Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto kupic

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2017 - 21:24

.... nie każdy chce być frajerem i kupić samochód do którego cały czas trzeba dokładać i go naprawiać.

Czyli co, tylko frajer kupuje nowy samochód ?

bo to nowe cały czas się psują i trzeba je ciągle naprawiać a silniki mają takie że po 100kkm na złom a jak skrzynia automat to już po 50kkm złom.

Samochody 10-letnie i młodsze są zaprojektowane tak aby się psuły aby sprzedać jak najtaniej a na serwisie gościa strzyc jak ksiądz owieczkę

Ja to widzę inaczej: każdy kupuje to na co go stać,jeden patrzy aby opony były zimowe jak kupuje za 20k a drugi korzysta z konfiguratora w salonie i sobie pyka dodatki po 30k za każdy bajer mniej lub bardziej potrzebny

Kto nie ma miedzi to w domu siedzi i na otoszrotach udaje że jest królem w segmencie używanych aut premium a przynajmniej tak mu się wydaje

Auto za 20tys hahaha jaką trzeba być miernotą żeby tak do życia podchodzić

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 13:53

Auto za 20tys hahaha jaką trzeba być miernotą żeby tak do życia podchodzić

Miernota to ten co kompleksy leczy samochodami, dla normalnego człowieka wystarczy samochód i za 10 000 tys żeby jezdził nie psuł się i był ekonomiczny.

Miernoty życiowe ,zakompleksione biorą kredyty, leasingi i udają bogaczy a im słoma z butów wystaje.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 14:29

To czym jeździmy widać było dziś rano.

10-letnie zimówki w 20-letnich autach i korki w całym mieście.

Tylko w Polsce w salonach sprzedaje się golasy.

Nigdzie więcej nie kupisz auta bez klimy i bez kontroli trakcji.

Może temu takie parcie na używane ? fakt że używanych aut od 2-3 lat normalnie brakuje, wszyscy auta szukają, każdy kto sprzedaje może przebierać w ofertach stąd ceny cały czas rosną.

#24 ~a3~

~a3~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 20:56

Za 20 to a3 - 11,12 letnie, pozyje 2gie tyle

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 10:57

Nikt nie szuka nowego auta, to producenci szukają klientów, zrozum to człowieku.

Co innego używka, tu powraca PRL, płatne ogłoszenia w dziale Kupię Auto. Kto pamięta ?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 10:58

Autor wątku pytał o samochód za 20 tysięcy...

#27 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 565 postów

Napisano 16 luty 2018 - 13:10

a3

#28 slemba

slemba

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 18 luty 2018 - 21:24

Ja w tej cenie kupiłem Audi a4 i smiga do dzisiaj :)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 05:48

Za 20 tys to tylko suzuki swift lub Nissan kaszkaj.

#30 ~Analny marzyciel~

~Analny marzyciel~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 19:49

Tak. Najlepiej od niemca dziadka co tylko do kosciola jezdzi...

#31 ~Analny marzyciel~

~Analny marzyciel~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 19:49

Tak. Najlepiej od niemca dziadka co tylko do kosciola jezdzi...

#32 Minimal

Minimal

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 luty 2018 - 15:04

Kupuj na jakie masz ochotę, nikt Ci tego nie zabroni. Wypatruj okazji i weź znajomego co się zna aby z tobą był przy zakupie. Może dopatrzy się jakiejś usterki której sam nie zauważysz.

#33 Malinowski444

Malinowski444

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 14:06

Najlepiej jakieś niemieckie auto. Ja tylko takie kupuje no i takie do 10 lat max żadne szroty

#34 roberto

roberto

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 maj 2018 - 09:10

Celowałbym w miarę nowe auto z gazem, można naprawdę coś fajnego dorwać za nawet mniej niż 20 tysięcy :)

#35 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 30 maj 2018 - 16:23

Najlepiej jakieś niemieckie auto. Ja tylko takie kupuje no i takie do 10 lat max żadne szroty

Uważasz że niemieckie auta są najlepsze? To było kiedyś, teraz to nieprawda. Jest wiele innych marek które są wcale nie gorsze od niemieckich, a nawet lepsze i o wiele tańsze w zakupie jak i w eksploatacji.

#36 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 12:44

zgadzam się z przedmówcą. I za przykład niech posłuży choćby marka Toyota - samochody praktycznie bezawaryjne. Sam korzystam już z toyoty od niemal roku - kupiłem na wyprzedaży rocznika w salonie carolina toyota włochy - i do tej pory nie było żadnych problemów z samochodem.

#37 ~commar~

~commar~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 11:13

zgadzam się z przedmówcą. I za przykład niech posłuży choćby marka Toyota - samochody praktycznie bezawaryjne. Sam korzystam już z toyoty od niemal roku - kupiłem na wyprzedaży rocznika w salonie carolina toyota włochy - i do tej pory nie było żadnych problemów z samochodem.

Też jestem zwolennikiem kupowania używanych samochodów z salonu, a nie od prywatnego właściciela

#38 ~Dobre saloon-owe~

~Dobre saloon-owe~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 06:49

Dobrych kilkanaście lat temu,białostocki dealer.Podjeżdża lawet z nowymi samochodami marki ................ Zagapiony,zaspany kierowca nie podnosi wyżej gornego poziomu i wyjeżdżając zahacza dachem o górną rampę.Trzask,darcie metalu.Auto trafia do znanego blacharza w G.........Zadowolony klient nie zauważa przy odbiorze wyciętego-wymienionego i pomalowanego dachu w swoim samochodziki marki .......

Właściciel saloon-u dostaje od firmy transportowej odszkodowanie za zniszczony pojazd.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 07:30

Dobrych kilkanaście lat temu,białostocki dealer.Podjeżdża lawet z nowymi samochodami marki ................ Zagapiony,zaspany kierowca nie podnosi wyżej gornego poziomu i wyjeżdżając zahacza dachem o górną rampę.Trzask,darcie metalu.Auto trafia do znanego blacharza w G.........Zadowolony klient nie zauważa przy odbiorze wyciętego-wymienionego i pomalowanego dachu w swoim samochodziki marki .......

Właściciel saloon-u dostaje od firmy transportowej odszkodowanie za zniszczony pojazd.

Na forum pracownikow firmy ktora ostatnio przestala istniec pisze ze takie auta byly tez lakierowane u nich na serwisie a potem sprzedawane bez przebiegu dla klienta jako nowe 

#40 littlefly

littlefly

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 15:34

Ja kupiłam swój pierwszy samochód - Ford Focus 2003r za 5 tysięcy złotych, jeszcze parę tys zainwestowałam w remont co prawda, ale samochodzik cudowny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych