Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak założyć własną firmę. Bezpłatne warsztaty :: zobacz komentowany artykuł

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Czytelnik. Spółka zoo~

~Czytelnik. Spółka zoo~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 09:34

Bardzo prosto jest założyć własną firmę. Mieć znajomości, dostawać dotacje i organizować warsztaty, jak założyć własną firmę!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 14:31

Nie sztuka założyć firmę,

sztuką jest pozyskanie klientów,

czym by się ta firma nie zajmowała.

A tak masz 900pln miesięcznie ZUS na dzień dobry...

...aha zapomniałem że przez pierwsze 2 lata jest zniżka w składce o ile to pierwsze podejście do działalności.

Ale co potem? 

#3 ~Futrzak~

~Futrzak~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:01

A potem albo kredyt następny i ........ wyjazd z Białegostoku żeby zarobić i spłacić dług.

#4 ~prymus z I ławy~

~prymus z I ławy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:37

Pytanie do prowadzących: ile firm w Podlaskim zostało zlikwidowanych/zawiesiło działalność po 2 latach 50% ZUSU?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 18:16

Pytanie do prowadzących: ile firm w Podlaskim zostało zlikwidowanych/zawiesiło działalność po 2 latach 50% ZUSU?

Ani jedna. Za dobrze by było. Po co głupio pytasz? bierzesz dotację to zobowiązujesz się do prowadzenia działalności przez minimum 3 lata. Tutaj jest haczyk. W trzecim roku samego ZUSu im oddasz 12tys a resztę kredytu ci wyrwą rózni pośrednicy, poprzednik dobrze piszę że potem to tylko Provident albo ucieczka przed wierzycielami.

#6 ~zus~

~zus~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 18:28

w Białymstoku dużo,jeżeli chodzi o zus to ponad tys.złoty jest obecnie,a dotacje dają owszem ale nie 3 obecnie 2 lata musisz prow.działalnośc.

#7 ~Prymus z oślej ławy~

~Prymus z oślej ławy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 18:35

w Białymstoku dużo,jeżeli chodzi o zus to ponad tys.złoty jest obecnie,a dotacje dają owszem ale nie 3 obecnie 2 lata musisz prow.działalnośc.

Dziękuję za odpowiedzi. Już lecę po dotację, żeby wesprzeć "konsultantów" z układami w komisji oceniającej wnioski, zus, nfz ...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 19:19

Dziękuję za odpowiedzi. Już lecę po dotację, żeby wesprzeć "konsultantów" z układami w komisji oceniającej wnioski, zus, nfz ...

Masz jeszcze inne rozwiązanie.

90% usług typu taxi, handel na Madro czy Krywlanach, usługi remontowe czy fryzjer kupiło sobie hektar ziemi na papierze i nawet nie wie gdzie ta ziemia jest, ale płaci 200 zł co kwartał a minimalna emerytura z KRUS jest o 100 zł wyższa niż w ZUS...

co więcej mam napisać ?

#9 ~dla 15 osob tylko~

~dla 15 osob tylko~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 07:51

nie ma miejsc, dziadostwo !

#10 ~unijny piard~

~unijny piard~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:22

nie ma miejsc, dziadostwo !

Nic nie straciłeś, informacje z internetu + trochę wieści z gminy

#11 ~Andrzej88~

~Andrzej88~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 23:33

Ja miałem naprawdę duży problem z pozyskiwaniem nowych klientów na moje moje usługi. Szczerze mówiąć myślałem już nad zamknięciem swojego małego biznesiku, ale muszę się przyznać,że odkąd wykupiłem abonament na odkryjfirme dostaję całkiem dużo zapytań i jakoś się to wszystko kręci:)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 06:57

hahaha

ale nieudolna kryptoreklama

#13 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 17:35

Zakładajcie wszyscy i pokażcie jak się kręci lody w Białymstoku

no i oczywiście dla pracowników na wypłatę  nie mniej niż 3000 zł

powodzonka :)

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:14

. prawda to co piszecie. Firmę jest bardzo latwo założyc i prowadzić. Trzeba mieć po pierwsze plan , co chce sie robić i tego się trzymac.Wystawiac faktury Vat a potem się rozliczac. Dla mnie to prościzna , bo sam prowadzę księgowosc i nie muszę zatrudniac księgowej.Ja osobiście ZUS placę 270 zł , ale jestem jeszcze zatrudniony o umowę o prace w innej firmie. Dlatego mam takie zniszki. Jak będziecie patrzeć na innych ze sie nie oplaca , to nigdy do niczego nie dojdziecie, taka jest prawda o was i o waszych opiniach, że nic się nie uda . To nie ma prawa się udawac , tylko trzeba pracowac i zarabiać kase. To firma ma zarabiac na siebie . A nie wy na firme przez kredyty.

#15 11a

11a

VIP

• Użytkownicy
  • 1142 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:40

Racja i tak trzymaj.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 21:04

kupa prawda to co piszecie. Firmę jest bardzo latwo założyc i prowadzić. Trzeba mieć po pierwsze plan , co chce sie robić i tego się trzymac.Wystawiac faktury Vat a potem się rozliczac. Dla mnie to prościzna , bo sam prowadzę księgowosc i nie muszę zatrudniac księgowej.Ja osobiście ZUS placę 270 zł , ale jestem jeszcze zatrudniony o umowę o prace w innej firmie. Dlatego mam takie zniszki. Jak będziecie patrzeć na innych ze sie nie oplaca , to nigdy do niczego nie dojdziecie, taka jest prawda o was i o waszych opiniach, że nic się nie uda . To nie ma prawa się udawac , tylko trzeba pracowac i zarabiać kase. To firma ma zarabiac na siebie . A nie wy na firme przez kredyty.

hahaha oto przykład białostockiego biznesmena hahaha nawet nie wie co płaci a się wymądrza

te 270 zł to jest składka zdrowotna i fundusz pracy bo z ubezpieczenia społecznego jesteś zwolniony bo masz etat

heh dziwne że ciebie jeszcze na tym etacie trzymają z taką elokwencją i wiedzą chyba że nam zdradzisz co robi twój tatuś? to może wyjaśnić co taki człowiek robi jeszcze na etacie i po co zakładał działalność bo z tym planem to się zgadzam że wiedziałeś co będziesz robił ale ilu takich jak ty jest co go rodzice ustawiają i popychają całe życie?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 23:16

Proponuję założyć warsztaty p.t. "gdzie założyć własną firmę żeby nie płacić .nej składki ZUS i płacić niskie podatki". 

#18 Biały Lew

Biały Lew

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 23:22

Proponuję założyć warsztaty p.t. "gdzie założyć własną firmę żeby nie płacić .nej składki ZUS i płacić niskie podatki". 

Odpowiedź jest prosta. Tam gdzie założył gostek co wymachiwał gumowym penisem.

#19 ~Lubagan~

~Lubagan~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 21:43

Żeby założyć firmę nie potrzeba specjalnych warsztatów. Trzeba czytać w sieci gdzie się udac i ją po prostu założyć. Potem tylko wybrać biuro rachunkowe, [reklama] wyposażyć lokal i ciężko pracować.

#20 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 20:21

Pracuje w firmie w ktorej moj szef czesto wyjajmoje pracownikow od innej firmie. Myslalem sam sie zajac leasingiem pracownikow ale niewiem czy do tego wystarczy zwykla.dzialalnosc gospodarcza czy mosial bym otwozyc posrednictwo pracy czy cos w ttm stylu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych