Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jakie badania na staż

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 19:57

Mam pytanie, jakie badania potrzebne są dziewczynie przed odbyciem stażu, będzie to praca biurowa, wiem że skierowanie na te badania dostanę z urzędu pracy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 20:01

To zależy z jakiej opcji politycznej jesteś. Mogą być potrzebne badania, czy jesteś prawdziwym polakiem i czy stoisz nie tam gdzie stało ZOMO. Czy nie chodzisz jak ta małpa w czerwonym i umiesz spieprzać jak tamten dziad.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 21:43

Może nawet "wr" obowiązkowo bo rządy PIS to jedna wielka sodoma i gomora, przykład głośna seksafera- praca za d..e. Czym bliżej wyborów samorządowych dantejskie sceny. Widać widmo katastrofy ich rządów zajrzało im w oczy. Najbardziej jednak spanikował gminny "prowodyr i doświadczony samorządowiec" bo z rozpaczy opowiada niesamowite dyrdymały o rzekomych sukcesach, które każdy uczciwy człowiek przy zdrowych zmysłach przyrównuje jedynie do skutków największych klęsk żywiołowych np. potopu, tornada czy gradobicia 1000-lecia. W zaistniałej sytuacji zalecam szczególną rozwagę przed podjęciem tak odpowiedzialnej decyzji a nawet wstrzemięźliwość. Szkoda czasu przeczekałbym do końca roku albo rozejrzałbym się za czymś mniej stresującym.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 22:21

Szkoda czasu przeczekałbym do końca roku albo rozejrzałbym się za czymś mniej stresującym.

A ja bym sie nie rozglądała. Powiedziała bym że jestem za Pisem i poczekała jak wyjdą wybory. Jak Pis przegra, to bym powiedziała że działałam na szkodę układu platformy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 22:30

Lepiej ty z tym stażem poczekaj do wyborów. Potem wyjdzie jak z harcerzami, że to oni wszystkiemu winne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych