Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak się żyje teraz w "Forte" ?

szukam pracy hajnowka forte praca hajnowka forte meble podlasie

1452 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 19:18

Witam na początek chciałbym przywitac się z forumowiczami forum porannego .

Prosiłbym o wypowiedzi ludzi którzy pracują w firmie "FORTE" jak i ludzi którzy mają trochę wiedzy na temat pracy zmianowej czyli konkretnie chodzi tu o drugą zmianę od godziny 14:00 do 22:00 .
Moje pytanie brzmi czy ludziom już nie przysługuje już życie prywatne . Z pewnych zródeł wiem
że na jednym dziale ludzie pracują na drugą zmianę non stop juz od kilku tygodni i nikt ich nie informuje ile to jeszcze potrwa . Pracowanie w tym przedziale czasowym można zapomniec o macierzyństwie jak i o spotkaniach towarzyskich ze znajomymi którzy na szczęście mają normalna prace. Mało tego ludzie którzy tym zarządzają pochodzą z drugiej strony Polski i mają gdzieś rodowitych podlasian .Za pogonią za karierą( za wszelką cenę ) zapomnieli o wszystkim co się liczy na świecie .

Pozdrawiam ludzi pracujących w Forte i zachęcam do wzięcia udziału w tym temacie + dodam że nikt was nie zwolni z pracy za wzięcie udziału w rozmowie gdyż jesteście anonimowi na forum :)

strona 5 temat -'jak sie zyje w Forte '

#42 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 27 luty 2013 - 20:03

...
W pogoni za karierą( za wszelką cenę ) zapomnieli o wszystkim co się liczy na świecie .

Nie o wszystkim zapomnieli. Nie o wszystkim. Jeszcze sa $$$. I to one powoduja, ze tak Was traktuja. :unsure:

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 27 luty 2013 - 20:13

#43 Adam2

Adam2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 27 luty 2013 - 20:54

Dla sprostowania dodam że tam nie pracuję :)

#44 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 27 luty 2013 - 21:27

Dla Ciebie praca na drugą zmianę to gwałcenie praw? To popracuj na trzy zmiany .
Z drugiej strony to temat Forte już jest , po co tworzyć kolejny identyczny.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 22:43

Nie łudź się Adam2 nikt nic nie napisze chociaż jest im źle.W firmie zostali już tacy ludzie,że jest im wszystko jedno.A druga sprawa to jest to,że każdy chciałby żeby ktoś za niego powiedział co jest nie tak,załatwił to co jest nie tak. No bo po co samemu się wychylać może ktoś inny nadstawi "swój łeb".

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 03:44

A nie lepiej jest zatrudnić ludzi na tą drugą zmianę? Podobno bezrobocie jest. A i tak za godziny trzeba zapłacić -,-

#47 sp4nkt

sp4nkt

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 28 luty 2013 - 05:11

A ja pracuje za 3zl.50gr. na umowe zlecenie,od 16 do 8 rano po 16 godzin,kodeks pracy,stawka minimalna,placa minimalna mnie nie obowiazuje i nawet odezwac sie nie moge bo jak sie odezwalem to kierownik powiedzial jak nie odpowiada to moge ubranie zostawic firmy i isic do domu.Wyplate mam co 3 miesiace na konto.Tak w miesiacu wychodzi mi ze 130-150 godzin.A na tym stanowisku pracuje nas 3.
A TY ROZPACZASZ ZE KTOS PRACUJE NA DRUGIEJ ZMIANIE.Niestety ale nie zyjemy w kraju demokratycznym tylko w dyktaturze pieniadza i panstwie o chrakterze terorystycznym {terorze administracyjm}.A jako ciekawostke padam iz w Hamechu ludzie pracowali tej zimy w nieogrzewanych halach.

#48 ~aka~

~aka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 09:43

Witam na początek chciałbym przywitac się z forumowiczami forum porannego .

Prosiłbym o wypowiedzi ludzi którzy pracują w firmie "FORTE" jak i ludzi którzy mają trochę wiedzy na temat pracy zmianowej czyli konkretnie chodzi tu o drugą zmianę od godziny 14:00 do 22:00 .
Moje pytanie brzmi czy ludziom już nie przysługuje już życie prywatne . Z pewnych zródeł wiem
że na jednym dziale ludzie pracują na drugą zmianę non stop juz od kilku tygodni i nikt ich nie informuje ile to jeszcze potrwa . Pracowanie w tym przedziale czasowym można zapomniec o macierzyństwie jak i o spotkaniach towarzyskich ze znajomymi którzy na szczęście mają normalna prace. Mało tego ludzie którzy tym zarządzają pochodzą z drugiej strony Polski i mają gdzieś rodowitych podlasian .Za pogonią za karierą( za wszelką cenę ) zapomnieli o wszystkim co się liczy na świecie .

Pozdrawiam ludzi pracujących w Forte i zachęcam do wzięcia udziału w tym temacie + dodam że nikt was nie zwolni z pracy za wzięcie udziału w rozmowie gdyż jesteście anonimowi na forum :)

#49 ~Nagant~

~Nagant~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 10:22

A ja pracuje za 3zl.50gr. na umowe zlecenie,od 16 do 8 rano po 16 godzin,kodeks pracy,stawka minimalna,placa minimalna mnie nie obowiazuje i nawet odezwac sie nie moge bo jak sie odezwalem to kierownik powiedzial jak nie odpowiada to moge ubranie zostawic firmy i isic do domu.Wyplate mam co 3 miesiace na konto.Tak w miesiacu wychodzi mi ze 130-150 godzin.A na tym stanowisku pracuje nas 3.
A TY ROZPACZASZ ZE KTOS PRACUJE NA DRUGIEJ ZMIANIE.Niestety ale nie zyjemy w kraju demokratycznym tylko w dyktaturze pieniadza i panstwie o chrakterze terorystycznym {terorze administracyjm}.A jako ciekawostke padam iz w Hamechu ludzie pracowali tej zimy w nieogrzewanych halach.

Zgłos sie z tym do prof.senatora TEJ ZIEMI Cimoszewicza ktory własnie z trampoliny zwanej "Europa +" wraz z innymi czerwonymi ch...i przeskakuje na brukselskie krzesełko 40 000 miesiecznie + .Moze da ci 100 pln na mleko w proszku dla Twoich dzieci.

#50 ~Kleo~

~Kleo~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 12:24

Kiedyś osoba z mojej rodziny pracowała w tej firmie ,nasłuchałam się:( Najbardziej jednak utkwiła w mej pamięci sytuacja, kiedy jeden z dyrektorów na zarzuty dotyczące warunków pracy powiedział, pracujcie, nie dyskutujcie i tak nie macie dokąd pójść i ironicznie dodał ,te pieniądze ,które wam płacę moja żona wydaje na jednych zakupach:(

#51 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 28 luty 2013 - 12:33

Kiedyś osoba z mojej rodziny pracowała w tej firmie ,nasłuchałam się :( Najbardziej jednak utkwiła w mej pamięci sytuacja, kiedy jeden z dyrektorów na zarzuty dotyczące warunków pracy powiedział, pracujcie, nie dyskutujcie i tak nie macie dokąd pójść i ironicznie dodał ,te pieniądze ,które wam płacę moja żona wydaje na jednych zakupach:(

Słyszałem o tym i wiem kto to mógł powiedzieć ale w końcu powiedział prawdę bo tak było i podejrzewam że jest.

#52 ~~

~~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 12:39

Dla Ciebie praca na drugą zmianę to gwałcenie praw? To popracuj na trzy zmiany .

To jest pogwałcenie praw pracowniczych. Przy pracy wielozmianowej niedopuszczalna jest praca tygodniami czy miesiacami wyłącznie na drugą albo trzecią zmianę.

To przecież raj, o który walczyli styropianowi kombatanci. Stawiajmy im pomniki za odbudowę najdrapieżniejszego XIXwiecznego kapitalizmu.

W Hamechu hale są nieogrzewane od lat, bo większość grzejników zdemontowano dobrych 6 - 7 lat temu, a sama instalacja grzewcza od niepamiętnych czasów nie wyrabiała.

#53 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 28 luty 2013 - 12:48

To jest pogwałcenie praw pracowniczych. Przy pracy wielozmianowej niedopuszczalna jest praca tygodniami czy miesiacami wyłącznie na drugą albo trzecią zmianę.

Pracowałem kiedyś na trzy zmiany , każda po jednym tygodniu. Więc dla mnie nie wydaje się to dziwne . Ale czy pracują po miesiąc to nie wiem może i tak jest.

#54 ~~

~~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 14:30

To czytaj uważniej.

na jednym dziale ludzie pracują na drugą zmianę non stop juz od kilku tygodni i nikt ich nie informuje ile to jeszcze potrwa .

#55 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 15:57

żyje jeszcze on

#56 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 28 luty 2013 - 17:02

To czytaj uważniej.

Masz rację .

Użytkownik K.P. edytował ten post 28 luty 2013 - 17:02

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:06

Nic mi o tym kozaku nie wiadomo. Dwie strony pisaniny i dalej nie wiadomo , czy wybierać się do pracy w "Forte", czy nie? Może ktoś coś rzeczowo wyjaśni? A dobre są układy międzyludzkie? Szanują człowieka?

po co masz iść do forte za 9 zł-idż do prywaciarza za 5 zł i 12 godzin na dobę-AMERYKA

a poza tym - kto komu KARZE IŚĆ DO FORTE??????????????-NIE IDŻCIE

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 17:54

po co masz iść do forte za 9 zł-idż do prywaciarza za 5 zł i 12 godzin na dobę-AMERYKA

#59 Adam2

Adam2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 19:16

Właśnie przez takich jak Ty tak się dzieje . masz ciepło w d...e wiec co Cię interesują inni :)

#60 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 05:33

Właśnie przez takich jak Ty tak się dzieje . masz ciepło w d...e wiec co Cię interesują inni :)

Ale co sie ma niby dziac? Tez uwazam ze szukasz taniej sensacji, bo:
W miejscu o ktorym piszesz nie ma pracy wielozmianowej i wszystkich tutaj oszukales. Jest jedna zmiana i pracuje tygodniami rano lub pozniej, niekoniecznie od 14. Stawki 9-10, nadgodziny w tygodniu jak sa to +100%. Premia od wynikow ostatnio ponad 30%. Weekendy wolne. Dodatki 2x z funduszu, premie na koniec roku po prostu prawo pracy.
Pracuja tam moi znajomi, staralam sie o prace ja i nie dostalam. Teraz powiedz swoim pokrzywdzonym bez zycia rodzinnego zeby mi oddali swoj etat. Biore i jeszcze sie odwdziecze.
Swita a ja skonczylam prace. O jakim zyciu rodzinnym mam mowic?? Grasz na emocjach i prowokujesz. To tyle.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szukam pracy hajnowka, forte, praca hajnowka, forte meble, podlasie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych