Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak schudnąć?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Klaudyna80~

~Klaudyna80~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 17:25

Prawda jest taka, że każda z nas ma inny organizm. Jedna tyje od czekolady inna od chleba. Jedna schudnie na diecie kapuścianej inna surowej... Chyba każda z nas musi znaleźć swoją metodą na szczupłą sylwetkę. Czyli dobra i zdrowa dieta, ruch i jakieś naturalne sulementy. Mi pomógł Jeliton. Do kupienia w każdej aptece za przyzwoite pieniądze. Ma sto procent błonnika i żadnej chemi, więc nie zatruwam sobie organizmu. Pomaga w zaparciu i podczas diety. Jest dobry:) A wypróbowała przed nim całą masę innych środków.

#42 moneymaker913

moneymaker913

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:12

Hej,

Tu macie ciekawy artykuł jak radzić sobie z dużym apetytem http://www.lifestyle...,1-25470-1.html

#43 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 20:05

Temat diety to dla  mnie temat rzeka... Stosowałam już wiele i każda kończyła się efektem jojo. Czego nie mogłam znieść. Aż w końcu postanowiłąm zainwesować w dietę cambridge, już wiem czemu mówią na nią dieta ostatniej szansy. :)  Słuchajcie, w 4 miesiące pozbyłam się  15 kilogramów zbędnego tłuszczyku. Było to rok temu a nadal mam tą samą wagę, więc waga raczej nie wróci. 

Polecam każdemu kto już zwątpił.

#44 ~Monikk~

~Monikk~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 17:44

Jak schudnąć? Nie jeść, więcej sie ruszać i zażywać Jeliton. Środek oparty na stu procentach błonnika. Dziewczyna powyżej ma rację z tymi zaparciami. Ja też je miałam (teraz na całe szczęście już mi nie dokuczają) ale przez cały czas biorę Jeliton. Innych wynalazków i dziwactw nie chcę widzieć!! Dietę stosuje od miesiąca, efekty są - ale wiem, że przedemną długa droga.

#45 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 23:43

Around the world, obesity levels are rising. More people are now overweight than undernourished. Two thirds of British adults are overweight and one in four of us is classified as obese. In the first of this three-part series, Jacques Peretti traces those responsible for revolutionising our eating habits, to find out how decisions made in America 40 years ago influence the way we eat now.

Dla zainteresowanych i znających język angielski pierwsza część trzyczęściowego dokumentu pt. The Men Who Made Us Fat:

#46 Juana28

Juana28

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 20:40

Wystarczy dwa razy w tygodniu robić wybieganie po 30 min. Codziennie się rozciągać okolo 30 min. Pić do 2 l wody. Jeść jak najwięcej sałatek i mięsa drobiowego, pić jogurty min. 1 dziennie. Zrezygnować z chleba i bułek na rzecz chleba robionego tylko na zakwasie. Odstawić słodycze i tyko od czasu do czasu zjeść kawałek czekolady dla zdrowotności ;) 

#47 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 10:23

Ja wspomagaczom za bardzo nie wierzę i wybrałam konkretna dietę, prowadzoną przez dietetyka/konsultanta, w moim przypadku była to Cambridge. Schudłam 12 kg, jestem z siebie dumna i zadowolona ze się udało, bo wcześniej próbowałam kilku diet i niestety wszytsko co zrzuciłam wracało z nawiązką. Teraz już minęło kilka miesiecy od zakończenia diety a efektu jojo nie ma. Chyba dzieki ostatniemy etapowi diety, czyli stabilizacji.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:32

Witam. Też miałem problem z nadwagą, ale skutecznie go zwalczyłem i postanowiłem napisać bloga i pomóc innym w walce z nadwagą całkowicie za darmo.
Jeśli tylko masz czas i ochotę zajrzyj na: jedz-i-chudnij.blogspot.com
Każdy znajdzie tam coś dla siebie :)
Pozdrawiam

#49 ~Mery~

~Mery~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 10:24

Według mnie najrozsądniej jest skonsultować się z diedetykiem, zwłaszcza jak ma się przeciwwskazania do spożywania jakiś produktów ( ja na przykłąd nie za bardzo mogę jeść niektórych owoców). Schudlam już 3 kilogramy, na mojej diecie na miarę, jeszcze drugie 3 i chyba osiągne zamierzony cel. Byle potem tylko w świeta nie zaprzepaścić swoich osiągnięc :P

#50 ~Gala~

~Gala~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 10:59

Owszem, czekolad jest najgorsza. Odpowiednia dieta na miare to podstawa.

#51 ~Kami88~

~Kami88~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 13:49

Proponuję ćwiczenia Ewy Chodakowskiej i dietę owocową. Podaję linki, w których znajdziesz wszystko http://www.glamki.pl...ej,28_8175.html

#52 ~klocuch~

~klocuch~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 23:01

Racja dieta na miare jest spoko

#53 Ela38Ela

Ela38Ela

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 11:20

ja stawiam na zdrową żywność, unikanie fast foodów, bieganie, rower, wędrówki po górach. nastrój od razu lepszy :)

#54 ~sylwiczka~

~sylwiczka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 12:27

każda ma inna figure i z nią związane kompleksy, ale co za różnica czy kompleksy czy zmarszczki.. za bardzo sie tym przejmujemy! proponuje więcej luzu i pracę nad samooceną http://kobiecyporadn...nasz_temat.html

w końcu kobitki życie mamy jedno i nie warto się az tak tym wszystkim przejmować...

#55 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:17

Moja recepta na sukces to dieta MŻ czyli mniej jeść :D (5-6 mniejszych posiłków dziennie o stałych porach, bez objadania się) oraz ćwiczenia: ........., bieganie.

Polecam, efekt murowany. Ja w ciągu 6 miesięcy schudłem 17kg ;)

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 26 wrzesień 2013 - 20:11
link z reklamą

#56 srokaa

srokaa

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 13:53

Ja schudłem dzięki racjonalnemu odżywianiu. Jadłem mniej, zdrowiej, częściej. Odstawłem słodzone napoje, pije wodę i schudłem w około pół roku z 10 kg, Nie ćwiczyłem, nie brałem żadnych świństw tylko jadłem zdecydowanie mniej i lepiej.

#57 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 14:07

a ja schudłam dzięki tabletkom LIDA, kupiłam u pabni girl-baby@wp.pl, szczerze polecam ten kontakt i tabletki:) ja jestem bardzo zadowolona:)

#58 ~Wiola1~

~Wiola1~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 10:49

Tacletki, zwłaszcza z niepotwierdzonego źródła to zły pomysł. Ta dieta na miarę brzmi bardzo rozsądnie, indywidualne sa najlepsze. Na pewno żadne tabletki, ćwiczenia , dieta i silna wola.

#59 ~ruchacz naczelny~

~ruchacz naczelny~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 18:56

Dieta cud to sex....duuużżżżooo sexu :D

Która chce spróbować?Pierwszy seans oferuję gratis ^_^

...acha po 50tce nie działa  :)

#60 ~mafiolka~

~mafiolka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 09:04

Najlepszy jest ruch, powiem szczerze ze podchodziłam sceptycznie kiedys do sporzywania  posiłków dziennnie ale to spróbowałam do tego ruch duzo spacerów na swiezym powietrzu troche biegania czasem basen no i raz w tygodniu aerobic i zaczelam tracic powoli kilogramy. poki co tylko 5 ale jestem dobrej mysli

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych