Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak się żyje teraz w "Forte" ?

szukam pracy hajnowka forte praca hajnowka forte meble podlasie

1345 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 17:08

Jakie jest życie w Forte? Podobno jest dobre kierownictwo, mają lepsze podejście do robotnika i dają trochę więcej kasy.

#2 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 14:28

Kto tobie takich rzeczy naopowiadał o tej dobroci i kasie? No i o podejściu?

#3 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:26

Tak myślałem,że chyba mało w tym prawdy.A poza tym ludzie coś boją się cokolwiek nawet napisać...Chyba nie jest im do śmiechu!

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 13:18

A o co tu się bać. Dostajesz minimum, harujesz za grosze pod kamerami.Popalisz w sraczu ...razy w ciągu zmiany i idziesz do chaty.

#5 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 12:30

Skoro ludzie nie narzekają widocznie dzieje się dobrze.Zreszta w dzisiejszych czasach kazdy sie cieszy jeżeli wogóle jest praca.

#6 ~mateo~

~mateo~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 18:55

Widać, że któryś z "wyższych" wyczuł, że może zrobić swojej firmie autoreklamę i odezwał się . Odrazu widać , że tego nie napisał ten kto zasuwa jak wół za marne grosze! Zwykłemu pracownikowi ledwo na cebulę wystarcza tak dobrze się dzieje!

#7 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 21:22

Opłacisz rachunki, a za co utrzymać rodzinę? Dzieci chcą jeść.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 22:51

Zgadzam się z tym co napisałaś Anka. Faktycznie starcza tylko na cebulę.

#9 ~Wania~

~Wania~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:58

Coraz więcej harujesz a pieniędzy nie przybywa ,tylko normy idą w górę.A zachodzisz do sklepu i co widzisz? Ceny z dnia na dzień coraz wyższe. A co to kogo interesuje, że robotnik biedniejszy i głodniejszy...

#10 ~old_forteman~

~old_forteman~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 16:17

pozdrawiam wszystkich kołchoźników i duplizów kierownictwa

#11 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 18:02

O co chodzi, proszę jaśniej???

#12 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 21:50

Czy ktoś mi powie na jaką stawkę mogę liczyć teraz w Forte, kiedyś tam pracowałem. Nie będę więc taki całkiem z ulicy, czyli nowy. Czy wszystkich nowozatrudnionych potraktują tak samo tych co pracowali i tych co nigdy w Forte nie pracowali? No to jak jest? A może szukać odrazu gdzieś indziej?

#13 ~old_forteman~

~old_forteman~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 12:17

chyba żartujesz albo naiwny jesteś , dostaniesz najniższą krajową i tyle

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 13:39

Dlaczego nie płacą trochę więcej nie wiem.Przecież ktoś kto ma praktykę w tym fachu nie wymaga już długiego przyuczania, a staje i robi. A inaczej ktoś wzięty z ulicy np kucharz,on już musi się uczyć żeby złożyć mebel.

#15 ~Gościo~

~Gościo~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 17:48

Już jakiś czas zastanawia mnie wypowiedź o pozdrowieniach dla kołchoźników i duplizów. Tak naprawdę o co w niej chodzi? Czyżby o to, że pracują tam lizusy i tacy co uprawiają hektary?

#16 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:24

ten deb*** Arek Bójko jeszcze pracuje w Forte jemu trzeba p.te..ę na szyje jak on traktował pracownikow.Kiedyś jego żona pracowała na montażu,jak poszła na fryzjerkę do praktycznej pani to Arek chodzil w pracy i namawiał kobiet, żeby chodzili do niej się ścinać i czesać to byly parodie.

#17 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:26

tak było popieram.

#18 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:34

prawde Mikolaj napisał, ale dla Bójki jeszcze wylezie ludzka krzywda już pomalu wylazi dobrze mu tak.

#19 ~Mari~

~Mari~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 19:05

A ja nie słyszałam nic , żeby jakaś bójka była w fabryce. Ostatnio chyba nikt się nie bił według mnie. A zresztą może poprostu nie wiedziałam nic o tym. Czasem nie wszystko przecież człowiek wie.

#20 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 19:40

pani Mario to nie była bójka to się kierownik tak nazywa, pracowal na plytach klejonych Arek Bójko.Kawal chama bo ja pracowalem to wiem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szukam pracy hajnowka, forte, praca hajnowka, forte meble, podlasie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych