Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jaki zespół?Pomocy

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 14:34

zgadzam się - AfroBand nie ma sobie równych. To najlepszy zespół muzyczny na całym świecie!

#22 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 12:06

wszystkie komentarze powyżej, to nie przesada - AfroBand są rzeczywiście the best! Każda impreza z nimi to strzał w dziesiątkę!

#23 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 15:56

afroband zespół który sprawi ze ta impreza będzie niezapomniana super oprawa muzyczna idealnie dobrana goście bawili się cała noc aż do białego rana.

#24 ~Marita~

~Marita~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 15:55

Tak zespół afroband to świetny zespół z nimi zabawa nigdy się nie kończy posiadają szeroki repertuar dzięki czemu każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Nasi goście byli zadowoleni i świetnie się bawili. My również. A oświetlenie które posiadają nadaje bardzo fajny nastrój do zabawy. Nagłośnienie również super! Polecam

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:32

O tak zespół afroband jest super również polecam !!!! 

#26 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:43

O widzę ze nie tylko ja bawiłam
Się przy zespole afroband rwoniez potwierdzam super oprawa muzyczna i sprzęt który posiadają pierwsza klasa ❤️❤️ Polecam

#27 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:43

O widzę ze nie tylko ja bawiłam
Się przy zespole afroband rwoniez potwierdzam super oprawa muzyczna i sprzęt który posiadają pierwsza klasa ❤️❤️ Polecam

#28 ~mariuszek~

~mariuszek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 15:52

ja również polecam zespół afroband suiper zespół muzyka świetna 10/10 nie ma nudów chce się tańczyć do białego rana siuper 

#29 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 14:26

Dla mnie idealnym wyborem okazał się Adam Krajewski z AKMusic. Grał szeroki przekrój różnych gatunków muzycznych, wszyscy dobrze się bawili, wplatał w zabawę także swoje świetne kawałki.

#30 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 16:55

tak tylko afroband jest to najlepszy zespół przy jaki się bawiłem super 

#31 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 22:01

Czy ktoś może mi polecić dobry zespół na wesele? może być ewentualnie jakiś DJ z Łap lub okolic. nic nie mogę wygrzebać z netu;-(może jakieś stronki z prezentacjami???kontakty???

Jeśli chodzi o zespół to polecam ci wybrać luxury band są świetni a posiadają naprawdę bardzo szeroki repertuar! Każda impreza z nimi to zabawa do białego rana!! Nie ma nikogo kto by się nudził przy ich muzyce!! 

#32 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 15:42

zgadzam się - AfroBand nie ma sobie równych. To najlepszy zespół muzyczny na całym świecie!

Tak jak zespól to tylko afroband są najlepsi !!!! 

#33 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 15:42

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 16:08

Lepszy dobry Dj,jak kiepski zespół.Obecnie większość zespołow nie gra na żywo.Afroband,nie słyszałem,nazwa kojarzy się z Afryką. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych