Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jesienią PIS sprzątnie wszystkich ze sceny politycznej.

588 odpowiedzi w tym temacie

#581 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 00:22

Wtedy była mowa o 300-stu hejterach, na usługach kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej.

Ooo... Uaktywniła się pisiorska smrodliwa trollmenda. Jeszcze się nie nawróciła? To kwestia czasu kiedy zaczniesz gryźć rękę która ci wynagradza... Takich patridiotów to na pęczki, ale nawracają się. Im głupszy tym później.

#582 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano dziś, 05:58

Tu masz jeszcze jedno info.

Poczytaj, zamiast zajmować się jakąś aferą, nad którą już w marcu pochyliła się prokuratura. Do wyborów, trochę takich afer tego typu będzie... czekają uśpione na półkach na swoją kolej do publikacji. Będziecie sikać po nogawkach ze szczęścia. Nic dziwnego. Stawka w tych wyborach jest wielka.

oj Fajko .... kto nie chce wzrostu gospodarczego .?.. to dzięki tobie , mnie i fanowi rzeczony jest..... i jest konsumowany hałaśliwie ..... i o to chodzi , że boom minie - wydatki pozostaną .... czy z tym się nie zgadzasz? ..

#583 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 06:52

oj Fajko .... kto nie chce wzrostu gospodarczego .?.. to dzięki tobie , mnie i fanowi rzeczony jest..... i jest konsumowany hałaśliwie ..... i o to chodzi , że boom minie - wydatki pozostaną .... czy z tym się nie zgadzasz? ..

Fajko podaje fakty, a cryo- fan plugawo bełkocze, gulgocze, kwiczy.

#584 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano dziś, 07:52

oj Psichooju Psichooju ..... jaki ty jesteś głupim hejtującym imbecylem ........ i to jest fakt

„Rząd trolli, państwo trolli, partia trolli”. Jak PiS manipuluje Polakami

Data publikacji: 21.08.2019, 07:00 Ostatnia aktualizacja: 21.08.2019, 07:00

"Sprawa byłego wiceministra Łukasza Piebiaka i Emilii pokazała jak PiS manipuluje Polakami. Zobaczyliśmy, jak władza kreuje wroga i jakich metod używa, by uzasadnić kadrowe czystki. A to zaledwie mała część machiny propagandowej, którą PiS stworzył od początku rządów. Dlaczego działa ona tak sprawnie? Bo nawet uważni obserwatorzy nie zawsze zdają sobie sprawę ze wszystkich manipulacji. ..... PiS ma sympatyków, którzy stworzyli pajęczą sieć w internecie i często działają na zasadzie wolontariatu albo wynagrodzenia za inne, niezwiązane z propagandą usługi– mówi „Newsweekowi” ekspert od komunikacji społecznej, który pracuje z politykami.".....

#585 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2651 postów

Napisano dziś, 08:09

Niestety nie mamy możliwości hodowli na tym samym odcinku czasu, dwóch równoległych rzeczywistości, gdzie w jednej partia A jest rządząca, w drugiej partia B. Mamy za to równoległy świat fantazji w głowach opozycji, oderwany zupełnie od rzeczywistości. No i mamy jakieś afery, którymi karmi się gawiedź.

Użytkownik Fajko edytował ten post dziś, 08:17

#586 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 08:59

Niestety nie mamy możliwości hodowli na tym samym odcinku czasu, dwóch równoległych rzeczywistości, gdzie w jednej partia A jest rządząca, w drugiej partia B. Mamy za to równoległy świat fantazji w głowach opozycji, oderwany zupełnie od rzeczywistości. No i mamy jakieś afery, którymi karmi się gawiedź.

Napisałeś, zrób wydruk i biegnij do dudusia po wypłatę.

#587 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano dziś, 09:05

ucząc się historii zawsze się dziwiłem jak Francuzi 3 x dali się zaskoczyć Niemcom tym samym manewrem omijającym linię Maginota .... obecnie nie jestem zdziwiony "propagandą sukcesu" i ścigania"wrogów ludu" jaką nachalnie stosuje pisiorg ..... Francuzi byli zaskoczeni "wojną błyskawiczną" , ja nie będę zaskoczony "przerwaną gierkowską dekadą" .....

#588 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7623 postów

Napisano 49 minut temu

Fakty są takie, że teraz oczekuje się od Ziobry tego, czego oczekiwał od Ćwiąkalskiego. A ten podał się do dymisji już po pierwszym głośnym samobójstwie w więzieniu. Zerro ma za sobą już trzy, a goni go teraz obecna historia. Możesz mu wysłać kartkę jaką wysłali do Gesdorf jego zastępcy z hasłem "wypier.dalaj". Sam też spier.dalaj. :)

Użytkownik fan edytował ten post 47 minut temu

#589 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 3 minut temu

fanie = chamie i arogancie  kto Cię ( duże C z nadzieją na zmądrzenie)  uczył kulturalnego wysławiania się ? Na razie swoją szkółkę kompromitujesz !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych