ehh smutne to

#53 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 21:37

Szanowna Pani nauczycielko j. polskiego w szkole średniej. Nie jestem pewna co ma do rzeczy Pani wyuczony zawód ale wydaje mi się a wręcz jestem pewna tego, iż należy zmienić w Polsce system nauczania. Jeżeli aktualnie dzieciaki uczą się na blachę a interpretacja czegokolwiek musi się odbywać według klucza nauczyciela to się nie dziwię, że problemy stwarza niektórym samodzielne myślenie. 

Jeżeli w Pani ocenie Pani Dyrektor nie prowadzi tej placówki dobrze to proponuję wszystko opisać i wysłać do UM (z pewnością Pani mąż prawnik pomoże) Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

#54 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:00

Najwyższy czas, żeby tą sprawą zainteresowało się kuratorium!

#55 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:07

Szanowna Pani nauczycielko, jeżeli jak to Pani napisała "Całe społeczeństwo" rozumie kontekst napisanego tekstu to zupełnie nie rozumiem ja sensu tej riposty? " Cała świta Pani Dyrektor" co znaczą takie słowa pisane przez inteligencę?Obraża Pani nie tylko Dyrektora placówi bądż co bądż personalizując ją , najwidoczniej jest lub była Pani "ulubionym rodzicem "placówki i zna pani ową 'Świtę" . Obraża  Pani  również personel tego przedszkola . Co jest złego w tym , że poproszono rodziców? nikt nic nie nakazywał czy zakazywał przyprowadzania dzieci do placówki , jeśli nie mają opieki. Wyrażnie jest napisane " jeśli ktoś może w miarę możliwości  " . Nie ma stwierdzenia przedszkole zamknięte lub nie przyjmujemy dziś dzieci. Jest prośba i albo się ktoś do tego odniesie albo nie ...wszystko.Skoro wypowiada się Pani w tej sprawie musi być Pani zaznajomiona z placówką i jej pracownikami, inaczej nie tworzyła by Pani bajek o Dyrekcji i jej świcie. 

#56 ~Chińska Republika Ludowa?~

~Chińska Republika Ludowa?~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 00:02

Szkoda, że władza tak się wypieła,..... Moje dziecko, dziś wracając z próby... Oj jak się cieszę, że jutro występ, że przyjedzie Pan prezydent.... 

No to jest właśnie profesjonalizm kadry tego przedszkola. Na piśmie dostali- że Prezydent się pojawi?? To po co dzieciaki musztrować i prezydenta obiecywać??! 

I bardzo dobrze, że "władza" się nie pojawi. Widac zrozumieli "ogłoszenie-prośbę" jak rozumni ludzie...

Jeszcze lepiej.. jedne dzieciaki trenowane na występ do pokazów jak małpki w zoo przed prezydentem ??? 

A inne "proszone" (mniej zdolne?) by zostały w domu....???

Czy to Chińska Republika Ludowa???

#57 ~do obrażonej kadry,,,~

~do obrażonej kadry,,,~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 00:20

Szanowna Pani nauczycielko,  " Cała świta Pani Dyrektor" co znaczą takie słowa pisane przez inteligencę?Obraża Pani nie tylko Dyrektora placówi bądż co bądż personalizując ją , Obraża  Pani  również personel tego przedszkola . Co jest złego w tym , że poproszono rodziców?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oj ...jednak może cała kadra do zwolnienia??

Cytat: 

"Tylko sama pani Dyrektor oraz jej świta czekająca na balowanie i garstka rodziców nic w tym złego nie widzi."

Świta - to nic innego jak personel podległy. Ktoś jest kierownikiem, dyrektorem, prezesem, ktoś pracownikiem. To obraźliwe?/ 

1. Czy prof Kopania również swoim komentarzem do tego zdarzenia obraził??

2. Czy Rzeczniczka Urzędu Miejskiego również obraziła?? 

3. Czy rezygnacja z uczestniczenia w wydarzeniu białostockich władz - też obraziła pracowników przedszkola?

4. Czy przedstawiciel kuratorium/UM który dzwonił do pani Dyrektor również obraził??

Wszyscy nie zrozumieliśmy :"ogłoszenia" i wszyscy obrażamy personel jednym słowem.

A może psychiatra się przyda - jeśli nie jesteście w stanie zrozumieć decyzji Prezydenta, komentarza prof Kopani,  ludzi czytających "ogłoszenie-prośbę"

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 06:25

Dziwne.

Naprawdę jesteś nauczycielką języka polskiego? Tylu błędów - stylistycznych i interpunkcyjnych w tak krótkim tekście  już dawno nie widziałam. Cieszę się, że nie uczysz moich dzieci...

#59 ~Mama przedszkolaka 78~

~Mama przedszkolaka 78~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 06:42

No to jest właśnie profesjonalizm kadry tego przedszkola. Na piśmie dostali- że Prezydent się pojawi?? To po co dzieciaki musztrować i prezydenta obiecywać??!
I bardzo dobrze, że "władza" się nie pojawi. Widac zrozumieli "ogłoszenie-prośbę" jak rozumni ludzie...
Jeszcze lepiej.. jedne dzieciaki trenowane na występ do pokazów jak małpki w zoo przed prezydentem ???
A inne "proszone" (mniej zdolne?) by zostały w domu....???
Czy to Chińska Republika Ludowa???

#60 ~Mama przedszkolaka 78~

~Mama przedszkolaka 78~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 06:45

Właśnie dzieci nie wiedzą,a kto pisał o nusztrowaniu?
Dzieci i kadra (tak ta zła pani dyr też), przygotowały super przedstawienie, które jednak, wymagały nauki, prób, spędzonego czasu na próbach...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych