Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Efhi~

~Efhi~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 06:29

Miesiąc temu to samo było w PS 21 na Staszica. Były obchody 60-lecia i też była prośba do rodziców, aby dziecko zostało w domu. Zamiast kartki na drzwiach panie prosiły rodziców ustnie. Trochę to przykre. Tłumaczenie było takie, że sale będą zajęte na imprezę a te, które zostaną wolne nie pomieszczą wszystkich dzieci, no i opiekunów za bardzo nie bedzie, bo będą świętować.

#2 ~zabrakło na zabiegi~

~zabrakło na zabiegi~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 07:31

Aj waj. O co tyle krzyku. To nie są uroczystości dla dzieci. To "władze " mają poczuć się dobrze.

Niedawno w szpitalu PSK "gościł" minister- a raczej przemknął jak błyskawica. Ale wzorem  komuny przygotowania trwały miesiąc. Szorowanie, ściganie najmniejszych pyłków, personel na miotłach i mopach. Gorączkowe zwożenie kwiatów i obrazów. Główny hol przypomina oranżerię i muzeum.

Wszyscy zastanawiają się czy te dekoracje zostaną czy pojadą dalej- szlakiem ministra.

#3 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 07:53

dlatego moje dzieci są w prywatnym,szkole i przedszkolu.Tam czuć szacunek do klienta i nie strach sie odezwac.Pelno znajomych opowiada,że siedzi cicho bo ważne że się dostało i 200 zł placi.załosne.

#4 ~hahah~

~hahah~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 08:01

"...gdy nie ma dzieci w przedszkolu to jesteśmy niegrzeczni..." hahahahaha

#5 ~Ojciec Mateusz~

~Ojciec Mateusz~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 08:13

Nie rozumiecie tej prośby bo jesteście zadufanymi w sobie egoistami. Jedna tu mądrala gardzi państwowymi placówkami bo uważa, że jak płaci w prywatnym to może drzeć tam ryja na personel. Inni zaś robią zamęt. W tym dniu po prostu dyrekcja spodziewała się dużej liczby gości i nie chciała aby z tego powodu dzieci nie miały zapewnione 100% opieki. Ale znalazł się jakiś mądrala i naburaczył bo chciał się pozbyć dziecka a tu kwas - prośba żeby został w domu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 08:23

Bo władze miasta nie są dla byle kogo. Była  sztuka wystawiana przez dzieci niepełnosprawne  w operze potem bankiet. Dzieci dostały po pączku i musiały być z przewieszoną siatką aby czasem do stołów dla władzy nie podeszły. Tak działa władza miasta. Z byle kim się nie spotyka. Zapomnieliście o barierkach ?

#7 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 08:23

Nikomu nic się nie stanie tego 1 dnia. Moje dziecko zostanie w domu i nie ma problemu. Lepiej niech "kochajace mamuśki" nie puszczają chorych dzieci do przedszkola !!!! A nie ledwo żywe dzieci chodzą a potem inne są chore przez perfidne matki !!!!

#8 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 08:31

Moje też zostanie w domu i nie mam z tym problemu

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 08:50

Jest po wyborach starczy już tego stykania się z pospólstwem. Kto chciał mógł w czasie kampanii zrobić fotkę z jabłuszkiem teraz słuchać bo podwyżki za przedszkola będą. Czas na wycieczkę wyjechać a kampania kosztowała. Wasz tadzio musi odpocząć

#10 ~Marceli~

~Marceli~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:11

Myślcie sobie co chcecie ale na jubileuszu przedszkola powinny być obecne dzieci i przy udziale dzieci powinny być te obchody zorganizowane.

Oczywiście, że jednego dnia nic się nie stanie ale nie wszyscy rodzice mogą wziąć na taką okazje wolne aby być z dzieckiem w domu. Również nie wszyscy mają dodatkową pomoc przy opiece w postaci babci, cioci, starszego rodzeństwa.

Więc dla niektórych jest spory problem

#11 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:53

Jak dyrektorka ma malo miejsca, to niech nie zaprasza tylu gosci. Na miejscu rodzicow kazdy poczulby sie dotkniety, bo wychdzi na to, ze dyrekcja wstydzi sie dzieci. Przedszkole jest dla dzieci, a nie dla urzednikow, a bez dzieci, to i dyrektor nie bylby potrzebny. Brawo dla prezydenta, ze nie chce przyjsc na ten festiwal zenady.

#12 ~Dgjgtj~

~Dgjgtj~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:26

Prosze nie traktowac przedszkola jako prywatnego folwarku bo to bardzo hadko

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:38

Nie mogę zrozumieć skąd w ludziach jest tyle złych emocji? Dyrekcja jak najbardziej pomyślała o dzieciach i zorganizowano uroczysty dzień właśnie z tej okazji dzieciom 19 października.

Nikomu nie zabroniono przyprowadzenia dzieci do przedszkola 14 listopada, tylko uprzejmie poproszono, aby w miarę możliwości dzieci nie przyprowadzać. Dlaczego jesteśmy tacy roszczeniowi? Dlaczego nie stać nas na uprzejmy gest w kierunku kadry przedszkola, którzy na co dzień w bardzo profesjonalny sposób naprawdę zajmują się naszymi dziećmi?

#14 ~zwolnić dyrektorke~

~zwolnić dyrektorke~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:41

Nie rozumiecie tej prośby bo jesteście zadufanymi w sobie egoistami.  W tym dniu po prostu dyrekcja spodziewała się dużej liczby gości i nie chciała aby z tego powodu dzieci nie miały zapewnione 100% opieki. Ale znalazł się jakiś mądrala i naburaczył bo chciał się pozbyć dziecka a tu kwas - prośba żeby został w domu.

? NIECH ROBI IMPREZE PO WYJŚCIU DZIECI...O 16;30 i niech się bawi aż do północy...

1. PRZEDSZKOLE JEST DLA DZIECI

2. IMPREZA DLA DOROSŁYCH

czy na pewno pani dyrektor powinna pełnić tę funkcje??

dobro dzieci sie nie liczy? tylko rozrywka dla niej i pracowników?

jak z komedii Barei...usunąć dzieci - bo władze przyjadą i opiekunki będą musiały się tym "dużymi dziećmi" zająć?? (hahahah)

Aha...najpierw niech zapyta rodziców, a jak się zgodzą - dopiero zaprasza gości!!

#15 ~Dyscyplinarka DYREKCJI~

~Dyscyplinarka DYREKCJI~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:48

Dlaczego nie stać nas na uprzejmy gest w kierunku kadry przedszkola, którzy na co dzień w bardzo profesjonalny sposób naprawdę zajmują się naszymi dziećmi?

Zgoda, ale proszę z wypłaty owych przedszkolanek/pracowników przedszkola odjąć z wynagrodzenia pieniążki za ten dzień.

Albo zabawa albo praca.

A dyrektorkę pod dyscyplinarkę za tego rodzaju "prośbę"///

Normalne, rodzice pracują- albo sami wezmą urlop na ten dzień, albo zatrudnią opiekunkę - muszą zapłacić/ - by KADRA W CZASIE PRACY PRZEDSZKOLA SIĘ POBAWIŁA. 

#16 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:54

Żałosnym jest robienie afery z ogłoszenia, a jeszcze bardziej żałosne są negatywne wypowiedzi ludzi w tym temacie. Założę się, że 80% z Was nawet nie wie, gdzie się znajduje to przedszkole, a już na pewno nawet nie przechodziło obok. 

Łatwo jest oceniać i się oburzać bez znajomości kontekstu. 

Temat pojawił się już we wrześniu i jakoś żaden z Rodziców (przynajmniej dzieci chodzących do grupy, do której uczęszcza  moje dziecko) nie miał z tym problemu, a jakoś obcy ludzie mają okropny...

Prośba wynikała z tego, że część nauczycieli będzie prowadziła uroczystość, co się przekłada na fakt, że grupy będą łączone. Kto prowadza dzieci do przedszkola ten wie, co oznacza 25 w jednej sali, a co dopiero więcej.

Z tego, co się orientuję wiele przedszkoli prosi o nieprzyprowadzanie dzieci w dniu jubileuszu. Tylko jeszcze żaden olśniony nie wpadł na pomysł, żeby zrobić fotkę. 

Dzieciaki miały swoją imprezę trochę wcześniej. Wszystko było wspaniale zorganizowane. Córka była bardzo zadowolona i opowiadała, co się działo z zapartym tchem. 

Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z wyboru tego przedszkola. Wiem, ile się tam dzieje ciekawych rzeczy, jak Nauczycielki dbają o dzieciaki, jestem tez o wszystkim na bieżąco informowana. 

Szkoda, że dziennikarze nie zapytali o zdanie bezpośrednio zainteresowanych, czyli opiekunów dzieci.

#17 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:55

Żałosnym jest robienie afery z ogłoszenia, a jeszcze bardziej żałosne są negatywne wypowiedzi ludzi w tym temacie. Założę się, że 80% z Was nawet nie wie, gdzie się znajduje to przedszkole, a już na pewno nawet nie przechodziło obok. 

Temat pojawił się już we wrześniu i jakoś żaden z Rodziców (przynajmniej dzieci chodzących do grupy, do której uczęszcza  moje dziecko) nie miał z tym problemu, a jakoś obcy ludzie mają okropny...

Prośba wynikała z tego, że część nauczycieli będzie prowadziła uroczystość, co się przekłada na fakt, że grupy będą łączone. Kto prowadza dzieci do przedszkola ten wie, co oznacza 25 w jednej sali, a co dopiero więcej.

Z tego, co się orientuję wiele przedszkoli prosi o nieprzyprowadzanie dzieci w dniu jubileuszu. Tylko jeszcze żaden olśniony nie wpadł na pomysł, żeby zrobić fotkę. 

Dzieciaki miały swoją imprezę trochę wcześniej. Wszystko było wspaniale zorganizowane. Córka była bardzo zadowolona i opowiadała, co się działo z zapartym tchem. 

Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z wyboru tego przedszkola. Wiem, ile się tam dzieje ciekawych rzeczy, jak Nauczycielki dbają o dzieciaki, jestem tez o wszystkim na bieżąco informowana. 

Szkoda, że dziennikarze nie zapytali o zdanie bezpośrednio zainteresowanych, czyli opiekunów dzieci.

#18 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:26

Myślcie sobie co chcecie ale na jubileuszu przedszkola powinny być obecne dzieci i przy udziale dzieci powinny być te obchody zorganizowane.

Oczywiście, że jednego dnia nic się nie stanie ale nie wszyscy rodzice mogą wziąć na taką okazje wolne aby być z dzieckiem w domu. Również nie wszyscy mają dodatkową pomoc przy opiece w postaci babci, cioci, starszego rodzeństwa.

Więc dla niektórych jest spory problem

Ja sama wychowuje i mój syn zostanie w domu i sobie poradziłam jakoś !!!!!!!!!!! Bez przesady drobnej !!!!!!!

#19 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:35

Zgoda, ale proszę z wypłaty owych przedszkolanek/pracowników przedszkola odjąć z wynagrodzenia pieniążki za ten dzień.

Albo zabawa albo praca.

A dyrektorkę pod dyscyplinarkę za tego rodzaju "prośbę"///

Normalne, rodzice pracują- albo sami wezmą urlop na ten dzień, albo zatrudnią opiekunkę - muszą zapłacić/ - by KADRA W CZASIE PRACY PRZEDSZKOLA SIĘ POBAWIŁA.

Dyscyplinarka dla Pani Dyrektor???????? Człowieku o czym Ty mówisz??? Pani Dyrektor podobnie jak cała kadra pedagogiczna tego przedszkola to najlepsza Kadra jaką można sobie wyobrazić. Poza tym Dyrekcja poprosiła kto może żeby dziecko zostawiła w domu a nie że tego dnia przedszkole jest ZAMKNIĘTE. Jak Kadra poświęca się dzieciom pod wieloma względami to oki, wszystko jest dobrze ale jak Przedszkole ma swoje święto to już robi się z tego wielką aferę. Ludzie WSTYD, zwłaszcza za komentarze i wypowiedzi od osób/rodziców niekorzystających z tego przedszkola.

#20 ~rodzic? czy przedszkolanka~

~rodzic? czy przedszkolanka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:39

1.Żałosnym jest robienie afery z ogłoszenia, 

-------------------------------------------------------------------------------------

Prośba wynikała z tego, że część nauczycieli będzie prowadziła uroczystość

Dzieciaki miały swoją imprezę trochę wcześniej. 

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Cóż...wskazuje pani, że: profesorowie, urzędnicy, poloniści i rodzice oraz postronne osoby nie rozumieją treści ogłoszenia i intencji dyrektorki?? i to jest żałosne??

2. I "część nauczycieli" tym samym miała zabawiać panią dyrektor i urzędników oraz "gości"??(w zasadzie to dyrekcja prowadzi uroczystości..ale chyba nie w tym przedszkolu)

3. Głosy rodziców oraz dziadków/ opiekunów prawnych dotarły do dziennikarzy..Z samego ogłoszenia na kartce artykuł by nie powstał..

BABO.."rodzicu"? czy też raczej pracowniku tego przedszkola: puknij się w łepek, pomyśl-dlaczego nie wybierają się na tę uroczystość urzędnicy..dlaczego tak a nie inaczej komentują profesorowie etyki/ socjologii/ filozofii...

ps. to że dzieci miały wcześniej zorganizowaną uroczystość- jeszcze gorzej..

takie podziały? - to jedyna słuszna decyzja: won dyrektorko. (dyrektorko świętuj i zapraszaj gości po odebraniu dzieci z przedszkola- skoro nauczyciele mają być zajęci w CZASIE PRACY ZABAWĄ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych