Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

impreza integracja

60 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Srenzy~

~Srenzy~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:25

U nas ogarnia to firma - go2events z Krakowa. Jest z tym trochę zabawy. Poza tym - takie firmy mają lepsze ceny choćby w hotelach itd. wiec nawet kiedy dokładają swoją cenę, to i tak wychodzi może trochę drożej niż jak ktoś miałby to sam organizować. takie jest przynajmniej nasze doświadczenie 

#22 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:28

Dużo pracodawców nie chce wydawać na wyjazd integracyjny a szkoda. Takie coś naprawdę sprawia że można się lepiej poznać i jest doceniane. Często jak już to organizują jakieś spotkanie w knajpie czy imprezę w klubie a chyba jednak nie o to chodzi. U mnie w pracy zarząd się popisał bo zorganizowali wyjazd o nazwie ‘W krainie smaków Friuli Wenecja Julijska’ z biurem Cortina Travel. Oprócz zwiedzania opierało się to głównie na kulinariach jak degustacje win, wizyta w fabryce szynki czy na uniwersytecie kawy i wreszcie lekcja gotowania. Takie gotowanie naprawę fajnie zbliża do siebie ludzi a przy tym jest mnóstwo zabawy. W Polsce na pewno też można zorganizować coś podobnego.  

#23 ~Tomas Ch.~

~Tomas Ch.~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 18:37

U nas też go2events. W sumie nic wielkiego, jakieś 30 osób ale nie miał kto sie tym zajac. I obawy w sumie były ale potrzeby nasze zrozumieli bardzo dobrze ;) Wszyscy zadowoleni, cena dobra, o to chodziło 

#24 ~Jakub Radoski~

~Jakub Radoski~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 23:03

Hotel i wymyślenie atrakcji to ważna sprawa, ale trzeba też mieć na uwadze bezpieczny transport.  Bogato wyposażone busy, powiedziałbym że luksusowe można wynająć np. od firmy Asik z Krakowa. Startują z rożnych miast w Polsce, to już kwestia dogadania się.  Moja firma z nimi podróżuje i jak na razie  zawsze wszystko się odbywało punktualnie i wygodnie. 

#25 ~karolbe~

~karolbe~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 14:46

Jak najbardziej można samodzielnie, ale na [poczatku sprawdziłbym chociaż tanie opcje (im więcej osób, tym taniej) w Polsce alfatour.pl Ostatnio korzystaliśmy i mega spoko

#26 Henrix

Henrix

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 09:31

Taki wyjazd powinien być przede wszystkim odpowiednio zaplanowany. Jaki jest sens takiego przedsięwzięcia, jeśli pojedziemy tylko po to, by się nudzić? Duża ilość różnorakich atrakcji to podstawa. Dlatego właśnie polecam ośrodek Zielona Polana znajdujący się nad piękną rzeką San na Podkarpaciu. Cała okolica jest śliczna, szczególnie jeśli uda nam się trafić na ładną pogodę. Największym plusem jest jednak duża ilość aktywności, z których będzie można skorzystać. Osobiście największych emocji dostarczyły mi spływy kajakowe oraz jazda pojazdami z napędem 4x4. Pracownicy mogli również rywalizować ze sobą podczas drużynowego meczu paintballa. Wszyscy wrócili zachwyceni i do tej pory pytają, kiedy znowu zorganizuje im taki wyjazd, więc chyba nie będę miał wyjścia i w lecie pojedziemy znów :)

#27 ~Żaneta Piasta~

~Żaneta Piasta~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:22

Jak zorganizować wyjazd integracyjny? Dostałam zdanie od szefa. W sierpniu mam zorganiozwać 3 dniowy wyjazd integracyjny. Ma ktoś doświadczenie w tego typu kwestiach? Ja nie mam pojęcia od czego zacząć...

Z moją firmą wyjeżdżamy  za tydzień na szkolenie do Niemiec. Wynajęliśmy w tym celu busa z z polecenia od koleżanki z biura podróży Ibatur. Spędzimy na szkoleniu dwa dni- a w międzyczasie będziemy również coś zwiedzać.

#28 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:48

W zeszłym roku wyjeżdżaliśmy kilka razy w firmie na narty do Włoch lub do Austrii. Zdecydowaliśmy się na wynajęcie Autokaru. Polecam Ibatur. Bardzo mili ludzie tam pracują. Kiedyś mieliśmy taką sytuacje że musieliśmy przełożyć wyjazd o kilka dni i nie było najmniejszego problemu.

#29 ~popas~

~popas~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 07:01

Cudowne warunki macie w Zielonej Polanie w Łączkach. Kojarzycie miejscówkę? To prawie w Bieszczadach. Miejsce jest niesamowicie atrakcyjne, macie tam dosłownie wszystko. Nie ma co ukrywać, że w cenie nocnej imprezy pod miastem w Zielonej Polanie zapewnicie sobie dosłownie wszystko. Basen, kort, plaża, sauna i tak można wymieniać. A dochodzą do tego jeszcze kajaki, paintball, loty balonem i szereg innych atrakcji dodatkowych. 

#30 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 15:01

wyjazdy integracyjne to zmuszanie pracownika ... uszczesliwianie na sile jesli da sie nie jechac nigdy nie jade

#31 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:23

U nas szef sam wymyśla miejsca gdzie możemy jechać na integracje. Byliśmy w Krakowie na przykład, a teraz w planach jest Leszno, mamy polatać w tunelu pojechać do Poznania. Takie wyjazdy to łączone są z rozrywką, zwiedzaniem i szkoleniami. Ale i tak fajnie jest bo atmosfera całkiem inna niż w pracy

#32 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:26

Wystarczy znaleźć dobry ośrodek w ładnym miejscu, zadzwonić i już! :) My byliśmy na weekend majowy w tym roku z firmą w górach - dokładnie w Lubieniu - kawałek za Krakowem. Zatrzymaliśmy się w bardzo przyjemnym miejscu - Gościniec Tenczyn, który to ośrodek tak naprawdę specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Wszystkim, którzy coś podobnego planują serdecznie polecam to miejsce i Małopolskę oczywiście:)

#33 ~MariaW~

~MariaW~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:37

Ja osobiście mogę polecić Zajazd u Przemka w Zgierzu do zorganizowania eleganckiej imprezy firmowej. Znajdują się tam dwie sale - Kryształowa i Brylantowa.Sale wyposażone są również do organizacji szkoleń. Bardzo ciekawe menu. W kompleksie znajduję się również Hotel Diament. Blisko Zajazdu znajduję się ośrodek narciarski Malinka czy łowisko.

#34 ~Ponury~

~Ponury~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 07:25

Kupujesz kilka skrzynek wódki zapitke coś na zagryche jedziesz do lasu i ostra jazda i tyle

#35 ~Liliana123~

~Liliana123~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 18:54

Warto też jeszcze załatwić sensowny transport. Moja firma jakiś czas temu była na wyjeździe w górach i zamawiali przewóz z firmy Wynajem Autokarów Grzegorz Kopeć. Mnie nie było na tej wycieczce, ale reszta sobie chwaliła całą podróż :)

#36 ~pomtec~

~pomtec~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 08:10

Zielona Polana w Łączkach, w Bieszczadach. Niesamowite miejsce i mega doświadczenie, ale oczywiście wiele zależy po prostu od waszych oczekiwań. Chaty góralskie, chłopskie jadło, kulig, pieczony prosiak, wyprawy w góry, paintball... Ogólnie lista atrakcji jest naprawdę potężna i można na takiej zasadzie zorganizować coś niesamowicie pozytywnego - jak widać, bez kosztów z kosmosu. 

#37 ~kogiel~

~kogiel~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 08:12

A dasz przykład ile konkretnie tam płaciliście i za ile osób? Interesuje nam podobne miejsce i właśnie wyjazdówka. Jak to mniej więcej u was wyglądało? 

#38 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 06:10

My z mojej firmy mieliśmy wyjazd integracyjny i konferencję w Pałacu Wiśniewski w Piekarach Śląskich. Miejsce jest rewelacyjnie przygotowane do takich spotkań firmowych :)

#39 ~adamovy~

~adamovy~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 18:25

Moja firma planuje wyjazd w  góry.  Pamiętajcie, ze wygodny i bezpieczny transport  to ważna sprawa – u nas obsługą w tym zakresie zajmuje się Emka Trans. To przewoźnik pasażerski z doświadczeniem,  mają  bardzo uprzejmych kierowców. 

#40 ~Gustaw~

~Gustaw~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 12:23

Zawsze organizacje wszelakich podróży służbowych zlecam firmie staremiasto.pl/, zawsze mamy dobry hotel, wygodne przejazdy, smaczne obiady i co najważniejsze nie są jakoś bardzo drodzy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: impreza, integracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych