Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak się żyje teraz w "Forte" ?

szukam pracy hajnowka forte praca hajnowka forte meble podlasie

1452 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 19:52

A to ja najmocniej przepraszam nie znam tego kogoś z nazwiska, ale już kojarzę o kogo chodzi, ale wydawałoby się, że taki kulturalny człowiek raczej to jest.

#22 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 21:17

Ludzie nie jesteście na ryneczku we środę , po co te nazwiska. W Forte było i zapewne jeszcze jest wielu różnych takich ale nie trzeba zaraz nazwiskami sypać .
Zamkną temat i się skończy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 21:39

nazwisko przecież z błędem, to jakie tam sypanie nazwiskami

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 21:41

A nie chwalił się że jego żona dobrze to robi? a wy barany pewnie chodziliście ostrzyc się

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 21:47

Dlaczego od razu zamykać temat? Skoro ktoś jeden posłużył się nazwiskiem to nie znaczy, że zrobią to wszyscy naraz.którzy jeszcze chcą się tu wypowiedzieć. Dyskusja odbywa się w miarę normalnie , a temat się rozwija. Wcale nie świadczy to , że w negatywną stronę.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 22:00

Ja rowniez uwazam,za niesmaczne uzywanie nazwisk na forum i nie tylko w tym temacie.Tak operujac nazwiskami mozna porozmawiac ze znajomymi,ale nie piszac na forum.I dotyczy to wszsytkich tematow-moze czyta to rodzina obgadywanego i jest im przykro.Zobaczcie wszystkie tematy na forum pelne sa jadu,aby jak najbardziej kogos obgadac.Malo jest watkow w ktorych kogos sie chwali.Dodam,ze jestem osoba postronna i nie znam tego Pana.Poprostu czytam forum i od pewnego czasu jestem zniesmaczona wpisami w roznych tematach

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 01:16

tak było popieram.

Co popierasz? Namawianie do chodzenia do fryzjera? :lol:

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 11:14

Kiedyś tam pracowałem.Było tak sobie.Pieniądze za robotę żadne i faktycznie bardzo lubią lizusów i takich tam podpowiadaczy...Tacy to zawsze lądują wygodnie na" czterech łapkach".

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 15:44

Ludzie zawsze narzekają, jedni mają gorzej drudzy mają lepiej. Taka kolej rzeczy

#30 ~Gościo~

~Gościo~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 18:41

Jak jest monitoring to donosicieli może już nie ma.

#31 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 15:39

nazwisko przecież z błędem, to jakie tam sypanie nazwiskami

Ot i błąd .
Jak nie umiesz pisać bez sypania nazwiskami i bez oczerniania kogoś to na targowisku się wypowiadaj.
To jest do tej osoby co sypnęła nazwiskiem i "ujawniła wielką aferę " .

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:35

Nieraz bywałem na targowisku, ale przyznam, że takich złośliwości jak na forum nigdy nie słyszałem. Tam rozmawia się w sposób cywilizowany o jakości towarów, o cenach , porównuje się ceny PSS z Biedronką, Kauflandem, itp . Gdzie jest drożej, gdzie jest taniej, itd . Ludzie mają więcej życzliwości , być może dlatego, że nie są anonimowi i stoją względem siebie twarzą w twarz. A tu na forum "bohaterstwo" wątpliwej rangi... Także- nie obrażajmy targowiska , bo tam jest nawet OKEY!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 00:22

Nie od dziś wiadomo, że kozak w necie - pi*** w świecie :lol:

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 19:03

Nic mi o tym kozaku nie wiadomo. Dwie strony pisaniny i dalej nie wiadomo , czy wybierać się do pracy w "Forte", czy nie? Może ktoś coś rzeczowo wyjaśni? A dobre są układy międzyludzkie? Szanują człowieka?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 19:55

uklady miedzyludzkie?dobre dopoki sie nie odwrocisz,jak juz to zrobisz to zostaniesz obgadany:-)

#36 ~gościo~

~gościo~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 09:35

Jak obgadają to pół biedy.Gorzej jak jest za dużo tak zwanych "życzliwych"... i obracasz się a wszystko wie szef.

#37 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 12:23

"Ulubieńcy " są i zawsze będą. A tu jest parę takich osób.

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 19:36

Dobrze widziane są kopiaste patery ciasta plus kawusia.

#39 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 04 luty 2013 - 08:11

A w Forte teraz zatrudniają z ulicy czy trzeba mieć znajomości ? Tak jak kilka lat temu , do kadr nie było sensu iść tylko od razu do jakiegoś znajomego najlepiej kierownika działu? Jak to teraz jest?

Użytkownik K.P. edytował ten post 04 luty 2013 - 08:14

#40 Adam2

Adam2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 27 luty 2013 - 19:04

Witam na początek chciałbym przywitac się z forumowiczami forum porannego .

Prosiłbym o wypowiedzi ludzi którzy pracują w firmie "FORTE" jak i ludzi którzy mają trochę wiedzy na temat pracy zmianowej czyli konkretnie chodzi tu o drugą zmianę od godziny 14:00 do 22:00 .
Moje pytanie brzmi czy ludziom już nie przysługuje już życie prywatne . Z pewnych zródeł wiem
że na jednym dziale ludzie pracują na drugą zmianę non stop juz od kilku tygodni i nikt ich nie informuje ile to jeszcze potrwa . Pracowanie w tym przedziale czasowym można zapomniec o macierzyństwie jak i o spotkaniach towarzyskich ze znajomymi którzy na szczęście mają normalna prace. Mało tego ludzie którzy tym zarządzają pochodzą z drugiej strony Polski i mają gdzieś rodowitych podlasian .Za pogonią za karierą( za wszelką cenę ) zapomnieli o wszystkim co się liczy na świecie .

Pozdrawiam ludzi pracujących w Forte i zachęcam do wzięcia udziału w tym temacie + dodam że nikt was nie zwolni z pracy za wzięcie udziału w rozmowie gdyż jesteście anonimowi na forum :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szukam pracy hajnowka, forte, praca hajnowka, forte meble, podlasie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych