Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak szybko wyleczyc pęcherz?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~animka~

~animka~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 17:16

polecćie jakieś domowe sposoby? kupiłam pól kilo żurawiny, piję dużo wody, coś jeszcze mogę zrobić zeby to szybciej przeszło?

#2 ~zocha~

~zocha~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:56

trzeba działać mozliwie najszybciej jak się da, w aptece kup urofuraginum max, od razu zacznij brać tylko dobrze poczytaj ulotkę bo wazne ile tabletek danego dnia trzeba brać, pij dużo wody, możesz ciepłe okłady robić na okolice pęcherza

#3 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:08

Możesz działać profilaktycznie. Ja po często nawracających schorzeniach pęcherza moczowego, nabawiłam się wysiłkowego nietrzymania moczu. Kiedyś lekarz polecił mi przedmiot do ćwiczeń mięśni, które odpowiadają za trzymanie moczu. Kupiłam sobie pessar kostkowy. Takie małe kostki, wykonane z obojętnego dla skóry silikonu, które umieszcza się w pochwie i ćwiczy mięśnie. Po pół roku stosowania dolegliwości zniknęły. Kuracja ziołowo- farmakologiczna nie jest mi już potrzebna. Kostki kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc.

#4 ~Kratka~

~Kratka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:48

Żurawina jest rewelacyjna, ale jak chcesz szybciej to obczaj Żurawinę z doz.pl w kapsułkach. Ona zawiera nie tylko żurawinę, ale i ekstrakty z rumianku i pokrzywy oraz przede wszystkim pietruszki. Mnie to pomaga najszybciej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych