Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak schudnąć?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Panama~

~Panama~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 12:24

Jakie macie sprawdzone spsoby na pozbycie sie zbednych kilogramów? Stosowałam już chyba wszystkie diety świata ;) i na żadnej nie wytrwałam dłużej jak tydzień. Nie potrafie zapanowac nad głodem, rzucam sie czasem na jedzenie jak szalona, że o słodyczach nie wspomnę. Macie dla mnie jakieś rady?

#2 ~Anitka~

~Anitka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 11:20

Mam tak samo, im bliżej do wakacji tym moja sytuacja staje się coraz bardziej krytyczna... Zaczęłam nawet biegać, ale co z tego - w ciągu dnia z powodu stresu na uczelni ciągle tylko jem i jem. Myślałam, żeby zakupić jakiś suplement diety ograniczający apetyt ale podobno to strata pieniędzy...
Najlepiej zapisać się do dietetyka aby skomponował odpowiednią dietę na spadek wagi ale niestety nie stać mnie na takie konsultacje... Chciałabym sama umieć ułożyć taką dietę.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 07:48

Napiszcie co pijecie w ciągu dnia.

#4 Honorata

Honorata

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 11:01

A próbowałaś może takich mieszanek z których robi się gotowe posiłki lub przekąski? Mi one pomogły w szybkim czasie zgubić sporo kilogramów, bez efektu jojo. Takie posiłki są na tyle fajne, że są pełnowartościowe, zawierają wszystko czego organizm potrzebuje, ale mają o wiele mniej kalorii niż zwykłe dania.

#5 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:26

No nie dziwię sie , że nie udało Ci się zrzucić wagi skoro nie potrafisz wytrwać dłuzej niz tydzień. Żeby schudnąć wcale nie trzeba chodzić głodnym.Wystarczy zamienić parę produktów w swojej diecie na mniej kaloryczne odpowiedniki. Np. zwykły makaron zamienić na pełnoziarnisty, białe pieczywo na ciemne, masło na margarynę, świniaka na kurczaka... Efektów nie bedzie widac od razu ale z pewnością będą. Co do gotowych mieszanek to nie miałam osobiscie z nimi stycznosci ale takie diety są bardzo popularne na zachodzie. W Polsce dopiero zaczynaja sie pojawiać. Wiem tylko, że są bezpieczne dla zdrowia bo zaiweraja wszystko czego nasz organizm potrzebuje tyle tylko, że są mniej kaloryczne.
Życze powodzenia w walce z kg...

#6 ~propan~

~propan~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 18:53

Ja polecam 14a vital . Tak jak wyżej wspomniano to mieszanka pełnowartościowa, jednocześnie niskokaloryczna. Zapewnia poczucie sytości, także skończy się problem z ciągłym dojadaniem. Mi udało się przy jej pomocy schudnąć ponad 6kg.

#7 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 17:16

Uwazam, ze najlepsza dieta to taka, ktora sami opracujemy i ktora bedzie "przystawala" do mnie, do mego charakteru, do mego gustu.
Trzeba koniecznie wiedziec, ze niestety ale najzdrowsze jedzenie nie jest tak smaczne, jak to, ktore jemy codziennie.

Wszystko jednak zalezy od nas i tylko od nas.
Poswiecenie, konsekwencja we wprowadzaniu zmian, sila woli bedzie tu niezbedna.

No i cwiczenia. Rowerek, Jogging lub szybki chod (4-5 razy w tyg. po 30-45 min), lekkie ciezarki tzw. hantle - mozna to robic w domu 3 x w tyg., wystarczy 20-30 min. 1 funt miesni zbija 50 calorii i to nawet wtedy gdy spisz, albo siedzisz na fotelu!!!
Miesnie buduje sie na bazie tluszczu, a z tego co piszecie, to nie musicie sie martwic o baze...a i schudniecie szybciej.

:D 2 dni w kazdym tygodniu musimy odpoczac od cwiczen zarowno mentalnie jak i zrelaksowac miesnie.

Kazdego ranka, tuz po wstaniu - jezeli nie jestes jeszcze w stanie jesc - nalezy wypic jak najszybciej szklanke wody, co szybko pobudzi metabolizm do pracy [tego samego dokona rowniez kawa lub herbata ale nie goraca, gdyz grozi to rakiem krtani!!] Szklanke wody takze nalezy wypic przed kazdym cwiczeniem i w jego trakcie!

Nalezy jesc co 3-5 godz. Ja jem 6-7 x dziennie. Pozwala to utrzymac metabolizm na bliskim do stalego poziomie. Jezeli mozesz jesc platki owsiane itp., gotuj je na wodzie, nie dodawaj mleka. Jesli bedziesz jadla przynajmniej 4-5 x w tyg. salatki warzywne, to juz po krotkim okresie zauwazysz, ze zoladek jakby sie skurczyl. Efekt ten pomoze Ci zredukowac ilosc konsumowanego jedzenia.

Sugeruje przede wszystkim mocno ogranicz, a pozniej zaprzestan jesc wieprzowine - ma z wszystkich mies najwiecej bardzo, bardzo szkodliwych toksyn.

Ps. Musicicie przyznac, zeby zrobic poczatek nie trzeba zbyt wiele - prawda?

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 12 czerwiec 2012 - 18:10

#8 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 17:24

Oto moja dieta:

Rano:

- dzien zaczynam od wypicia szklanki przegotowanej wody wody z cytryna, wkrajam 3-4 plasterki, doskonale oczyszcza z toksyn

- roznego rodzaju platki i kasze gotowane na wodzie, po ugotowaniu mozesz dodac banana (potassium!), orzechy wloskie (6 szt.), 2/3 herbacianej lyzeczki cynamonu (stabilizuje insuline), nie dodawaj cukru

- oczywiscie w pracy kanapki, owoce, warzywa

Obiad:

- 2-3 x w tyg. czerwona fasola z sosem jaki lubisz i spora iloscia smazonej cebuli, (wiem smazenie jest szkodliwe, ale tak lubie); cebula zawiera bardzo potrzebna dla serca vit. E
inne fasole take sa oky, ale ponoc czerwona jest najlepsza

- 3-4 x w tyg. ryba, najlepiej pieczona, a nie smazona (ja robie na przemian), ryba takze na kanapki; najlepsze ryby to: losos, makrela, tuna, sledzie, sardynki, ale musza byc ocenanicze! Z farmy sa karmione sztuczna zywnoscia, wiec zawieraja szkodliwe toksyny!

- 3- 4 w tyg. piersi kurczaka w roznej postaci, najlepiej oczywiscie pieczone; inne czesci kurczaka takze, ale nalezy zdjac z nich skore, gdyz zawiera ona b.duzo tluszczu (o rosole dobry doktor powie "wylej zupe, zjedz kurczaka!"

Kolacja:

- cos lekkiego, zdrowego wg wlasnego uznania

Zamiast ziemniakow wprowadz do zywienia kasze, brazowy ryz Basmati - pomaga zwalczac cukrzyce, oczywiscie jak najwiecej owocow.

Pomiedzy glownymi posilkami np. garsc orzechow wloskich, migdalow ok. 15 szt., inne orzechy takze.

Mieso, rybe sprobuj zjesc bez ziemniakow, tylko z salata warzywna.

By poprawic swoja wiedze w temacie zywienia, cwiczen itp. czytaj ksiazki, internet, ogladaj programy TV (ale nie reklamowe!), rob notatki, wybierz to co dla Ciebie najlepsze. Zobaczysz, po pewnym okresie, nie bedzie to dieta, lecz normalne Twoje zycie. Porownuj informacje, ktore posiadlas, gdyz czasami mozesz dowiedziec sie, ze np. czosnek jest... niezdrowy.

Nie jest to dieta idealna, ale w moim przypadku pracuje nienajgorzej, gdyz takze pozwalam sobie od czasu do czasu na 'slabsze momenty', tzn. cos slodkiego, kielbaske na grilla itp.

Najlepsza metoda: " to co niezdrowe, nie kupuj i nie przynos do domu! "

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 19 czerwiec 2012 - 17:58

#9 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 15:56

Tak intensywnie się odchudzacie, że nie macie czasu napisać, jak idzie ta walka? Napiszcie coś!

#10 ~Czarnulaaa~

~Czarnulaaa~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 19:00

Jakie macie sprawdzone spsoby na pozbycie sie zbednych kilogramów? Stosowałam już chyba wszystkie diety świata ;) i na żadnej nie wytrwałam dłużej jak tydzień. Nie potrafie zapanowac nad głodem, rzucam sie czasem na jedzenie jak szalona, że o słodyczach nie wspomnę. Macie dla mnie jakieś rady?

Znam to:)Ale ja w koncu znalałam suplement(właściwie tabletki) ,które działają ,zrzuciłam 12kg w 2 miesiące,utrzymuję wage ,jeżeli macie pytania piszcie.
artystycznynielad30@interia.pl

#11 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 05:40

Znam to:)Ale ja w koncu znalałam suplement(właściwie tabletki) ,które działają ,zrzuciłam 12kg w 2 miesiące,utrzymuję wage ,jeżeli macie pytania piszcie.
artystycznynielad30@interia.pl

Nie wierzcie w to!!! To jest totalna nieprawda! Madra dieta plus cwiczenia, to jedyna droga do zdrowego zrzucenia wagi. I co najwzniejsze, dlugiego szczesliwego zycia!

Wszystkie tabletki maja skutki uboczne!!!

Ponizej, najbardziej znany w USA lekarz, wypowiada na ten temat: glowna informacja jest taka, ze suplementy robia wiecej szkody anizeli pozytku... wg prawa amerykanskiego kompanie produkujace te supelmenty nie musza je testowac, ani podawac informacji o skutkach ubocznych...do najgrozniejszych zalicza sie zwiekszenia cisnienia krwi oraz rytmu bicia serca...

http://www.doctoroz....tary-supplement

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 25 czerwiec 2012 - 06:38

#12 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 06:49

A tutaj wiecej informacji w jez. polskim; jesli czegos nie wiecie korzystajcie z dobrodziejstwa komputera, na ktorym miedzy innymi piszecie na tym forum...Wasz comp wie wszystko! :)

http://www.mojdietetyk.pl/pytania

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 25 czerwiec 2012 - 06:54

#13 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 13:34

Witam
W marcu ważyłem 96 kilo, a terz ważę 63 !!!!
Nie ćwiczyłem,nie biegałem,nie chodziłem na siłownię,nie brałem żadnych świństw typy przyspieszacze ,dopalacze itd.
Od 1 kwietnia przestałem jeść po prostu pieczywo w każdym wydaniu (chleby,bułki,grahamki, bagietki itp.)
Jem więcej owoców i warzyw, więcej ryb, lekkich serków i jajek.
Normalne obiady ,pod warunkiem że np. kotlet nie jest w panierce!!!Zero sosów i dipów, wszelkiego rodzaju chipsów ,gotowych przekąsek ,paluszków itd
Cukier do słodzenia zamieniłem na fruktoze.
Piję około 2 litry wody dziennie:)
Pozdrawiam

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 11:15

Ja z kolei postawiłam na ćwiczenia: aerobic i salsa. Nie trzeba zapisywać się do jakiś szkół. Wystarczy, że sama włączam na youtube filmiki i po prostu ćwiczę w pokoju. Naprawdę czuję się o wiele lepiej! Uważam, że ważny jest przede wszystkim ruch, no i do tego dietka, ale nie drastyczna ;)

#15 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 11:17

Jak schudnąć? Nie chlać tyle. Proste. Nie są potrzebne diety cud i inne sposoby.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 14:37

a ja sie po prostu zmusiłam i nie kupowałam do domu nic wiecej jak warzywa. było strasznie przez pierswzy tydzien, ale jadłam ich duzo. po tygodniu juz mi zoladek troche skurczyl a po jakims czasie warzywa stały sie ulubionym skladnikiem mojej diety, teraz nie wyobrazam sobie zycia bez warzyw!!! i cały czas chudne!!! :)))))

#17 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 23 październik 2012 - 12:10

Drogie Panie.

Dieta nie wystarczy :)

Więcej ruchu : basen, bieganie, siłownia , sauna. Odpowiednia dieta i gotowe

#18 moneymaker913

moneymaker913

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 październik 2012 - 09:37

Siema

Zrzucanie kilogramów to mega ciężka praca, ale dla chcącego nic trudnego. Jak nie wiesz jak sie do tego zabrac polecam na pocztaek przeczytac ten artukul http://www.lifestyle...,1-23307-1.html bo bez podstawowej wiedzy dotyczacej diety ciezko Ci bedzie cokolwiek zrobic

#19 Planetariusz

Planetariusz

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 29 październik 2012 - 09:50

Kup sobie bieżnię (polecam z średniej połki). Biegaj co drugi dzień rano. Do tego stosuj suplementy L-karnityna + BCAA. Kontroluj wagę tak aby chudnąc około 1 kg na tydzień, Wszystkie już sprawdzone i tylko ruch mi pomógł.

#20 ~Jadzia37~

~Jadzia37~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 10:36

Ja stosowałam tabletki foreverslim.Po kuracji dwumiesięcznej schudłam 13 kg.Teraz już ich nie biorę ale aby nie przytyć chodzę na basen i na zajęcia z zumby

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych