Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

impreza integracja

60 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kukis~

~kukis~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 09:07

W Zielonej Polanie jest cudownie, a mają tam w zasadzie wszystko, co tylko możecie sobie wymyślić. Plusów całe mnóstwo. Te najważniejsze, to oczywiście klimat góralski, kulig, ognisko, sauna i te wszystkie atrakcje, które urządzają. Bo tak naprawdę możecie sobie zorganizować atrakcyjny wypoczynek przez cały dzień, a wszystko zakończyć imprezą przebieraną. Zresztą - wszystko jest opisane na ich stronie. 

#42 Wyjazdy-integracyjne

Wyjazdy-integracyjne

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 14:32

Organizujemy wyjazdy integracyjne od przeszło 10 lat. Taki wyjazd można samemu, często nasi Klienci właśnie tak robią, korzystając od nas z samych gier i zabaw integracyjnych, czy też team building. Natomiast jeśli ktoś nie ma w tym obszarze żadnego doświadczenia, albo organizuje większy projekt, mocno polecam skorzystać z usług takich agencji jak nasza. Często wybór agencji na organizatora paradoksalnie obniża koszty, wiemy jak negocjować z podwykonawcami (hotele, transport, atrakcje). Dajemy także gwarancje, że program zostanie zrealizowany w 100%. 

Polecam szczególnie: 

• gry i zabawy team building, 
  • gry na szkolenia, zabawy szkoleniowe, 
  • gry terenowe, 
  • pomysły na imprezy, 
  • gry integracyjne, 
  • szkolenia integracyjne, 
  • wyjazdy narciarskie dla firm.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu: kontakt@projektefektywny.pl 

#43 ~acv~

~acv~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:31

Mamy dobre doświadczenia z agencją Fabryka Przygód (kontakt masz na fabryka-przygod.pl). Wiosną robiliśmy wyjazd integracyjny właśnie z nimi i już na przyszły rok też mamy wstępnie ugadany zarys imprezy. Zrobiliśmy to w ten sposób że teraz już nam sprzedali voucher na organizację w 2k18 i możemy go sobie wrzucić w koszty w tym roku i jeszcze Vat odliczyć.

#44 ~wojtke99~

~wojtke99~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:18

Słyszałem, że teraz bardzo modne są wyjścia do escape roomów i takie salony VR: vrproject.com.

#45 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 11:14

Możesz uderzyć do Zajazdu u Georgea w Starczówku. Bardzo fajne miejsce na imprezę a do tego pomogą Ci zorganizować rożne atrakcje. Organizowałam tam kilka imprez i zawsze byliśmy zadowoleni.Kuchnie mają smaczną.Fajna okolica obsługa pierwsza klasa. Nic tylko przyjechać i się bawić 

#46 ~konrad3333333~

~konrad3333333~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 09:28

Słyszałem, że teraz bardzo modne są wyjścia do escape roomów i takie salony VR: vrproject.com.

Właśnie szukam sali na takie wyjście. Możesz napisać gdzie jest ten VR project? 

#47 ~richek~

~richek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 11:28

Samo znalezienie sali biznesowej to dopiero mały fragment wyzwania, jeszcze trzeba zorganizować konferencje, polecam do tego te stonę wkrakowiekonferencja.allthingsme.net bedzie łatwiej zabrać się za organizacje.

#48 ~wojtek99~

~wojtek99~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 14:18

Właśnie szukam sali na takie wyjście. Możesz napisać gdzie jest ten VR project? 

Ten salon VR jest w podziemiach 1 linii metra Świętokrzyska. 

#49 ~Azeno~

~Azeno~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 01:56

Mam za zadanie zorganizowanie imprezy integracyjnej w mojej firmie. Niestety, musi to być jedno popołudnie. Najpierw będzie jedzenie - zamówiłam Catering Domaniowski, a później idziemy na miasto. Prawdopodobnie będą kręgle :D

#50 Izabel

Izabel

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:43

Myślę, że świetnym pomysłem i dużym ułatwieniem są firmy które organizują takie rzeczy za nas :) serdecznie polecam Smile Turystyka i Usługi, młody chłopak z pasją, dopiero zaczyna ale naprawdę zna się na rzeczy
https://www.facebook...SmileTurystyka/

Użytkownik Izabel edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 22:45

#51 ~Elka78~

~Elka78~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:02

Hej, wyjazd owszem można zorganizować na własną rękę ale po co się męczyć? :D W internecie znajdziesz wiele firm oferujących możliwość zorganizowania wyjazdy firmowego w Polsce albo za granicą. Jedną z takich firm jest np. Event Tourist, korzystałam nie dawno z ich usług i przyznaje, że jestem szczerze zadowolona. Wyjechaliśmy wówczas do Druskiennik, zabawa była przednia :D Wyjazd wspominamy do dziś i sprawia nam to sporo radości. 

#52 ~LubietoiTo~

~LubietoiTo~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 14:15

Byliśmy w Western Camp  - zator, mega!

#53 ~Sandra.k~

~Sandra.k~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 23:20

na pewno ważne jest zakwaterowanie jak i sala, my byliśmy w rancho colorado w Trzcielu i to byłjeden z leprzych moich wyjazdów integracyjnych. jedzenie było pyszne, klimat przyjemny-jeziora.lasy, miejsce na wspólne ognisko, pokoje hotelowe również bardzo ładne, basen, konie. można było naprawdę fajnie spędzić czas, odpocząć, wyluzować się. jak najbardziej miejsce godne polecenia.

#54 ~Sandra.k~

~Sandra.k~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 23:20

na pewno ważne jest zakwaterowanie jak i sala, my byliśmy w rancho colorado w Trzcielu i to byłjeden z leprzych moich wyjazdów integracyjnych. jedzenie było pyszne, klimat przyjemny-jeziora.lasy, miejsce na wspólne ognisko, pokoje hotelowe również bardzo ładne, basen, konie. można było naprawdę fajnie spędzić czas, odpocząć, wyluzować się. jak najbardziej miejsce godne polecenia.

#55 ~Ilafek~

~Ilafek~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 09:54

No tak jak wyjazd to i jakiś nocleg musi być zapewniony. Do tego jakaś impreza i wszystko ok. My w tym roku zakwaterowanie mieliśmy w Toruniu więc trochę się pozwiedzało a imprezę w klubie A1 we Włocławku. Były tańce i hulańce przy najnowszej muzyce i dobrym browarku.

#56 ~Retia~

~Retia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 03:40

Warto też pomyśleć o tym, jak tam dojedziecie :) Mo korzystamy z usług firmy ComfortClass - mają nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne busy i autokary. Podróż jest komfortowa:) 

#57 olek.organizator

olek.organizator

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 09:50

Jakiś czas temu sam również zająłem się organizacją wyjazdu dla firmy. Przyznam szczerze, że nie miałem pojęcia co i jak, więc skorzystałem z pomocy biura podróży. Jako, że nasza firma to sami faceci postanowiliśmy więc organizować cykliczne wyjazdy na ligę mistrzów. Każdy mężczyzna uwielbia piłkę, więc i integracja na wysokim poziomie. Tańsze bilety dla grup oraz transport :) 

#58 ~kajtuszewski~

~kajtuszewski~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 11:04

my impreze integracyjną mieliśmy w Warszawie w klubie go go Gold House i była to jedna z lepszych integracji! piękne hostessy, spory wybór alkoholu - tak to można pożyć :D

#59 murawskian

murawskian

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 12:48

Najważniejszy jest w tej kwestii chyba wybór miejsca, najlepiej, żeby była tam chociaż jedna większa sala konferencyjna, w której mogłyby się odbywać spotkania, dobrze też, żeby w tym miejscu była możliwość zakwaterowania i jakieś atrakcje, dzięki którym ludzie faktycznie będą mogli się zintegrować :) moim zdaniem idealnym miejscem jest park wodny AquaCity w Popradzie z siecią hoteli i przestrzenią do organizowania eventów, polecam odwiedzić stronę internetową: https://aquacity.sk/...mprezy-firmowe/

#60 kaska94

kaska94

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2019 - 10:29

Na taki wyjazd na pewno warto sprawdzić hotel pracowniczy łódź to chyba najtańsza opcja ;) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: impreza, integracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych