Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak w Wasilkowie na psach zarabiają :: zobacz komentowany artykuł

173 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 19:51

Dziękuję!
Przeszłością swoją się nie wstydzę. A wręcz jestem z niej dumny.Paru złodziei się posadziło, paru musiało mundurki zdjąć.Niebieskie.Nie udało się tylko łapownika z Urzędu Miasta się pozbyć a to tylko dlatego ,że burmistrz stanął za nim murem.Jednak jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze.
Osoby które na forum pomyje na mnie i moją rodzinę wylewały odpowiadają karnie przed Sądem Rejonowym w Białymstoku. Ten który całą aferę rozkręcił a i wkręcił burmistrza -ucieka przed odpowiedzialnością karną posiłkując się chorobą psychiczną. Pozostali -jak na razie- zdrowi na ciele i umyśle. :D Proces trwa. O jego skutkach oraz przyczynach napiszę kiedy Temida wyda prawomocny wyrok. Myślę ,że jeszcze będzie co czytać ;)

tak trzymać.
Temat ormowców wasilkowa był dobry. Prosimy o jeszcze.Tych z lat osiemdziesiątych.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 12:36

Przecież wszyscy ich znamy.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 11:20

Przecież wszyscy ich znamy.

jestem za młody i ich nie znam a wolałbym wiedzieć na kogo uważac proszę o nazwiska

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 22:40

Jak w Wasilkowie na psach zarabiają.
http://bialystok.gaz...fie__Nie_w.html
i wszystko jasne.
Burmistrz zarabia.
:lol: :lol: :lol:

#45 ~Mick Jeager~

~Mick Jeager~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 06:43

Konkurencja przeszkadzała?

ten co wie~
Grupa:Goście
Napisano 01 wrzesień 2011 - 14:17 #38
Został tu poruszony wątek burmistrza Wasilkowa pana Pełkowskiego oraz jego gospodarowania publicznymi pieniędzmi.
Przytoczę tu fakt, który nie jest znany szerszej widowni a i na stronach internetowych informacji na ten temat nie znajdziecie.
W dniu 5 stycznia 2011 roku Urząd Miejski w Wasilkowie zlecił odłowienie bezpańskiego psa który został podrzucony w okolicach" Biedronki" przy ulicy czystej w Wasilkowie. Zlecenie zostało przekazane firmie GROT s.c. Urząd Miasta na ten czas umowy z tą firmą nie miał. Firma za odłowienie psa wystawiła rachunek dla urzędu na kwotę 2,4 tys. złotych.Pies miał trafić do schroniska w Kolnie. taki był podobno warunek stawiany dla tej firmy przez Urząd Miasta a konkretnie kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie pana Augustynowicza. Pies zostaje złapany. Gmina opłaca fakturę dla firmy Grot. Po jakimś czasie jednak wychodzi na jaw, że firma GROT po odłowieniu psa, przekazała go......tu zaczyna już być ciekawie, firmie KALA F.W. Ci zaś mając układy ze Stowarzyszeniem TEMPL działającym od już prawie dwóch lat na terenie gminy Wasilków, przekazują psa dla tego stowarzyszenia. W stowarzyszeniu ludzie zaradni. Jeszcze tego samego dnia dla psa znajdują dom w jednym z gospodarstw we wsi Rybniki. Za pośrednictwo w znalezieniu miejsca dla psa firma GROT przekazuje na rzecz Stowarzyszenia sto złotych na karmę dla psów.
Dlaczego Urząd Miasta i Gminy w Wasilkowie nie zwrócił się w tej sprawie bezpośrednio do stowarzyszenia?
Dlaczego Urząd wyrzucił lekką ręką 2,3 tys. złotych?
Na te pytania niech każdy sobie sam odpowie.

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 16:28

Konkurencja przeszkadzała?

ten co wie~
Grupa:Goście
Napisano 01 wrzesień 2011 - 14:17 #38
Został tu poruszony wątek burmistrza Wasilkowa pana Pełkowskiego oraz jego gospodarowania publicznymi pieniędzmi.
Przytoczę tu fakt, który nie jest znany szerszej widowni a i na stronach internetowych informacji na ten temat nie znajdziecie.
W dniu 5 stycznia 2011 roku Urząd Miejski w Wasilkowie zlecił odłowienie bezpańskiego psa który został podrzucony w okolicach" Biedronki" przy ulicy czystej w Wasilkowie. Zlecenie zostało przekazane firmie GROT s.c. Urząd Miasta na ten czas umowy z tą firmą nie miał. Firma za odłowienie psa wystawiła rachunek dla urzędu na kwotę 2,4 tys. złotych.Pies miał trafić do schroniska w Kolnie. taki był podobno warunek stawiany dla tej firmy przez Urząd Miasta a konkretnie kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie pana Augustynowicza. Pies zostaje złapany. Gmina opłaca fakturę dla firmy Grot. Po jakimś czasie jednak wychodzi na jaw, że firma GROT po odłowieniu psa, przekazała go......tu zaczyna już być ciekawie, firmie KALA F.W. Ci zaś mając układy ze Stowarzyszeniem TEMPL działającym od już prawie dwóch lat na terenie gminy Wasilków, przekazują psa dla tego stowarzyszenia. W stowarzyszeniu ludzie zaradni. Jeszcze tego samego dnia dla psa znajdują dom w jednym z gospodarstw we wsi Rybniki. Za pośrednictwo w znalezieniu miejsca dla psa firma GROT przekazuje na rzecz Stowarzyszenia sto złotych na karmę dla psów.
Dlaczego Urząd Miasta i Gminy w Wasilkowie nie zwrócił się w tej sprawie bezpośrednio do stowarzyszenia?
Dlaczego Urząd wyrzucił lekką ręką 2,3 tys. złotych?
Na te pytania niech każdy sobie sam odpowie.

W stowarzyszeniu ludzie bardzo zaradni.Mają układy ze z firmą KALA.Ciekawy przypadek-mieć układy z samym sobą.Może parę szczegółów dla publiki? Bo przecież i Kala i stowarzyszenie to jeden adres,ci sami ludzie i jeden wiatrak,który tym wszystkim kręci.Nieprawdaż panie Homo Bafomo?Może parę szczegółów z odłowu psów w Nowodworcach?Pozdrowienia od złotego BMW.

#47 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 21:40

Z wielka przyjemnością panie Augustynowicz. Tak przy okazji.To nie ładnie pod kobietę się podszywać chyba ,że to pana rajcuje.
Wracając do tematu. Jeden z członków Stowarzyszenia "TEMPL" mieszkająca w miejscowości Nowodworce w miesiącu lutym tego roku zgłosiła do Urzędu Miasta w Wasilkowie, że w opuszczonych zabudowaniach gospodarczych wsi wyszczeniła się suka.Dokarmiała sukę i jej potomstwo. Suka była na tyle nie ufna do ludzi, że nawet swej opiekunce nie dawała się zbliżyć.Po pewnym czasie zauważyła, że szczeniaki są chore, mają chorobę skóry.Zwróciła się do Urzędu Miasta w Wasilkowie o pomoc w zajęciu się psami jako ,że taki obowiązek nakłada na gminy Ustawa o ochronie zwierząt.Zarówno członkowie stowarzyszenia jak i ta opiekunka mieli w przeszłości nieprzyjemności ze strony Urzędu( osoba pana burmistrza) który kierował do sadu grodzkiego wnioski o ukaranie, tak o ukaranie za opiekę nad bezpańskimi zwierzętami.Nie chcąc dawać dla pana Pełkowskiego kolejnej okazji do wyżywania się na członkach Stowarzyszenia, oficjalnie zgłaszano potrzebę interwencji do burmistrza. Ten odsyłał do kierownika Zakładu Komunalnego pana Augustynowicza. Prośby, groźby, trwały do czasu aż pan Augustynowicz osobiście raczył ruszyć swoje cztery litery i przyjechał do Nowodworc żeby stwierdzić, że psy wymagają natychmiastowej pomocy.Tłumaczył się przy tym ,że jego ludzie mają na oku tę sukę już od dwóch lat i nie dała się ona im złapać.
Na załączonych zdjęciach widać jak wyglądały psy kiedy URZĘDNIK zezwolił nam przejąć psy.Stało się to dopiero po sugestii, że sprowadzimy telewizję.
Weterynarz do którego trafił pies, w pierwszej chwili chciał zgłosić do organów ścigania fakt, że przez zaniechanie swoich obowiązków urząd doprowadził do takiego stanu zdrowia psa.
http://mamon61.wrzut...GvyfB/wimg_0821
http://mamon61.wrzut...kw64mz/img_0819
http://mamon61.wrzut...erqrRR/img_0817
http://mamon61.wrzut...o1AL9Z/img_0816

#48 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 21:40

Tak na marginesie. Nie kręcę jak wiatrak panie Augustynowicz, tylko pilnuje i patrzy wam na ręce.Pana Zakład także pod jednym adresem u Burmistrza, i Spółka Wodna "Supraślanka". I to panu nie przeszkadza?
Młodych byście już dawno zrazili do tego co robią.
Mnie nigdy. Jeszcze tak przy okazji. Przekaż pan dla swego pryncypała, że wprowadza ludzi w błąd.Dostaliście jeszcze w listopadzie ubiegłego roku ze strony Stowarzyszenia projekt Uchwały w sprawie rozwiązania problemu bezpańskich psów na terenie gminy Wasilków.Twierdzenie burmistrza dla petentów skarżących się na ten problem, że on nic nie może, że należy zgłosić to radnym, może coś uchwalą, jest ze strony burmistrza zwykłym świństwem.
Nasz projekt został odrzucony bez uzasadnienie, bez rozpatrywania przez Radę Miasta. Po braku rekomendacji ze strony komisji infrastruktury której przewodniczy pan Bartulewicz.Ten sam który nam obiecywał ,że problem bezpańskich psów będzie priorytetem kiedy zostanie radnym.Całe nasze Stowarzyszenia głosowało na tego pana i być może to dzięki naszym głosom został radnym.Mam nadzieję że tylko na tą kadencję.
Jeżeli zawiodłem pana formą odpowiedzi lub też jej treścią proszę o wybaczenie.
Mogę żartować z wielu rzeczy. Burmistrza, radnych.
Z psów nigdy.

#49 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 21:51

Bym zapomniał.
W trakcie odławiania tych dzikich psów ,zostały odłowione inne wałęsające się psy.
Te na polecenie pana Augustynowicza zostały wypuszczone.
Jeden z nich na załączonym linku:
http://mamon61.wrzut...y_z_nowodworcow

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 22:14

Tak na marginesie. Nie kręcę jak wiatrak panie Augustynowicz, tylko pilnuje i patrzy wam na ręce.Pana Zakład także pod jednym adresem u Burmistrza, i Spółka Wodna "Supraślanka". I to panu nie przeszkadza?
Młodych byście już dawno zrazili do tego co robią.
Mnie nigdy. Jeszcze tak przy okazji. Przekaż pan dla swego pryncypała, że wprowadza ludzi w błąd.Dostaliście jeszcze w listopadzie ubiegłego roku ze strony Stowarzyszenia projekt Uchwały w sprawie rozwiązania problemu bezpańskich psów na terenie gminy Wasilków.Twierdzenie burmistrza dla petentów skarżących się na ten problem, że on nic nie może, że należy zgłosić to radnym, może coś uchwalą, jest ze strony burmistrza zwykłym świństwem.
Nasz projekt został odrzucony bez uzasadnienie, bez rozpatrywania przez Radę Miasta. Po braku rekomendacji ze strony komisji infrastruktury której przewodniczy pan Bartulewicz.Ten sam który nam obiecywał ,że problem bezpańskich psów będzie priorytetem kiedy zostanie radnym.Całe nasze Stowarzyszenia głosowało na tego pana i być może to dzięki naszym głosom został radnym.Mam nadzieję że tylko na tą kadencję.
Jeżeli zawiodłem pana formą odpowiedzi lub też jej treścią proszę o wybaczenie.
Mogę żartować z wielu rzeczy. Burmistrza, radnych.
Z psów nigdy.

Masz Homo Bafomo trudności z rozumieniem tekstu.Nie pisałem,że kręcisz jak wiatrak.Pisałem,że firmą Kala i stowarzyszeniem kręci jeden wiatrak,a to zasadnicza różnica.Hipokryzja twoja wyższa od Himalajów.Okazuje się,że nazywanie burmistrza publicznie wielokrotnym przestępcą,albo agentem SB to żarty.Nie dziwię się,że z psów nigdy nie żartujesz,bo po pierwszym takim żarcie jak z burmistrza,przegryzłyby ci grdykę,bo one są na swój sposób inteligentne,ale tak subtelnych żartów nie łapią.Burmistrz jak widać też za bardzo na żartach się nie zna,bo nie chce dać zarobić ani firmie KALA ani stowarzyszeniu.A ty przecież tylko żartujesz,a normalnie na codzień niespotykanie dobry i spokojny człowiek jesteś.Można tobie na język nadepnąć i nic nie powiesz i wszystkim na świecie a szczególnie całemu magistratowi,policji i sąsiadom gdybyś mógł tobyś nieba przychylił.

#51 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 22:50

To jest tylko twoje subiektywne odczucie.
Chcesz podyskutować to się przedstaw.
Anonimów olewam ...wiesz czym.
Co do burmistrza.. wszystko co pisałem na temat tego pana to prawda. Jeżeli uważa on inaczej to z chęcią spotkam się z tym panem w sadzie.
Zadaj sobie pytanie dlaczego do tej pory tego nie zrobił jak również dlaczego do pojedynku nie doszło z jednym z jego podwładnych. :lol:
Pracy niedługo znowu wam zadam.
Zakład lakierniczy ( nielegalnie) funkcjonuje i syf zrzuca do rzeki Supraśl.
Jak myślisz o kim piszę?
Nie mylisz się ... o tym samym co go burmistrzunio zameldował w samowoli budowlanej na podstawie sfałszowanego aktu notarialnego.
I co znowu będę musiał udać się do starosty czy wojewody żebyście cztery litery ruszyli?
Tak na marginesie.
Burmistrz do dzisiaj nie dopilnował kilku decyzji administracyjnych w sprawie tego pana.
Nasuwa się pytanie. Celowo? Za gratyfikację? Jeżeli tak to jaką? Czy też tylko żeby zrobić na złość.Jeżeli to ostatnie to zwykły szczyl jest a nie osoba urzędowa.
O honorze już nie wspomnę. Słowo to jest dla tego pana obce.

#52 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 10:13

Masz Homo Bafomo trudności z rozumieniem tekstu.Nie pisałem,że kręcisz jak wiatrak.Pisałem,że firmą Kala i stowarzyszeniem kręci jeden wiatrak,a to zasadnicza różnica.Hipokryzja twoja wyższa od Himalajów.Okazuje się,że nazywanie burmistrza publicznie wielokrotnym przestępcą,albo agentem SB to żarty.Nie dziwię się,że z psów nigdy nie żartujesz,bo po pierwszym takim żarcie jak z burmistrza,przegryzłyby ci grdykę,bo one są na swój sposób inteligentne,ale tak subtelnych żartów nie łapią.Burmistrz jak widać też za bardzo na żartach się nie zna,bo nie chce dać zarobić ani firmie KALA ani stowarzyszeniu.A ty przecież tylko żartujesz,a normalnie na codzień niespotykanie dobry i spokojny człowiek jesteś.Można tobie na język nadepnąć i nic nie powiesz i wszystkim na świecie a szczególnie całemu magistratowi,policji i sąsiadom gdybyś mógł tobyś nieba przychylił.

I teraz już wiadomo dlaczego problem bezpańskich psów pod rządami ekipy Pełkowskiego nie zostanie rozwiązany.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 20:01

To jest tylko twoje subiektywne odczucie.
Chcesz podyskutować to się przedstaw.
Anonimów olewam ...wiesz czym.
Co do burmistrza.. wszystko co pisałem na temat tego pana to prawda. Jeżeli uważa on inaczej to z chęcią spotkam się z tym panem w sadzie.
Zadaj sobie pytanie dlaczego do tej pory tego nie zrobił jak również dlaczego do pojedynku nie doszło z jednym z jego podwładnych. :lol:
Pracy niedługo znowu wam zadam.
Zakład lakierniczy ( nielegalnie) funkcjonuje i syf zrzuca do rzeki Supraśl.
Jak myślisz o kim piszę?
Nie mylisz się ... o tym samym co go burmistrzunio zameldował w samowoli budowlanej na podstawie sfałszowanego aktu notarialnego.
I co znowu będę musiał udać się do starosty czy wojewody żebyście cztery litery ruszyli?
Tak na marginesie.
Burmistrz do dzisiaj nie dopilnował kilku decyzji administracyjnych w sprawie tego pana.
Nasuwa się pytanie. Celowo? Za gratyfikację? Jeżeli tak to jaką? Czy też tylko żeby zrobić na złość.Jeżeli to ostatnie to zwykły szczyl jest a nie osoba urzędowa.
O honorze już nie wspomnę. Słowo to jest dla tego pana obce.

Święta racja. Co to jest honor to raczej ten pan nie wie.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 20:03

Jak w Wasilkowie na psach zarabiają.
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35241,10058063,Psie__wakacje__za_dwa_tysiace__Na_Teneryfie__Nie_w.html
i wszystko jasne.
Burmistrz zarabia.
:lol: :lol: :lol:

U Ciebie ile by to kosztowało?Dlaczego burmiszcz nie chce z Tobą umowy podpisać?

#55 ~Wiadomo kto~

~Wiadomo kto~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 20:12

U Ciebie ile by to kosztowało?Dlaczego burmiszcz nie chce z Tobą umowy podpisać?

Firma KALA F.W. liczy sobie za usługę połowę tego co Urząd Miasta płaci dla firmy GROT.
I żle zadane pytanie.
Pytanie powinno brzmieć -dlaczego KALA nie chce podpisać umowy z UM w Wasilkowie-?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 20:23

Firma KALA F.W. liczy sobie za usługę połowę tego co Urząd Miasta płaci dla firmy GROT.
I żle zadane pytanie.
Pytanie powinno brzmieć -dlaczego KALA nie chce podpisać umowy z UM w Wasilkowie-?

Więc dlaczego Kala nie chce podpisać umowy z UM?Taniej dla miasta i burmiszczowi na łapki mógłbyś spojrzeć.

#57 ~Wiadomo kto~

~Wiadomo kto~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 20:27

Sam sobie udzieliłeś odpowiedzi.
Dopóki osoba która chroni łapowników w UM będzie burmistrzem problem bezpańskich psów w gminie Wasilków nie zostanie rozwiązany.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 20:32

Sam sobie udzieliłeś odpowiedzi.
Dopóki osoba która chroni łapowników w UM będzie burmistrzem problem bezpańskich psów w gminie Wasilków nie zostanie rozwiązany.

Głosowałem na p.Bielawskiego.Chciałem zmian.

#59 ~Wiadomo kto~

~Wiadomo kto~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 20:33

W dniu 23 tego miesiąca firma KALA otworzyła schronisko w powiecie grajewskim.
Dlaczego nie w Wasilkowie?
Firma KALA dysponuje 2 ha ziemi w okolicach wsi Dąbrówki-z dala od siedzib ludzkich, mogłaby otworzyć schronisko w Wasilkowie. Jednak tego nie zrobi. Dopóki w gminie będzie rządzić Pełkowski ze swoja ekipą.

#60 ~Marek Kulesza~

~Marek Kulesza~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 20:34

Głosowałem na p.Bielawskiego.Chciałem zmian.

Do kolejnych wyborów. To ostatnia kadencja tego pana. Uwierz mi. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych