Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Jesienią PIS sprzątnie wszystkich ze sceny politycznej.

1152 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 16:25

Od razu wyczuwa się doświadczenie - pytanie tylko pedał, czy doświadczony przez los.

Tak gwalcil mnie ksiundz i co lepiej juz ci?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 16:29

Oj kiedys dojdzie ta wiekopomna chwila dawania kasy z ludzkiej kieszeni na te 500 plus ale potem bedzie juz za pozno. Wiec ciedzcie sie dopoki macie bedziecie plakac jak dojne krowy przestana dawac kade i bedzie placz biedaki

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 16:30

Oj kiedys dojdzie ta wiekopomna chwila dawania kasy z ludzkiej kieszeni na te 500 plus ale potem bedzie juz za pozno. Wiec ciedzcie sie dopoki macie bedziecie plakac jak dojne krowy przestana dawac kade i bedzie placz biedaki

#64 ~tylko nie PO !~

~tylko nie PO !~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 19:36

Boże uchowaj od PO - ich wypowiedzi pokazują , że mogliby przyjąć walutę euro, a na to Bruksela czeka z otwartymi rękami , bo spełniamy warunki konieczne dla tego celu - dzięki PiS osiągnęliśmy wymagane warunki co do wysokości deficytu budżetowego , jak też poziomu inflacji .

Wg. mediów, z waluty euro korzystają tylko Niemcy i Holandia - więc oczywistym jest że Polacy straciliby na tym , podwyżki cen to byłby tylko jeden z negatywnych efektów takich pomysłów PO.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 19:51

Tak gwalcil mnie ksiundz i co lepiej juz ci?

Wcale nie ale skoro tego nie zgłosiłeś - znaczy podobało się.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 19:55

Wcale nie ale skoro tego nie zgłosiłeś - znaczy podobało się.

Widze ze jasnowidz z ciebiw poo hooju wszystko tylko aby nie dac komus kootasa ksiundza i wziasc sobie. Slabo wrozysz sprawa zalatwiona a ksiundz juz dawno ukarany. Sam sobie wysuwasz wnioski pastuchu ogarnij zad

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 19:56

Niemcy płacą podatki których wysokość jest rozsądna, dzięki temu mają tańsze paliwo niż w kaczylandzie - gdzie podatki sięgają absurdu. A ludzie umierają coraz młodziej - Polska to jedyne państwo na świecie nie objęte działaniami wojennymi z taką tendencją.

Dzień wolności podatkowej mamy w zbliżonym terminie, kilka dni różnicy, nie pamiętam na czyją korzyść. 

Ale Niemcy płacą od 80 lat, a polskie cwaniaczki dopiero od 3.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 19:59

Widze ze jasnowidz z ciebiw poo hooju wszystko tylko aby nie dac komus kootasa ksiundza i wziasc sobie. Slabo wrozysz sprawa zalatwiona a ksiundz juz dawno ukarany. Sam sobie wysuwasz wnioski pastuchu ogarnij zad

Czyli znamy nie tylko twoje upodobania ale też zawód, napisz proszę coś jeszcze, to poznamy cię lepiej.

#69 ~ten tak ma ?~

~ten tak ma ?~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 20:18

Koszty programu 500+ na każde dziecko przewyzszają kwotowo wpływy z podatku PIT od osób fizycznych. Można by było zlikwidować pobór tego podatku. Wtedy jednak pieniądze zostałyby tylko u osób pracujących :).

Człowieku, czy ty naprawdę nie rozumiesz, że wychowanie i wykształcenie dziecka do czasu jego gotowości do pracy na rzecz jak chyba wiesz całego naszego narodu to olbrzymi koszt - czy Twój mózg nie jest w stanie powziąć prostych faktów, że jak już będziesz stary ,to będziesz potrzebował aby ktoś zajął się także Tobą , ktoś musi produkować przedmioty potrzebne także Tobie, wszystkie służby publiczne, państwowe muszą działać - przecież chyba także nie chcesz aby na Tobie zakończył się świat  - do takich wniosków już dawno doszli w lepszych państwach , tam takie wsparcie na wychowanie następnych pokoleń to normalność - a u nas neoliberalni kapitaliści wszystkie pieniądze wypracowane przez naród chcieliby przejąć do własnych kieszeni , chyba tak należałoby odczytywać ten paniczny lament "niedobitków"  8-mio letniej władzy, słusznie minionej. 

TRZEBA DZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM RODZICOM , KTÓRZY POŚWIĘCAJĄ PRZECIEŻ OLBRZYMIĄ PRACĘ , OLBRZYMIE PIENIĄDZE i CAŁKOWITE POŚWIĘCENIE NA WYCHOWANIE NASTĘPNYCH POKOLEŃ POLAKÓW. 

Szanowny Panie "fan" Twoje poglądy są co najmniej żenujące , wstydziłbym się przyznać do znajomości z takim Polakiem - zastanów się nad tym poważnie , ponoć "tylko krowa nie zmienia poglądów" - lepiej póżno niż wcale.

#70 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 20:31

Człowieku, czy ty naprawdę nie rozumiesz, że wychowanie i wykształcenie dziecka do czasu jego gotowości do pracy na rzecz jak chyba wiesz całego naszego narodu to olbrzymi koszt - czy Twój mózg nie jest w stanie powziąć prostych faktów, że jak już będziesz stary ,to będziesz potrzebował aby ktoś zajął się także Tobą , ktoś musi produkować przedmioty potrzebne także Tobie, wszystkie służby publiczne, państwowe muszą działać - przecież chyba także nie chcesz aby na Tobie zakończył się świat  - do takich wniosków już dawno doszli w lepszych państwach , tam takie wsparcie na wychowanie następnych pokoleń to normalność - a u nas neoliberalni kapitaliści wszystkie pieniądze wypracowane przez naród chcieliby przejąć do własnych kieszeni , chyba tak należałoby odczytywać ten paniczny lament "niedobitków"  8-mio letniej władzy, słusznie minionej. 

TRZEBA DZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM RODZICOM , KTÓRZY POŚWIĘCAJĄ PRZECIEŻ OLBRZYMIĄ PRACĘ , OLBRZYMIE PIENIĄDZE i CAŁKOWITE POŚWIĘCENIE NA WYCHOWANIE NASTĘPNYCH POKOLEŃ POLAKÓW. 

Szanowny Panie "fan" Twoje poglądy są co najmniej żenujące , wstydziłbym się przyznać do znajomości z takim Polakiem - zastanów się nad tym poważnie , ponoć "tylko krowa nie zmienia poglądów" - lepiej póżno niż wcale.

Wychowałem swoje dzieci za swoje pieniądze, czego i tobie serdecznie życzę.

#71 ~ZYSKODAWCY pl~

~ZYSKODAWCY pl~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 20:40

a teraz u merkel wzrost PKB mają tylko ok 1% , a u Jarka mamy aż ok. 5%, czyli jeden z najwyższych wskażników w skal świata - zmniejszono deficyt, znacząco zmniejszono ubóstwo wśród Polskich dzieci  - są pieniądze na 13-tki dla emerytów - zmniejszono podatki - mówią że wystarczy nie kraść , a 250 mld to olbrzymia kwota .

Wszelkie koszty kryzysu 2009 ponosili ludzie pracy , złodzieje i bogacze bogacili się dalej , mafie rozkwitały - lud cierpiał.

ZA JAROSŁAWA, UBÓSTWO WŚRÓD POLSKICH DZIECI SPADŁO O OK. 50% - jesteśmy chwaleni przez wszelkie organizacje światowe - to nasz wielki sukces.

Niestety emeryci dostają groszowe podwyżki w porównaniu z wzrostem płac osób aktualnie pracujących i dochodów zyskobiorców, ale jak widzimy PiS pamięta także o emerytach bo 13-tkę wypłacono.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:04

Ja też wychowałem swoje dzieci bez żadnych zasiłków i bez żadnego wsparcia , jakoś nigdy nic mnie się nie należało - ale jestem całym sercem za pomocą Państawa dla naszych Polskich dzieci - bo WSZYSTKIE DZIECI SĄ  NASZE, my ich potrzebujemy.

Jeżeli ktoś nie potrzebuje tych pieniędzy, czy wręcz gardziłby nimi , jak mogłoby to wynikać z niektórych komentarzy, to przecież może ich nie brać od tej rzekomo wstrętnej PiS-owskiej władzy,

wystarczy nie składać wniosku - to takie proste , więc średnio inteligentny człowiek nie powinien mieć problemu - czyli Twoje serdeczne życzenia, zapewne spełniają się bez jakichkolwiek przeszkód. .

#73 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:17

Ja też wychowałem swoje dzieci bez żadnych zasiłków i bez żadnego wsparcia , jakoś nigdy nic mnie się nie należało - ale jestem całym sercem za pomocą Państawa dla naszych Polskich dzieci - bo WSZYSTKIE DZIECI SĄ  NASZE, my ich potrzebujemy.

Jeżeli ktoś nie potrzebuje tych pieniędzy, czy wręcz gardziłby nimi , jak mogłoby to wynikać z niektórych komentarzy, to przecież może ich nie brać od tej rzekomo wstrętnej PiS-owskiej władzy,

wystarczy nie składać wniosku - to takie proste , więc średnio inteligentny człowiek nie powinien mieć problemu - czyli Twoje serdeczne życzenia, zapewne spełniają się bez jakichkolwiek przeszkód. .

Ty już złożyłeś wniosek. Na zadłużenie państwa polskiego i jego obywateli. Żeby dzieci, o których ciągle wspominasz, miały co spłacać. W imię idei prezesa i jego towarzyszy.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:20

z durnym fanem dobra zmiana nie rozmawia. Dobranoc.

#75 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:34

Płacz będzie dla tych którzy tą kasę przejedzą. Ci co ja zainwestują dobrze lub obrócą nią kilka razy dobrze na tym wyjdą. Może inaczej Ci co nie dostawali 500 plus a są obrotni to im dobrze żyje się w Polsce a teraz jak dostaną 500 plus będzie im się żyło jeszcze lepiej. Mówię o sobie :)

#76 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:42

Pracuje w Polsce od 17 lat i płace podatki. W tamtym roku z etatu oraz zysków kapitałowych zapłaciłem łącznie 67tys podatku! Uważasz, że jak dostanę 1000 zł na dwujke dzieci to wychowam je za Twoje pieniadze czy za pieniadze nas wszystkich? Przypuszczam, że przez dobrych kilka lat nie zapłacisz tyle podatku co ja w rok. Ja biednym nie żałuję i brzydzę się PO za to, że gardzą biednymi.

#77 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:57

Mam pytanie. Moje zarobki średnie miesięczne wyszły w tamtym roku w okolicach 10 tys złotych miesięcznie. Ja uważam, że 500 plus należy się wszystkim a w szczególności tym co zarabiają najmniej czyli 1600 zł miesięcznie. To kim ja jestem dla Was hu..e z PO? Specjalnie napisałem moje zarobki z etatu żebyście wiedzieli, że ludzie, którzy coś w życiu osiągnęli nie żałują innym. Żałują tylko niedojdy zyciowe.! Brzydzę się takimi osobami, które żałują na dzieci!

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 23:48

Mam pytanie. Moje zarobki średnie miesięczne wyszły w tamtym roku w okolicach 10 tys złotych miesięcznie. Ja uważam, że 500 plus należy się wszystkim a w szczególności tym co zarabiają najmniej czyli 1600 zł miesięcznie. To kim ja jestem dla Was hu..e z PO? Specjalnie napisałem moje zarobki z etatu żebyście wiedzieli, że ludzie, którzy coś w życiu osiągnęli nie żałują innym. Żałują tylko niedojdy zyciowe.! Brzydzę się takimi osobami, które żałują na dzieci!

nie rozumiesz jednego ten program nie zwieksza dzietności a po to był wprowadzony , koszt wydany na 1 dziecko nie zwróci się do budżetu nawet jak ono będzie całe zycie pracować , z ekonomicznego punktu widzenia to klapa.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 03:42

Pracuje w Polsce od 17 lat i płace podatki. W tamtym roku z etatu oraz zysków kapitałowych zapłaciłem łącznie 67tys podatku! Uważasz, że jak dostanę 1000 zł na dwujke dzieci to wychowam je za Twoje pieniadze czy za pieniadze nas wszystkich? Przypuszczam, że przez dobrych kilka lat nie zapłacisz tyle podatku co ja w rok. Ja biednym nie żałuję i brzydzę się PO za to, że gardzą biednymi.

Myślę że wypadałoby popracować nad ortografią, może wtedy byłbyś cokolwiek wiarygodny, pisiorski trollu.

#80 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 04:52

Jeszcze raz powtórzę. Życzę ci, abyś wychował swoje dzieci za swoje a nie za pieniądze "nas wszystkich". Pieniądze "nas wszystkich" powinny być inwestowane. Poza tym sam premier stwierdził, że to pieniądze z kredytu i dziwi mnie, że ty, jako podobno specjalista od zysków kapitałowych, ściemniasz jak pinokio. Czemu Czerwińska nie chciała tego firmować swoją twarzą? Bo umie liczyć!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych