Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ewa Frak~

~Ewa Frak~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 17:40

Nie mogę już słuchać o antysemityźmie i pogromach, według mnie ludzie kierują się żołądkiem.

Zazwyczaj ludzkie zachowania są rozwiązaniami problemu przeżycia, rozwiązaniami zakłócanymi przez tradycję, przywiązanie do zasad i wyznawanych wartości, co u ludów wędrownych lub przybyłych z kądś takich jak Żydzi jest szczególnie skąplikowane. Wydawałoby się że pogromy organizowane przed 1939 rokiem przez polskich chłopów wynikały z obawy o konkurencję w cenach towarów, i były w afekcie. Żydzi nie są sprytniejsi od Polaków i antysemityzm w Polsce się nie przyjmie.
W Polsce ukrywa się istnienie MNIEJSZOŚCI NIEMIECKIEJ która te wszystkie pogromy Żydów i mordowanie świadków okradania Żydów w latach 1939-1945 organizuje. W pierwszej kolejności do obozów hitlerowcy wysyłali najbogatszych polskich magnatów i szlachciców których pałace okradano ze złota, którego w Polsce ze względu na SZLAK BURSZTYNOWY było najwięcej w Europie. Formalnie to było złoto wymieniane przez 2 tysiące lat przez RZYMIAN na BURSZTYN. Żydzi nie mogą ukrywać że mieszkając na Szlaku Bursztynowym byli ludźmi bogatymi, bo takie jest wyjaśnienie holocaustu. Nie możemy ukrywać że niemieckie "kirche" oznacza wiśnie na której niemieccy chłopi się wieszali i oznacza kościół do którego później ich zanoszono, Niemcy w okresie przeludnienia w XVI wieku eksportowali na całą Europę niemieckich żebraków którzy uczyli się okradać miejscowych, a później ze swoim złodziejskim nastawieniem tworzyli mniejszość niemiecką która, w czasie wojny chciała się wzbogacić na miejscowych magnatach i Żydach.

#22 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 15:38

Tak tak Niemcy ich zmusili buuuuuuuuuahahahahahaha z własnej woli ich zagnali do stodoły i spalili żeby zająć ich majątki i przypodobać się zdobywcom.

No właśnie, a teraz ktoś zafałszował ekshumację, znaleziono szkielety ludzi ZASTRZELONYCH i trzeba było wykopywanie przerwać z powodów (uhaha) RELIGIJNYCH !!!!

#23 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 05:33

teraz też znalazł by się niejeden, który zaciukałby Żyda, czarnego, geja czy niewiernego! tacy jesteśmy!

#24 ~Jacek Walczak, Kraków~

~Jacek Walczak, Kraków~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 09:50

Nie ma co się dziwić ludziom z ówczesnego Jedwabnego. Co bowiem robili Żydzi na kresach wschodnich Rzeczypospolitej po 17 września 1939 roku? Wielu, i to takich najgorszych "gudłajów" pozakładało czerwone opaski i chodziło z enkawudzistami, wskazywali rodziny do wywózek na Syberię. Babcia mojego kolegi z Białegostoku, 98-letnia dziś staruszka (okaz zdrowia jak na swój wiek, zero sklerozy, sprawna umysłowo) opowiadała mi jak to wtedy było. Wkraczających Niemców ludzie na Podlasiu witali jak wyzwolicieli w czerwcu 1941 roku, tak dość mieli sowieckiej zarazy. Przyszedł więc czas zapłaty i - powtarzam - NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ!

#25 ~WAAA~

~WAAA~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 13:18

A dlaczego nie została przeprowadzone ekshumacja. Sztucznie podsycany problem  tylko po to by pluć w twarz wszystkim Polakom. Żenada.

#26 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 16:18

Przemilczana kolaboracja z sowietami 17.09.1939-22.06.1941 ilu Polaków straciło wtedy życie, ilu zesłano na Sybir albo wymordowano w więzieniach NKWD. W Jedwabnym na 2500 mieszkańców było 130 informatorów NKWD (128 osób to Żydzi).

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 12:52

Ich dzieci i wnuki rządzą dzisiaj 27 rok Polską.aj waj i do przodu.

#28 ~Andrzej Abdul Hagg~

~Andrzej Abdul Hagg~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 08:24

Ja bez zmuszania zrobiłbym tosamo i najlepiej idąc za ich przykładem kontynuowal do dzisiaj ..Pochodze z tej miejscowości a mój dziadek pamietal tamte czasy i opowiadal ze to była zemsta za kapusiostwo pejsatych na ludzi którzy brali udział w zwycięskiej walce partyzanckiej pod Wizna.Pozniej dzięki wlasnie pejsatym wielu z nich ilub ich rodziny zostali rozstrzelani .Dziwi tylko fakt dlaczego wybrali taka mala stodole bo parchow w Jedwabnem było więcej .Zgineli tylko kapusie a  jeden zwial i mieszka dzisiaj w CostaRica ,skunks Szmul Wasersztajn.Dlaczego nie przyjechal na odsloniecie tego parszywego pomnika poswieconego donosicielom i kapusiom zydowskim .Tego świadka ,który to widział z piwnicy przez niby okienko konmi bym wyciagal za nogi na zewnątrz przez te okienko i gwarantuje ze parch bylby wyciagniety w dwóch kawałkach po rozerwaniu.Nawet najmniejszy wszarz i smierdziel zydowski nie przecisnie się przez taki otwor .Drugiego to przeciągniemy(nadejdzie taki dzień)tego parszywego historyka ,który napisał o Jedwabnem a nic nie wiedział o zbrodniach kajancow żydowskich na uslugachNKWD .Dlaczego nie wspomniał ze parchy robili to dla NKWD za pol kilograma sledzi i wcale nie byli zastraszani ,tylko odezwaly się we wszarzach parszywe zydowskie geny i podle charaktery

#29 ~brudna krew~

~brudna krew~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 09:59

Ja bez zmuszania zrobiłbym tosamo i najlepiej idąc za ich przykładem kontynuowal do dzisiaj ..Pochodze z tej miejscowości a mój dziadek pamietal tamte czasy i opowiadal ze to była zemsta za kapusiostwo pejsatych na ludzi którzy brali udział w zwycięskiej walce partyzanckiej pod Wizna.Pozniej dzięki wlasnie pejsatym wielu z nich ilub ich rodziny zostali rozstrzelani .Dziwi tylko fakt dlaczego wybrali taka mala stodole bo parchow w Jedwabnem było więcej .Zgineli tylko kapusie a  jeden zwial i mieszka dzisiaj w CostaRica ,skunks Szmul Wasersztajn.Dlaczego nie przyjechal na odsloniecie tego parszywego pomnika poswieconego donosicielom i kapusiom zydowskim .Tego świadka ,który to widział z piwnicy przez niby okienko konmi bym wyciagal za nogi na zewnątrz przez te okienko i gwarantuje ze parch bylby wyciagniety w dwóch kawałkach po rozerwaniu.Nawet najmniejszy wszarz i smierdziel zydowski nie przecisnie się przez taki otwor .Drugiego to przeciągniemy(nadejdzie taki dzień)tego parszywego historyka ,który napisał o Jedwabnem a nic nie wiedział o zbrodniach kajancow żydowskich na uslugachNKWD .Dlaczego nie wspomniał ze parchy robili to dla NKWD za pol kilograma sledzi i wcale nie byli zastraszani ,tylko odezwaly się we wszarzach parszywe zydowskie geny i podle charaktery

I jak w 41' i przed wojną w procesji z księżmi na czele organizować pogromy i w stodołach palić nawet niemowlaków.

A jak prawdziwi Polacy i ich kapłani zachowywali się w czasie po wejściu Niemców, a przed przyjściem Sowietów? Praca dla gestapo to był ich patriotyczny obowiązek?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 10:27

I jak w 41' i przed wojną w procesji z księżmi na czele organizować pogromy i w stodołach palić nawet niemowlaków.

A jak prawdziwi Polacy i ich kapłani zachowywali się w czasie po wejściu Niemców, a przed przyjściem Sowietów? Praca dla gestapo to był ich patriotyczny obowiązek?

jak twoja brudna krew to ją na macę, bo moja błękitna Polska.

#31 ~brudna krew~

~brudna krew~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 10:51

jak twoja brudna krew to ją na macę, bo moja błękitna Polska.

Potomek mieszkańców Jedwabnego? Przodkowie uczyli cię historii?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 10:56

Informator z nazwiskami 40 tys. funkcjonariuszy NKWD ZSRR odpowiedzialnych za masowe represje lat 30. dostępny jest w internecie na stronie Stowarzyszenia Memoriał.

Znajdziecie tam nazwiska chazarów w Polin zwanych "zydami".

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 11:14

W IPN nowe władze znów ukryły listę "prawdziwych Polaków-katolików" odpowiedzialnych za Jedwabne, którzy pracowali dla gestapo, a po wojnie dla UB.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 15:10

W IPN nowe władze znów ukryły listę "prawdziwych Polaków-katolików" odpowiedzialnych za Jedwabne, którzy pracowali dla gestapo, a po wojnie dla UB.

odliczam dni i rzepliński  do chaty ubekom i partyjniakom po kieszeni  ale będziesz wył jak kojot. i dobrze ci . i twoim towarzyszom    he he he 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 19:03

Walka potomków UBeków z potomkami SBków rozpoczyna się na dobre. I wszyscy zapisali się do PISlamu. Naczelnik ich pogodzi?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 14:57

Figla Castru palać na Kubi  Kodujcie żałobu,i tam wybywajcie papłakać.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 17:07

W imieniu Polaków Duduś już wysłał, zaraz po Putinie.

#38 ~PIT-11~

~PIT-11~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:07

to jakis bełkot nawet tego nie czytałem,JACY HITLEROWCY-W IMIE POPRAWNOSCI-TO BYLI NIEMCY

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 09:01

Mial 12lat i cieszyl sie niech gad bzdur nie opowiada bialystok ciemnota do dzisiaj chca sie wybieli pozniej pracowali z UB jedwabne wiocha i ciemnota powinni dawno zrownac z ziemia zeby sladu Po zbrodniarzach nie byli zlodziej i zabojcy albo potomkowie mieszkaja do dzisiaj we wlosciach zamordowanych zydow

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 09:50

Ah cóż za piękny artykuł a jakże poprawny politycznie. Jednak jako osoba młoda mam pytanie do redakcji i liczę na odpowiedź. Skoro do zbrodni zmusili hitlerowcy a wykonali ją Polacy, to gdzie wtedy byli Niemcy?

Ah cóż za piękny artykuł a jakże poprawny politycznie. Jednak jako osoba młoda mam pytanie do redakcji i liczę na odpowiedź. Skoro do zbrodni zmusili hitlerowcy a wykonali ją Polacy, to gdzie wtedy byli Niemcy?

to byli niemcy z nrd :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych