Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 22:25

fajnie, że pani Pieńkowska jest swobodna i potrafi się dobrze bawić nawet na wizji. bardzo ładnie wyglądała zresztą ;)

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 16:00

Pani Pieńkowska to bardzo fajna kobieta, z dużym dystansem do siebie i otaczającej ją rzeczywistości. Podziwiam ją. Nie wiem, czy byłabym w stanie byc taka naturalna przed milionami widzów. Ona jest i ukłon w jej stronę

#3 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 08:21

Od dłuższego czasu natykam się na niepochlebne opinie o Pani Pieńkowskiej, i nie bardzo rozumiem dlaczego. Ma dystans do siebie, prowadzi ciekawe rozmowy z gośćmi, nie unika trudnych i kontroweryjnych tematów.

#4 ~jag~

~jag~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 15:23

Fajnie, że ma do siebie dystans, ja ją bardzo lubię. Świetnie prowadzi wywiady, ma swoje zdanie, dobrze się ją ogląda:)

#5 ~drink~

~drink~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 14:13

Lubię Pieńkowską, to osoba, która lubi pożartować, jest swobodna i zabawna. Ona po prostu rządzi na wizji! Zdecydowanie częściej oglądałem ten program, gdy go prowadziła Pieńkowska. 

#6 ~antoni~

~antoni~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 11:05

Czy wszystkie komentarze poniżej pisała pani Pieńkowska??????

#7 ~antoni~

~antoni~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 11:07

Czy wszystkie komentarze poniżej pisała pani Pieńkowska??????

Powyżej

#8 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:05

Ja też ja lubię.tylko nie wiem dlaczego niektóre p a n i e zle się o niej wypowiadają . Już wiem to sie nazywa z a z d r o ś ć.Na szczęście ja tej choroby nie mam.

#9 ~fiolka~

~fiolka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 18:37

ja ją bardzo lubię! dla mnie jest bardzo pozytywną, ciepłą, pogodną osobą. no i ma duże poczucie humoru! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych