Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 21:40

Uświadamiamy Polaków... , by wiedzieli co im się należy.????
Sam nie byłem tego świadom. Chociaż wydawało mi się, że wiem wszystko. ??

Większość Polaków nie otrzymuje odszkodowania, bądź otrzymuje o wiele za niskie.????

Miałeś wypadek?? Znasz osobę poszkodowaną?? 
Ktoś ze znajomych otrzymał odszkodowanie??

Nawet jeżeli wydaje Ci się, że uzyskałeś dużo, to co zrobisz jeśli Ci powiem, że możesz zyskać 10 razy tyle??
Nie warto marnotrawić pieniędzy, które prawnie Ci się należą i są w rękach Towarzystw Ubezpieczeniowych...

Poszkodowani w wypadkach i szkody rzeczowe, od kwietnia 2015r (uszkodzone auto, rok produkcji po 2004) . Nawet jeżeli odszkodowanie z T.U. zostało wypłacone, Na 90% należy Ci się dopłata.

Osoby, które doznały znacznego uszczerbku na zdrowiu, bądź straciły życie w wypadku, a także najbliższa rodzina tych osób, do 20 lat wstecz, może starać się o odszkodowanie, bądź zadośćuczynienie. W tym przypadku, kwoty wypłaty wynoszą nawet ponad 100 000zł.

Stać Cię na niewiedzę ??

Zadzwoń, napisz email, wyślij sms. 
Bezpłatnie sprawdzę, Pomogę, doradzę, poprowadzę.

tel. 792 180 295
email t.dudek@euco.pl

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 06:30

Won stąd szczurze, przez takich dobrodziei jak ty płacę o 100 % droższe OC,chociaż nigdy stłuczki nawet nie miałem , jak chcesz pomagać to do caritasu do pracy idz a nie na cudzej krzywdzie dziadu ty

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie, pomoc prawna, dopłata do odszkodowania, wypadek, zadośćuczynienie, porada prawna, euco, firma odszkodowawcza, odszkodowanie podkarpackie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych