Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaszczołty-drzewo przygniotlo dziecko

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Frania~

~Frania~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 13:36

Straszna tragedia.. Tylko co te dziecko robiło po 19 ma podwórku jak ojciec rozladowywal drzewo.. Powinno siedzieć w domu.. Ludzie tak nie wiele brakuje do tragedii pilnujcie swoich pociech. Gdy jest ciemno niech lepiej siedzą w domu

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 15:00

Dziś był pogrzeb nie do opisania przeżycia...

#3 oda85

oda85

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 maj 2019 - 07:39

To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw  w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 18:19

To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.

Ale po co ci ta wiedza? Dziecko nie zyje... Rodzice rozpaczeni. Juz troche minęło... Slyszalam ze w domu zapalaja sie swiatla ze drzwi sie otwieraja czy to prawda.. Nie wiem tak mowia ludzie.. Najlepiej tego juz nie rozgrzebywac.a co do porady to do psychologa sie trzeba udac o porady a nie na kurierze prosic

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 19:50

Ale po co ci ta wiedza? Dziecko nie zyje... Rodzice rozpaczeni. Juz troche minęło... Slyszalam ze w domu zapalaja sie swiatla ze drzwi sie otwieraja czy to prawda.. Nie wiem tak mowia ludzie.. Najlepiej tego juz nie rozgrzebywac.a co do porady to do psychologa sie trzeba udac o porady a nie na kurierze prosic

To spamer, zaraz będzie jakąś firmę ubezpieczeniową reklamował, tam pewnie miał być link , tak jak zazwyczaj wstawiają ale się coś nie udało.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:56

To spamer, zaraz będzie jakąś firmę ubezpieczeniową reklamował, tam pewnie miał być link , tak jak zazwyczaj wstawiają ale się coś nie udało.

Ze to maja sumienie na czyims nieszczesciu jeszcze zarabiac.. Ludzie nie maja mozgu tacy.. Prostactwo po calej linii. Wszystko aby zareklamowac jeszcze troche to g.. Ono bedzie reklamowane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych