Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

impreza integracja

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mańka~

~mańka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 17:39

Jak zorganizować wyjazd integracyjny? Dostałam zdanie od szefa. W sierpniu mam zorganiozwać 3 dniowy wyjazd integracyjny. Ma ktoś doświadczenie w tego typu kwestiach? Ja nie mam pojęcia od czego zacząć...

#2 ~jajaaaaaaa~

~jajaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 17:59

uuuu koleżanko takie porady to już raczej są płatne :)

#3 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 22:27

a w jakiej branży pracujesz? :)zależy jakich ludzi masz zintegrować

#4 ~Zenek grabarz~

~Zenek grabarz~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 10:50

Jak zorganizować wyjazd integracyjny? Dostałam zdanie od szefa. W sierpniu mam zorganiozwać 3 dniowy wyjazd integracyjny. Ma ktoś doświadczenie w tego typu kwestiach? Ja nie mam pojęcia od czego zacząć...

zaiśc do Biedronki zakupić baterie wódki Krajowej ,piwa ViP,pasztetowej itd przejsc sie do parku Zwierzyniec dać super w rurę i zabawa udana

#5 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 12:02

Masz miejsca które organizują takie imprezy - zielonapolana com pl/oferta_dla_firm.php Patrz na to co oferuję. Od nas z firmy byliśmy tam w połowie czerwca. Basen, plaża, grillowanie, kort, boiska, sauna... i oczywiście imprezy. Tak sobie wyobrażam takie spotkania. 

#6 ~małgorzata70~

~małgorzata70~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 14:21

jeśli masz nieograniczony budżet to możesz zorganizować zagraniczny wyjazd integracyjny dla pracowników. Wiem że biuro podróży cortinatravel.pl zajmuje się organizacja takich wyjazdów firmowych. Skontaktuj się z nimi a oni zorganizują wyjazd za ciebie. Moja firma też zorganizowała nam taki wyjazd integracyjny do Francji. Wówczas mieliliśmy czas na zwiedzanie i na spotkania biznesowe. Bardzo miło wspominam cały wyjazd, możliwość poznania zagranicznych partnerów biznesowych i kolegów z innych oddziałów naszej firmy.  

#7 ~stenia~

~stenia~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 23:52

Trzeba wynająć sale, zorganizować jedzenie i wymyślić jakieś ciekawe, integracyjne zabawy np. z bum bum rurkami.

#8 ~sexi flexi~

~sexi flexi~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 11:13

Trzeba wynająć sale, zorganizować jedzenie i wymyślić jakieś ciekawe, integracyjne zabawy np. z bum bum rurkami.

nie lepiej bunga :wub:  bunga

#9 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 11:16

jeśli masz nieograniczony budżet to możesz zorganizować zagraniczny wyjazd integracyjny dla pracowników. Wiem że biuro podróży cortinatravel.pl zajmuje się organizacja takich wyjazdów firmowych. Skontaktuj się z nimi a oni zorganizują wyjazd za ciebie. Moja firma też zorganizowała nam taki wyjazd integracyjny do Francji. Wówczas mieliliśmy czas na zwiedzanie i na spotkania biznesowe. Bardzo miło wspominam cały wyjazd, możliwość poznania zagranicznych partnerów biznesowych i kolegów z innych oddziałów naszej firmy.  

pani a kogo na to stac jak 90%firm jest na skraju upadłości starczy że kupią po flaszce na łeb i konserwe i my zadowoleni

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 16:53

Takie wyjazdy to teraz chyba duże firmy tylko organizują, bo ogólnie jak się słyszy to wszysycy pasa zaciskają.

#11 ~miśka~

~miśka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 15:41

Te bum bum rurki to fajna sprawa. U nas teraz był na imprezie. Na parwdę super się sporawdziły.

#12 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 09:15

Te bum bum rurki to fajna sprawa. U nas teraz był na imprezie. Na parwdę super się sporawdziły.

ee tam my robili bunga bunga i było lepiej na imprezie integracyjnej  :wub:

#13 annia

annia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 12:58

U nas teraz organizują impreze integracyją w górach bo ponoć fajne obiekty konferencyjne w górach mają. Tak wyczytali na zobaczymy ;) Ja się najbardziej cieszę z tego, że nie tylko będzie impreza do rana, ale też mamy chodzić po górach ;) Osobiście właśnie takie wyjazdy lubię najbardziej ;)

Użytkownik Moderator edytował ten post 06 sierpień 2015 - 13:42

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:17

Trudne zadanie miałaś do wykonania, ale pewnie sobie nieźle z nim poradziłaś :) mi ostatnio tez powierzono organizowanie wyjazdu integracyjnego. Wybrałam miejscowość Szczyrk położoną w górach - piękne miejsce! Zdecydowałam się na Hotel Orzeł Biały, ponieważ jest w nim duża sala konferencyjna, jest schludny i zadbany, można skorzystać z sauny czy z masaży, idealny, by połączyć pracę z pożytecznym! :) Polecam tym, którzy kochają góry! Pozdrawiam 

#15 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 08:53

Jako menedżer w jednej z większych polskich firm byłem zmuszony przez szefostwo do zbudowania nowego zespołu roboczego w bardzo krótkim czasie. Postanowiłem przeprowadzić ekstremalny, militarny team building przy wsparciu asgpredators.pl. Panowie bardzo profesjonalnie podeszli do zaplanowania zadań, mających wyłonić liderów. Program otrzymałem, mogłem wprowadzić kilka drobnych zmian. Cennik jasny. Teraz wracamy z ekipą raz na pół roku przynajmniej do klimatu survivalowego.

#16 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 10:13

Wyjazdy integracyjne niosą naprawdę wiele korzyści dla pracowników jak i dla pracodawcy. Pracownik powinien mieć chwilę wytchnienia, mieć okazję poznać się bliżej ze swoimi znajomymi z pracy. Szkolenia, warsztaty, wykłady także uczą, zmieniają myślenie, pobudzają wyobraźnię. Warto zainwestować w kadrę. Ostatnio byłam na szkoleniu w Szczyrku - w Hotelu Biały Orzeł, bardzo ładny i zadbany hotel, duża sala konferencyjna, masaże, sauna, góry... wszystko, czego potrzeba! Było naprawdę warto! Pozdrawiam.

#17 ~karolina76~

~karolina76~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 14:32

Uważam, że organizowanie takiego wyjazdu na własną rękę to zbyt czasochłonne zadanie. Lepiej zlecić to zewnętrznej firmie, bp. Adrenalin-travel. Wtedy mamy pewność, że wycieczka będzie odpowiednio przygotowana, a pracownicy zadowoleni z wyjazdu.

#18 KamilG

KamilG

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 11:42

Wyjazdy bywają różne, ale zawsze lepiej zlecić komuś z zewnątrz, bo jest przynajmniej szansa na dobra zabawę. My ostatnio byliśmy z Redo travel w Egipcie i było świetnie, aktywnie, ale dało się odpocząć i pozwiedzać.  Wiem, że dużo zależy też od nastawienia ludzi, ja wcześniej tak średnio lubiłem wyjazdy integracyjne, ale jednak przekonałem się, że bywa fajnie.

#19 Andrzej Bo

Andrzej Bo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 16:10

Też popieram zlecanie takiej organizacji zewnętrznej firmie! Przynajmniej masz wtedy gwarancję, że sama weźmiesz udział we wszystkich atrakcjach i odpowiednio się zintegrujesz ;) Nasza firma wyjechała do Szczawna Zdroju - urzędujemy we Wrocławiu, więc nie mieliśmy jakoś strasznie daleko, ale i blisko też nie było ;) Firma, którą zatrudniliśmy zaproponowałam nam weekend w Dworzysku - zgodziliśmy się, bo wielu wśród nas amatorów dziczyzny i polowań, a ten temat jest tam świetnie ogarny w restauracji Babinicz ;) W ramach atrakcji jeździliśmy konno, zwiedzialiśmy okolice i... bawiliśmy się w podchody. Prosta rzecz, a cieszy! Nawet takich starych jak my ;) Polecam gorąco! Niedługo wracam tam z rodziną ;)

#20 Davien

Davien

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 09:12

Według mnie równie dobrze można samodzielnie zorganizować taki wyjazd. Szczególnie, ze teraz jest wiele miejsc, gdzie można kompleksowo w jednym miejscu wszystko załatwić tj. noclegi, wyżywienie, atrakcje itd. Ja w zeszłym roku byłem na takim wyjeździe. Wszystko zostało przygotowanie w Zajeździe Jurajskim (wpiszczie sobie w google, aby znaleźć) i było rewelacyjnie. Bardzo przyzwoite pokoje, świetna restauracja i przede wszystkim atarkcje organizowane przez właścicieli np. wspinaczka na ściankach. Ogólnie to świetne miejsce :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: impreza, integracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych