Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ranking~

~Ranking~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 14:03

Najpewniejsze jest leczenie w ośrodku terapii. W miejscu gdzie pracują specjaliści. Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) to miejsce, dzięki któremu można zapoznać się z opiniami pacjentów i ofertą różnych ośrodków. To zdecydowanie ułatwia wybór. 

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 11:53

Ja zdecydowałem się na terapię i nie żałuję. W Ośrodku Terapii Lewin mają naprawdę fachowe podejście. Spędziłem tam dwa miesiące i wróciłem całkowicie odmieniony. Dostałem drugą szansę za co im bardzo dziękuję...

#3 userka

userka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 18 luty 2019 - 22:00

Silna wola to podstawa.

#4 ~Ceria~

~Ceria~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 23:23

Najważniejsze jest to, żeby osoba uzależniona zdała sobie sprawę z tego, że ma problem. Dość długo zajęło to mojemu przyjacielowi, ale jak to się mówi - lepiej późno niż wcale. Znaleźliśmy dla niego świetne miejsce, Terapie tu i Teraz, z Krakowa. Widzę, że bardzo się stara i że dzięki ludziom tam pracującym staje na własnych nogach. 

#5 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 09:19

Oczywiście, że znam. Nie tak dawno, bo pół roku temu problem uzależnienia alkoholowego dotyczył również mnie. Rodzina długo mnie przekonywała aby podjął się leczenia jednak bezskutecznie. Sam musiałem zrozumieć co się ze mną dzieje i zechcieć, tym bardziej, że inni liczyli na mnie, że wezmę się w garść. Rozpocząłem leczenie w Ośrodku Terapii Nefo, co całkowicie odmieniło moje życie... Terapia to jedyny i najskuteczniejszy sposób, który może wyciągnąć człowieka z nałogu. Zrozumiałem to dopiero wtedy, gdy sam tego doświadczyłem. Nie sposób opisać ile otrzymałem tam wsparcia i takiego rodzinnego ciepła, wszyscy byli dla siebie jak rodzina... a terapeuci do każdego pacjenta podchodzili indywidualnie. Każdy przypadek był dla nich wyzwaniem i dokładali największych starań, aby terapia zakończyła się sukcesem. Nie znam osoby, która wyszłaby z tego ośrodka nieodmieniona... 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych