Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

135 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:33

Niestety jedyny ogarnięty kandydat na burmistrza Wasilkowa odpadł w przedbiegach.

#2 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:54

To teraz się nie dziwię, dlaczego Pan Winogrodzki ogłosił sukces, zanim debata się pojawiła on-line. Brawo Panie Mirosławie. Kultura, spokój, merytoryczność. Głosujmy na obecnego burmistrza. Nie dajmy się zmanipulować, powiedzmy zdecydowanie "NIE" dla KOD-u w naszym mieście. 

#3 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 16:58

Człowiek, który po 4 latach rządzenia, w ostatnich tygodniach się budzi i zaczyna rozstrzygać przetargi na 24 miliony na basen, który kopiuje rozwiązania kontrkandydata (jak z komunikacją miejską), który finalnie wydaje publiczne pieniądze na długopisy z własnym nazwiskiem nie zasługuje na absolutnie żadną funkcję publiczną. Oglądając pana Mirosława mam wrażenie, że jest to człowiek pogubiony, niezaradny, a jedynym jego zajęciem jest nauka na pamięć tego, co ma mówić i jak się uśmiechać.

Pan Adrian jest młody, musi się jeszcze dużo nauczyć. Ale on się tego nauczy już na początku kadencji, ignorancji, buty i arogancji obecny burmistrz się nie oduczy.

#4 ~Bruce-Lee~

~Bruce-Lee~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:01

Mirek jest sztuczny jak skóra w butach za 10 zł.

Fałszywość bije od tego człowieka.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:13

4 lata Pana Adriana Łuckiewicza - nic nie robienia, brak inicjatyw, tylko krzyki i bycie przeciw. Cały program to było AntyBielawski. Zero konkretu, teraz Pan Winogrodzki i reszta chodzą i obiecują gruszki na wierzbie, a niby jak macie remontować drogi, inwestować bez środków unijnych, które są zawsze powiązane z kredytem? Tak jest w Białymstoku, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie itd. - pieniądze z Unii + środki własne, których nasze miasta i powiaty niestety nie mają. Co zrobiła przez 20 lat ekipa dawnego burmistrza?  Przez te ostatnie 4 lata (przecież to bardzo krótki okres, a tak naprawdę 3 lata, bo pierwszy rok kadencji to był budżet dawnej ekipy) WASILKÓW POWSTAŁ Z KOLAN I SIĘ ROZWIJA. Co ciekawe, ktokolwiek przyjeżdża z zewnątrz do Wasilkowa jest pod wrażeniem. Apeluję do mieszkańców Wasilkowa o mądry wybór. Pan Łuckiewicz pokazał w debacie, że jeśli chodzi o konkrety to nie ma NIC DO POWIEDZENIA. 

#6 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:21

Fanem obecnego burmistrza nie jestem ale mimo wszystko dla mnie jest bardziej wiarygodny niż Pan Adrian.

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:24

Panie Łuckiewicz to Pan nie wie/nie pamieta na temat czego byla uchwala- czy przniesienia firmy czy budowy domow jednorodzinnych? kpina... i prosze nie wprowadzac wyborcow w blad bo mozna sprawdzic w protokolach sesji ze glosowal pan PRZECIW przeniesienia firmy biaform do wasilkowa i stworzenia miejsc pracy mieszkancom! 

#8 ~Bruce-Lee~

~Bruce-Lee~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:28

Bielawski całe życie redaktor. Humanista. Pięknie mówi ale zapomina o tym, że rządzenie to nie tylko mówienie. Generalnie człowiek dramat.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:32

Kim jest Adrian Łuckiewicz? Czy coś potrafi poza naciąganiem ludzi na drogie ubezpieczenia? Czy zarządzał większym zespołem ludzi? Czy coś osiągnął w życiu? Głosowanie na niego to głosowanie na kota w worku. Jak patrzę na jego twarz na banerach, to widzę niepoważnego młodziana z kpiącym uśmieszkiem. Czy ktoś potraktuje go poważnie w Urzędzie Marszałkowskim i da kasę? Wasilków zaczął się zmieniać i wreszcie zaczyna wyglądać jak miasto. Nie warto ryzykować, aby to zmarnować. 

#10 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:36

Ku pamięci: głosując na Pana Adriana Łuckiewicza, tak naprawdę głosujesz na PANA WINOGRODZKIEGO, a on będzie o wszystkim decydował. Pan Łuckiewicz jest tylko przystawką. Pan Winogrodzki (wódz "Kaczyński") wystawił swojego Łuckiewicza ("Dudę") Skąd znam tę historię....? :):) :) A ludzie mówili taki piękny i młody...zagłosujmy. Jako mądry wyborca, nie dam sobie wcisnąć kitu i głosuję na MIRKA BIELAWSKIEGO.

#11 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:40

Drogi Adrianie Łuckiewiczu, proszę pamiętaj, że posiadany tytuł nie  świadczy o człowieku. Tak się z tym odnosisz, że to jest niesmaczne. Poza posiadanym tytułem wypadałoby mieć doświadczenie w swojej branży skoro tak bardzo jest to dla Ciebie istotne. Przez cztery lata w radzie miejskiej z tego co można było zauważyć słynąłeś z "awantur" i nagłaśniania wygodnych Tobie tematów. Chyba wypada mieć troche więcej pokory i doświadczenia do tak odpowiedzialnego stanowiska.

#12 ~Bruce-Lee~

~Bruce-Lee~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:43

Pan  Łuckiewicz i Winogrodzki chcą coś zmienić. Bielawski jest obślizgłym, nieszczerym i niekompetentnym układowczykiem, który zawsze zagra jak mu każą. Czy poparcie Jurgiela, wizyta pani minister, czy wizyta Gowina były za darmo?

Ten człowiek wszystko odda, byle zostać przy korycie.

#13 ~Bruce-Lee~

~Bruce-Lee~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:45

Wydaje mi się, że jedna osoba pisze pozytywne komentarze o Bielawskim. Martyna, Krzysztof, Marta, Adam. Wszystkie pisane w tym samym stylu i za mało oleju w głowie, żeby chociaż realne nicki wymyślać!

#14 ~GBURMISTRZ !~

~GBURMISTRZ !~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:49

GBURMISTRZ !

#15 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:50

Też nie wszystko mi się podobało w tej kadencji, przez pewien czas chciałem głosować na Łuckiewicza. Zainteresowałem się protokołami z posiedzeń rady miejskiej. Porażka.Krzyki i brak kultury ekipy Łuckiewicza, a radni nie robią łaski i mają dbać o interes miasta. Panie Łuckiewicz daj Pan spokój i rób swoją robotę z ubezpieczeniami. Zagłosuję na Bielawskiego, ale będę się uważnie przyglądał realizacji programu.

#16 ~GBURMISTRZ !~

~GBURMISTRZ !~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:52

Ku pamięci: głosując na Pana Adriana Łuckiewicza, tak naprawdę głosujesz na PANA WINOGRODZKIEGO, a on będzie o wszystkim decydował. Pan Łuckiewicz jest tylko przystawką. Pan Winogrodzki (wódz "Kaczyński") wystawił swojego Łuckiewicza ("Dudę") Skąd znam tę historię....? :):) :) A ludzie mówili taki piękny i młody...zagłosujmy. Jako mądry wyborca, nie dam sobie wcisnąć kitu i głosuję na MIRKA BIELAWSKIEGO.

Jurgielowi i Gowinowi i pani minister taki układ nie przeszkadza!

#17 ~GBURMISTRZ !~

~GBURMISTRZ !~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:53

Też nie wszystko mi się podobało w tej kadencji, przez pewien czas chciałem głosować na Łuckiewicza. Zainteresowałem się protokołami z posiedzeń rady miejskiej. Porażka.Krzyki i brak kultury ekipy Łuckiewicza, a radni nie robią łaski i mają dbać o interes miasta. Panie Łuckiewicz daj Pan spokój i rób swoją robotę z ubezpieczeniami. Zagłosuję na Bielawskiego, ale będę się uważnie przyglądał realizacji programu.

Już napisałeś to 10 razy pod różnymi nickami.

#18 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:54

Winogrodzki nie śpi...już działa. Ja akurat jestem Pawłem. Nie zmieniłem płci.

#19 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:54

Głosowałem na Adriana Luckirwicza w pierwszej turze ale cieszę że że będzie kolejna bo nie powtórzę tego błędu! To jaka strategie prowadzi sponsor jego kampanii Pan winogrodzki nie mieści się w głowie! Arogancki typ który na wszystko ma chamski odpowiedź! Nie został wybrany radnym to pewnie na zastępcę burmistrza szykuje się jak luckiewicz wygra. O Nie! Już nie mogę czytać tych jego komentarzy wszędzie! Poza tym luckiewicz dobral sobie rannych których w poprzednich kadencjach byli tylko od podnoszenia ręki i dobrze o tym wie a dla bielawskiego wytyka to samo!

#20 ~Kolega~

~Kolega~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:56

Młody chce władzy Winogrodzki chce władzy może na zastępcę się szykuje :) smiechawa :) Łuckiewicz porażka sory kolega z pracy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych