Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto kupic

68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Arek88~

~Arek88~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 09:36

Mazdy są bardzo dobre, niezawodne. mają świetne japońskie silniki. Dbają też o design - to aktualnie najładniejsze samochody moim zdaniem. Ja w salonie w Częstochowie - Klimczak - swoje auto kupowałem Byłem też miło zaskoczony obsługą bo na prawdę pracują tam osoby które się na tych autach znają

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 07:24

Mazdy są bardzo dobre, niezawodne. mają świetne japońskie silniki. Dbają też o design - to aktualnie najładniejsze samochody moim zdaniem. Ja w salonie w Częstochowie - Klimczak - swoje auto kupowałem Byłem też miło zaskoczony obsługą bo na prawdę pracują tam osoby które się na tych autach znają

Buda zardzewiała już po drodze czy dopiero jak do domu dojechałeś ?

#43 ~Rodek~

~Rodek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 22:30

ja uważam, że w Polsce to już się nie opłaca kupować samochód. Jest drogo, są słabo wyposażone, historii też nie zawsze da się sprawdzić... dlatego lepiej sproawdzić samochód z USA czy Kanady. Samochody są po prostu lepsze i wychodzi taniej. I nawet nie trzeba się tym samemu zajmować bo są firmy jak np usaimport.pl które biorą to na siebie

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 06:09

ja uważam, że w Polsce to już się nie opłaca kupować samochód. Jest drogo, są słabo wyposażone, historii też nie zawsze da się sprawdzić... dlatego lepiej sproawdzić samochód z USA czy Kanady. Samochody są po prostu lepsze i wychodzi taniej. I nawet nie trzeba się tym samemu zajmować bo są firmy jak np usaimport.pl które biorą to na siebie

hehe śmieszny jesteś z tą reklamą

#45 ~Donatia~

~Donatia~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 00:03

Mój facet wymarzył sobie BMW, ja szczerze nie bardzo się znałam, ale zdecydowaliśmy się w końcu na zakup. Nie ukrywam, że wydaliśmy wszystkie oszczędności, ale kupiliśmy samochód (używany, ale roczny - z niskim przebiegiem, mało eksploatowany), który na pewno będzie w naszej rodzinie przez lata. Cieszę się też, że samochód kupiliśmy w sprawdzonym salonie, u dobrego, rzetelnego dealera w Bawaria Motors BMW w Jankach. Pozdrawiam. 

#46 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 13:15

Mój facet wymarzył sobie BMW, ja szczerze nie bardzo się znałam, ale zdecydowaliśmy się w końcu na zakup. Nie ukrywam, że wydaliśmy wszystkie oszczędności, ale kupiliśmy samochód (używany, ale roczny - z niskim przebiegiem, mało eksploatowany), który na pewno będzie w naszej rodzinie przez lata. Cieszę się też, że samochód kupiliśmy w sprawdzonym salonie, u dobrego, rzetelnego dealera w Bawaria Motors BMW w Jankach. Pozdrawiam.

Jaka reklama lol... Nic tam nie kupię za karę beznadziejo

#47 ~plujek~

~plujek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 13:38

Jaka reklama lol... Nic tam nie kupię za karę beznadziejo

hehehe kosmitka ciebie jeszcze tylko w dziale "auto " brakuje hahaha

ten dział już sobie daruj ok? 

#48 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 01:03

Mazdy są bardzo dobre, niezawodne. mają świetne japońskie silniki. Dbają też o design - to aktualnie najładniejsze samochody moim zdaniem. 

O tak! Zdecydowanie mogę się z Tobą zgodzić. Jeżdżę od 2 lat Mazdą CX-5, kupioną prosto z białostockiego salonu i jest rewelacyjna. Nie tylko rewelacyjnie wygląda (ten kolor Soul Red!!), ale i świetnie się prowadzi. No i problemów ZERO przez ten czas. Japońska niezawodność się sprawdza :)

#49 ~piter~

~piter~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 14:06

Dla mnie niezawodną i sprawdzoną marką jest BMW, pierwsze auto jakie miałem to Fiat Panda, potem kilka golfików, Opli aż kupiłem e36. Rok temu kupiliśmy 7osobowe BMW Active Tourer w Bawaria Motors BMW, salon godny polecenia, pewny a auto w dobrej cenie nam wyszukali kilkuletnie. Bo mają w ofercie też auta używane

#50 ~borkek~

~borkek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 09:07

dla mnie Toyota to najlepszy stosunek jakości do ceny. Nigdy nie słyszałem aby ktoś narzekał na te samochody. Sam mam toyotę avensis (rocznik 2016), kupiony w salonie Carolina Toyota Włochy i gorąco polecam. Sprawdzony samochód, bezawaryjny i niedrogi :)

#51 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 03:05

Wiadomo, że to zależy od wielu czynników, zazwyczaj finansowych. Ja póki co samochodu nie kupuję, ale jeśli ktoś z Was szuka dobrego sklepu z częściami, to ostatnio zamawiałam nowy akumulator w sklepie MotoSzef. Mrozy dały się we znaki. 

#52 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 00:25

O tak! Zdecydowanie mogę się z Tobą zgodzić. Jeżdżę od 2 lat Mazdą CX-5, kupioną prosto z białostockiego salonu i jest rewelacyjna. Nie tylko rewelacyjnie wygląda (ten kolor Soul Red!!), ale i świetnie się prowadzi. No i problemów ZERO przez ten czas. Japońska niezawodność się sprawdza :)

Też mam Mazdę od Gołembiewskich :D Ale ja jeżdżę Mazdą 6 w sedanie. Mega samochód. Auto od 3 lat i zero jakichkolwiek problemów. Ale ja o swój samochód dbam, garaż jest, przeglądy na czas, więc i auto odwdzięcza się niezawodnością.

#53 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:09

Zapomniałem dodać że za dwa lata przez dziurę w podłodze to i kot wlezie do środka

#54 ~mietek77~

~mietek77~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 14:58

A co powiecie na auto Mazda? Bo tak się zastanawiam nad zakupem tej marki, sąsiad ma i chwali, do tego brat też niedawno kupił w salonie Mazda Jaremko we Wrocławiu bo mieli fajną wyprzedaż. Ma ktoś z was może? Jak wrażenia?

#55 ~hoosssy~

~hoosssy~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 09:09

ja jednak obstawiałbym przy toyocie. To są sprawdzone samochody, części do nich nie są drogie, także jesli chodzi o utrzymanie samochodu to jest ok. Zerknij sobie na ofertę używanych modeli w salonie Carolina Toyota Włochy - u nich na pewno znajdziesz odpowiedni model.

#56 bartoszporanny

bartoszporanny

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 luty 2019 - 14:50

Japońce to świetny wybór. Zazwyczaj trzymają trochę cenę, ale odwdzięczą się niezawodnością. Praktycznie nie mają problemów z silnikiem. Materiały eksploatacyjne - wymiana z częstotliwością jak w innych autach. Na minus - blacha w niektórych modelach. 

#57 Herim

Herim

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 04 luty 2019 - 15:09

Chcę kupić tylko niemiecki zestaw BMW! Te tylko trzeba zamówić u dealera

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 09:08

za 20 tys to ciezko kupic jezdzace auto.

moze lepiej dolozyc i kupic nowego fiata tipo w salonie?

#59 ~kołaczek~

~kołaczek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:21

Japońce to świetny wybór. Zazwyczaj trzymają trochę cenę, ale odwdzięczą się niezawodnością. Praktycznie nie mają problemów z silnikiem. Materiały eksploatacyjne - wymiana z częstotliwością jak w innych autach. Na minus - blacha w niektórych modelach. 

Masz rację co do japońskich aut. Są niezawodne. I akurat ja się cieszę, że Mazdy trzymają cenę, bo mam zamiar sprzedać swoją 7-letnią Mazdę 3 i kupić nową Mazdę 6. Samochód jest rewelacyjny. Nie tylko wizualnie. Miałem okazję kilkukrotnie jeździć i wysiadać się nie chciało.

#60 ~Ekologia w multi-kulti~

~Ekologia w multi-kulti~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:43

Kup tańsze,rozklekotane i cieknące olejem.Badania podbiją ci za łapówkę.Alleluja i do przodu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych