Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto kupic

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 09:08

za 20 tys to ciezko kupic jezdzace auto.

moze lepiej dolozyc i kupic nowego fiata tipo w salonie?

#62 Aligru

Aligru

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2019 - 12:41

Polecam coś z niemieckiej półki - VW, BMW, Audi. Za 20 tysięcy znajdziesz używany model zarówno wśród mniejszych, jak i nieco większych i mocniejszych modeli. Tylko musisz umiejętnie przeglądać te ogłoszenia, żeby się nie naciąć na jakiś zdezelowany egzemplarz. Popatrz sobie jeszcze tutaj: https://www.auto-mot...pozycje,21238,7

#63 ~kołaczek~

~kołaczek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:21

Japońce to świetny wybór. Zazwyczaj trzymają trochę cenę, ale odwdzięczą się niezawodnością. Praktycznie nie mają problemów z silnikiem. Materiały eksploatacyjne - wymiana z częstotliwością jak w innych autach. Na minus - blacha w niektórych modelach. 

Masz rację co do japońskich aut. Są niezawodne. I akurat ja się cieszę, że Mazdy trzymają cenę, bo mam zamiar sprzedać swoją 7-letnią Mazdę 3 i kupić nową Mazdę 6. Samochód jest rewelacyjny. Nie tylko wizualnie. Miałem okazję kilkukrotnie jeździć i wysiadać się nie chciało.

#64 ~Ekologia w multi-kulti~

~Ekologia w multi-kulti~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:43

Kup tańsze,rozklekotane i cieknące olejem.Badania podbiją ci za łapówkę.Alleluja i do przodu.

#65 ~tras~

~tras~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:58

Kup tańsze,rozklekotane i cieknące olejem.Badania podbiją ci za łapówkę.Alleluja i do przodu.

Wróć do przedszkola i naucz się podstaw relacji międzyludzkich,bo klekoczesz jak dziecko wychowane w piwnicy.

#66 ~krzysiek.lis~

~krzysiek.lis~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:52

Ja długo nie wiedziałem jaką markę auta chcę ale po wizycie w kilku salonach zdecydowałem się kupić Mazdę w salonie Mazda Jaremko we Wrocławiu. Mieli tam najlepsze opcje finansowania, do tego obsługa była bardzo dobra. No i jestem zadowolony, jeździ mi się nim bardzo dobrze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych