Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jest nowy świetny kandydat na burmistrza!

1120 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 20:56

Mam nadzieje, że zgodzi się wystartować na burmistrza. Znam bardzo wielu ludzi, którzy bardzo dobrze o nim się wyrażaja. Świetny fachowiec, bardzo przedsiębiorczy, sympatyczny czlowiek. Jest w Łapach bardzo znany. Jest sznasa, że może sie zmieni na normalnie , że władza będzie w urzędzie. Mowa o panu k.Kondraciuku, który przestał być dyrektorem GDDKi A. Szkoda, że został odwołany, ale może to dla Łap szansa na dobre zmiany. Z tego co słychac, bardzo wielu uczciwych  ludzi zaangażuje się w jego kampanię.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 15:44

oby wystartował! aby tylko nie ta nieudaczna burmistrzyna co teraz! od razu na niego zagłosuję!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:08

Warszawka odrzuciła ,to czas wracać do domu. z wysokiej drabiny spada się z hukiem. A co ten pan zrobił w GDDKiA , że musi wracać do domu? Czy jemu będzie po drodze z niezależnymi ? 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:17

Warszawka odrzuciła ,to czas wracać do domu. z wysokiej drabiny spada się z hukiem. A co ten pan zrobił w GDDKiA , że musi wracać do domu? Czy jemu będzie po drodze z niezależnymi ? 

przeciez może z PISu startować, z tego prawdziwego

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:19

Burmistrz może startować z bloku "Nasza Plebania", co będzie całkiem logiczne! :D :D :lol: :lol: :lol:

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:22

oby wystartował! aby tylko nie ta nieudaczna burmistrzyna co teraz! od razu na niego zagłosuję!

A ja nie !!! Nie zagłosuję na tego pana.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:24

a kto każe? a ja i owszem!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:26

Burmistrz może startować z bloku "Nasza Plebania", co będzie całkiem logiczne! :D :D :lol: :lol: :lol:

I to będzie najwłaściwsze..

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:27

a kto każe? a ja i owszem!

Twoja wola - głosuj jak chcesz . Ja nie zagłosuję.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 17:18

Mam nadzieje, że zgodzi się wystartować na burmistrza. Znam bardzo wielu ludzi, którzy bardzo dobrze o nim się wyrażaja. Świetny fachowiec, bardzo przedsiębiorczy, sympatyczny czlowiek. Jest w Łapach bardzo znany. Jest sznasa, że może sie zmieni na normalnie , że władza będzie w urzędzie. Mowa o panu k.Kondraciuku, który przestał być dyrektorem GDDKi A. Szkoda, że został odwołany, ale może to dla Łap szansa na dobre zmiany. Z tego co słychac, bardzo wielu uczciwych  ludzi zaangażuje się w jego kampanię.

Aj waj taki fachowiec . A ile lat siedział na bezrobociu ? Potrzebny wam  kolejny PiS-wiec?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 17:36

moze bedzie to równowaga dla Niezależnych bo ich rządy to katastrofa (wg mnie). Oni są dobrzy w opozycji i . Rządzenie to podejmowanie decyzji nie zawsze popularnych często niezrozumiałych dla nie wyrobionego mieszkanca. Jak mam wybierać między kandydatem niezależnym ,a P.Kondraciukiem- wybieram P.Kondraciuka.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 19:30

Co ty ćpasz człowieku? Proszę pokazać mi przykłady jego fachowości, przedsiębiorczości i sympatyczności. Ten człowiek nie ma żadnych zalet poza tym, że umie dużo opowiadać płynnie używając technicznego języka, co wcale nie świadczy o niczym. Człowiek, którego nie wybrali ludzie tam gdzie kandydował, człowiek, którego odwołali nawet z roboty załatwionej mu przez kolegów. Chcesz chyba by Łapy naprawdę zapadły się pod ziemię..... Tak na marginesie, słyszałeś coś o człowieku biegającym wokół kościoła...? :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 19:52

słyszałem o kobiecie biegającej wokół plebanii :D :D :D :D

#14 ~wagonik~

~wagonik~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 20:49

Czy to forma autoreklamy ?           

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 20:53

Chyba na to wygląda. :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 21:06

chyba nie, ludzie mają tak dość obecnej nieudolnej, że chętnie szukają kogoś sensownego, moim zdaniem na autoreklamę za wczesnie, a wciskanie, że sam się reklamuje dowodzi, moim zdaniem, strachu osób powiązanych z układem tej pani z plebanii

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 21:26

Przesadzasz. Obecnie  panująca nam ekipa to nie moja bajka.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 21:37

słyszałem o kobiecie biegającej wokół plebanii :D :D :D :D

dobre! :lol:

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 00:04

moze bedzie to równowaga dla Niezależnych bo ich rządy to katastrofa (wg mnie). Oni są dobrzy w opozycji i . Rządzenie to podejmowanie decyzji nie zawsze popularnych często niezrozumiałych dla nie wyrobionego mieszkanca. Jak mam wybierać między kandydatem niezależnym ,a P.Kondraciukiem- wybieram P.Kondraciuka.

Szybka decyzja po zwolnieniu z pracy Brawo :) Nie wyrobiony mieszkaniec :) dobre

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 02:44

chyba nie, ludzie mają tak dość obecnej nieudolnej, że chętnie szukają kogoś sensownego, moim zdaniem na autoreklamę za wczesnie, a wciskanie, że sam się reklamuje dowodzi, moim zdaniem, strachu osób powiązanych z układem tej pani z plebanii

Oczywiście że nie mają dość i chętnie zagłosują jeszcze raz na Tą panią. A szanowny gosc to ile sondaży przeprowadził ze chwali się tak marna wiedza ? Czy może sobie miejsce robi ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych