Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jesienią PIS sprzątnie wszystkich ze sceny politycznej.

1152 odpowiedzi w tym temacie

#1081 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 16:49

byłeś na Zaolziu,Sierpcu , Eberswalde?

#1082 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 03:06

Ma pewno nie był w kamienicy u Banasia. Pisowski lud tam nie chodzi :D

#1083 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 03:52

Mam nadzieję że wygra wybory i trzymam kciuki za pis. Byłoby niedobrze gdyby nadchodzące wybory wygrała inna partia. Nadchodzi szybkimi krokami stagnacja i bessa w światowej gospodarce. Ich skutki odbiją się na rządzącej w tym czasie partii politycznej. To pis będzie rakiem wycofywał się że swoich pomysłów typu 500+ i to pis zostanie obarczone odpowiedzialnością za spadek koniunktury w polskiej gospodarce, za już niebawem rosnące bezrobocie, spadając eksport, produkcję przemysłową, która już gwałtownie spada. Pis musi wygrać, głównie po to żeby już nigdy później nie wygrać w wyniku tego co się za chwilę stanie.

#1084 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:59

Niemiecki land Brandenburgia poszukuje inwestorów z Polski. Do tej pory zainwestowały tam 24 duże polskie firmy. Zdaniem lokalnych władz - to zdecydowanie za mało. Minister gospodarki landu walczył właśnie w Warszawie o uwagę polskich przedsiębiorców.
Grupa Kapitałowa Hollywood z Sierpca nie jest nad Wisłą zbyt dobrze znana. Co innego w brandenburskim mieście Eberswalde. Tam polska firma przejęła bankrutującą pralnię. Polakom udało się ją wyprowadzić na prostą - i tym samym ocalić ok. 100 miejsc pracy w mieście. Dziś pralnią zarządza Polak - Roman Sadowski.

Ale co to ma do wątku?

W dodatku gdybyś sprawdził ja ta grupa ma się na GPW, to sam usunął byś swój wpis.

Notowania tej spółki 5 października 2015 to 5 zł za akcję.

Notowania tej spółki 13 września 2019 to 0,9860 za akcję.

Sukces goni sukces.

#1085 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:19

Ma pewno nie był w kamienicy u Banasia. Pisowski lud tam nie chodzi :D

"Surewen" nie, ale pislyty po wpadce na Podkarpaciu już tak.

#1086 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 13:13

Mam nadzieję że wygra wybory i trzymam kciuki za pis. Byłoby niedobrze gdyby nadchodzące wybory wygrała inna partia. Nadchodzi szybkimi krokami stagnacja i bessa w światowej gospodarce. Ich skutki odbiją się na rządzącej w tym czasie partii politycznej. To pis będzie rakiem wycofywał się że swoich pomysłów typu 500+ i to pis zostanie obarczone odpowiedzialnością za spadek koniunktury w polskiej gospodarce, za już niebawem rosnące bezrobocie, spadając eksport, produkcję przemysłową, która już gwałtownie spada. Pis musi wygrać, głównie po to żeby już nigdy później nie wygrać w wyniku tego co się za chwilę stanie.

Ze też nikt z rodziny nie powie tobie, ze wypisujesz głupoty.

#1087 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2808 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:05

Ale co to ma do wątku?
W dodatku gdybyś sprawdził ja ta grupa ma się na GPW, to sam usunął byś swój wpis.
Notowania tej spółki 5 października 2015 to 5 zł za akcję.
Notowania tej spółki 13 września 2019 to 0,9860 za akcję.
Sukces goni sukces.

Ciekawa informacja, i nie chodzi o tą konkretną spółkę, a o przykład poszukiwań u nas inwestorów, przez samorządowców z sąsiedniego kraju.

#1088 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2808 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:08

8 lat temu miałem podobną strategię wobec PO. Byłem zdziwiony, że w 2015 PO w wogóle przekroczyli próg wyborczy.

#1089 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:38

8 lat temu miałem podobną strategię wobec PO. Byłem zdziwiony, że w 2015 PO w wogóle przekroczyli próg wyborczy.

za 8 lat to dopiero może być zonk.... ale tak per analogiam to właśnie życzliwie Fajko spoglądasz na "Pisiorg Gold" .... zwykłą prymitywną piramidę finansową z pieniędzmi mojego maleństwa w grze ... rozpropagowaną z politycelebrytami na bilbordach ... ale dla mnie to są tylko pisiegruszki na pisiejwierzbie

#1090 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:43

cyt" Władza PiS organizuje życie od urodzenia aż do starości. Dla dzieci jest 500 plus, a gdy idą do szkoły — wyprawka po 300 zł. Gdy dorośleją i zaczynają pracować — zerowa stawka PIT. Potem przez lata dostaną 500 plus na własne dzieci. A gdy się zestarzeją — będą leki za darmo. Po drodze miały być jeszcze mieszkania od państwa i przewalutowanie kredytów hipotecznych — ale te porażki rząd PiS skrzętnie skrywa.

Trosce wyrażanej gotówką towarzyszy lansowanie konkretnych typów zachowań — praca nie jest najważniejsza, ważniejszy jest czas dla rodziny. Bardzo ważny jest też Kościół, może nawet ważniejszy od samej religii. No i centralnie sterowane budowanie dumy z historii Polski, zwłaszcza XX wieku, która w opowieści PiS wyprana została z odcieni, jest wyłącznie śnieżnobiała.

Tak PiS chce zbudować całkowicie nową świadomość społeczną. I nowego Polaka." ..... parafrazując tekst z serialu "Dom" - tylko pisiosocjalistyczny inżynier jest dobrym inżynierem ....

#1091 ~Hakelbery~

~Hakelbery~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 20:20

Nazbierało się tych durni w moim temacie.

#1092 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 06:38

cyt" Władza PiS organizuje życie od urodzenia aż do starości. Dla dzieci jest 500 plus, a gdy idą do szkoły — wyprawka po 300 zł. Gdy dorośleją i zaczynają pracować — zerowa stawka PIT. Potem przez lata dostaną 500 plus na własne dzieci. A gdy się zestarzeją — będą leki za darmo. Po drodze miały być jeszcze mieszkania od państwa i przewalutowanie kredytów hipotecznych — ale te porażki rząd PiS skrzętnie skrywa.
Trosce wyrażanej gotówką towarzyszy lansowanie konkretnych typów zachowań — praca nie jest najważniejsza, ważniejszy jest czas dla rodziny. Bardzo ważny jest też Kościół, może nawet ważniejszy od samej religii. No i centralnie sterowane budowanie dumy z historii Polski, zwłaszcza XX wieku, która w opowieści PiS wyprana została z odcieni, jest wyłącznie śnieżnobiała.
Tak PiS chce zbudować całkowicie nową świadomość społeczną. I nowego Polaka." ..... parafrazując tekst z serialu "Dom" - tylko pisiosocjalistyczny inżynier jest dobrym inżynierem ....

Niech rządzą. Kiedy widzę plakaty wyborcze pis z tępymi kołkami jestem na 100% pewien że to wszystko pier.... Pis tylko to pier... przyspieszy o ładnych parę lat. Dla mnie im szybciej to nastąpi tym lepiej. Tu jest dobrze tylko wtedy kiedy polactwo siedzi cicho i się modli w kościele a rządzi ktoś inny.

#1093 ~wuk~

~wuk~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 07:04

Niech rządzą. Kiedy widzę plakaty wyborcze pis z tępymi kołkami jestem na 100% pewien że to wszystko pier.... Pis tylko to pier... przyspieszy o ładnych parę lat. Dla mnie im szybciej to nastąpi tym lepiej. Tu jest dobrze tylko wtedy kiedy polactwo siedzi cicho i się modli w kościele a rządzi ktoś inny.

Napileś się "soku z buraka" i stałeś się burakiem, burkiem, o- brzydliwcem ?

#1094 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 18:53

Napileś się "soku z buraka" i stałeś się burakiem, burkiem, o- brzydliwcem ?

Kobieto wyrażaj się jaśniej. Przestań bełkotać w pisdziaczym dialekcie

#1095 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 21:52

Po tym co ostatnio się dzieje czyli kłótnie w PO Schetyny z resztą, przegrana debata i mistrzostwo czyli Wałęsa na konwencji PO pojechał po PO to daje wam 8%

#1096 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 22:12

Co tak ucichli? Wypłaty odcieli? Wałęsa Wam pomógł rude świnie hahaha

#1097 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 03:05

Bronisław Geremek vel Berele Lewartow, uczestnik – „Okrągłego Stołu”, z partii Unia Wolności o Polakach: "Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami. (...) cały ruch społeczny, który tworzymy — ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, — ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, — aby  żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom."

#1098 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 03:06

Co tak ucichli? Wypłaty odcieli? Wałęsa Wam pomógł rude świnie hahaha

Nie śpij młody, bo ci z POPISu cię okradną  :lol:

#1099 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 06:28

Nadchodzi niedziela wielkimi krokami. Trole z PO maja zakaz pisania na PIS bo i bardziej pogrążyć się nie da hahaha

#1100 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 10:59

Nadchodzi niedziela wielkimi krokami. Trole z PO maja zakaz pisania na PIS bo i bardziej pogrążyć się nie da hahaha

Musisz być blisko koryta skoro robisz za naganiacza dla PISu  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych