Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak powinna wyglądać "normalna" oferta pracy

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:18

słusznie zrobiłeś! 

tak jest:D 

#22 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 10:26

Odpowiednie podejście do tego typu "ofert" pracy.  Tylko frajerzy wysyłają CV "na pałę" pod takie oferty i tworzą błędne koło...

fakt

#23 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:27

Też miałam taki okrs w życiu, że wysyłałam CV na wszystkie oferty pracy. Jednak starałam się żeby każda moje CV była zredagowana pod każdą ofertę. Fortel się udał, gdyż udało mi się :)

a zarabiasz chociaż 2000 netto ? czy standardowo 1500 ?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 23:58

troszkę ponad 2000 netto:)

Spamując na forum zarabiasz ponad 2000 netto?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 21:24

jak szukacie portalu z normalnymi ofertami to mogę polecić jobuj.pl, mają mega dużo ogłoszeń dot. pracy z wielu lokalizacji, ja szukałam w Zawierciu

#26 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 09:38

Pracodawco jeśli zamieszczasz ogłoszenie (lub oferujesz coś poszukującym pracy), które jest ofertą pracy to podawaj:

1.wymagania

2.obowiązki

3.warunki pracy

4.czas (zmianowość, godziny i dni)

5.wynagrodzenie

6.dane teleadresowe (adres, telefon i mail (maile typu "rekrutacja1234567@, pracujtu/tam/z nami, stefan.podlaski@".... to nie maile!)

Pracownik MA PRAWO wiedzieć czy wstępnie mniej więcej się nadaje, gdzie aplikuje i jakich zarobków może się spodziewać. Szanuj swój czas i czas i kandydatów. To NIENORMALNE żeby ukrywać rekrutacje i nie podawać tych wszystkich szczegółów w tym wynagrodzenia. Co to jest do jasnej ciasnej,  że "szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej"? Ten "stary" tryb myślenia musi się zmienić. Jeśli nie ma takich informacji to albo osoba pisząca takie ogłoszenie jest ograniczona albo jest świadomym cwaniakiem ze starą mentalnością, myślącym mniej więcej tak-"wszyscy bezrobotni są zdesperowani i będą pracować za psie grosze (najniższa krajowa) a ja mam w kim przebierać i wybiorę takiego, który stanie nawet na głowie, żeby na mnie robić o każdej porze i w każdych warunkach"...

Ogarnijcie się!

rozleniwiło tych cwaniaków masowe bezrobocie i fakt, że ludzie godzili się na wszystko by mieć jakąkolwiek pracę!!! A teraz kana... są zdziwieni, że ludzie mają jakieś wymagania!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 09:51

Biznesmeny białostockie nie piszą jeszcze w jakim wieku szukają pracownika  Często "biznesmeny" szukają studentów,albo emerytów i rencistów ale oczywiście w ogłoszeniu tego nie ma i ludzie bez sensu wysyłają cv ,dzwonią itp itd

Chyba nie tak ciężko napisać kogo się dokładnie szuka., chyba ,że spławianie dzwoniących za praca ludzi  sprawią wam wielką przyjemność.

#28 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 10:11

Biznesmeny białostockie nie piszą jeszcze w jakim wieku szukają pracownika  Często "biznesmeny" szukają studentów,albo emerytów i rencistów ale oczywiście w ogłoszeniu tego nie ma i ludzie bez sensu wysyłają cv ,dzwonią itp itd

Chyba nie tak ciężko napisać kogo się dokładnie szuka., chyba ,że spławianie dzwoniących za praca ludzi  sprawią wam wielką przyjemność.

swoją drogą fajnie zadzwonić do takiego ,,bizesmena białostockiego" i powiedzieć co się o nim myśli. Albo lepiej: umówić się grzecznie na rozmowę i na nią nie pójść. Niech wyjmuje swoją lunetę i wypatruje nadzieję na zarobek :)

#29 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 09:01

swoją drogą fajnie zadzwonić do takiego ,,bizesmena białostockiego" i powiedzieć co się o nim myśli. Albo lepiej: umówić się grzecznie na rozmowę i na nią nie pójść. Niech wyjmuje swoją lunetę i wypatruje nadzieję na zarobek :)

HEH

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 10:13

rozleniwiło tych cwaniaków masowe bezrobocie i fakt, że ludzie godzili się na wszystko by mieć jakąkolwiek pracę!!! A teraz kana... są zdziwieni, że ludzie mają jakieś wymagania!!!

no racja

#31 ~Lulka~

~Lulka~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 16:25

niezły pomysł :D

#32 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 21:17

niezły pomysł :D

też tak robię  :D

#33 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:25

Pracodawco jeśli zamieszczasz ogłoszenie (lub oferujesz coś poszukującym pracy), które jest ofertą pracy to podawaj:

1.wymagania

2.obowiązki

3.warunki pracy

5.wynagrodzenie

6.dane teleadresowe (adres, telefon i mail (maile typu "rekrutacja1234567@, pracujtu/tam/z nami, stefan.podlaski@".... to nie maile!)

Pracownik MA PRAWO wiedzieć czy wstępnie mniej więcej się nadaje, gdzie aplikuje i jakich zarobków może się spodziewać. Szanuj swój czas i czas i kandydatów. To NIENORMALNE żeby ukrywać rekrutacje i nie podawać tych wszystkich szczegółów w tym wynagrodzenia. Co to jest do jasnej ciasnej,  że "szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej"? Ten "stary" tryb myślenia musi się zmienić. Jeśli nie ma takich informacji to albo osoba pisząca takie ogłoszenie jest ograniczona albo jest świadomym cwaniakiem ze starą mentalnością, myślącym mniej więcej tak-"wszyscy bezrobotni są zdesperowani i będą pracować za psie grosze (najniższa krajowa) a ja mam w kim przebierać i wybiorę takiego, który stanie nawet na głowie, żeby na mnie robić o każdej porze i w każdych warunkach"...

Ogarnijcie się!

Zgadzam się w 100% - strasznie irytowały mnie ogłoszenia, w których nie ma podanych szczegółów współpracy... Z marszu taka oferta jest podejrzana, a ja tylko tracę czas idąc na taką rozmowę... W kwestii wynagrodzenia powinny byćpodane chociaż widelki - a nie później na rozmowie dowiaduję się że na początek proponują 1600 zł netto... Przecież to jakaś kpina. Ja za taką pensję nawet nosa bym z domu nie wychyliła..Byłam na kilku takich rozmowach gdzie usłyszałam podobne warunki i nie omieszkałam skomentować, ze to strata ich imojego czasu!Poco przychodzę skoro tak mało mają zamiar płaćic.... Dlatego trzeba jasno precyzować ogłoszenia żeby szanować swój i innych czas. Amen

#34 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:26

1.wymagania

2.obowiązki

3.warunki pracy

5.wynagrodzenie

Ogarnijcie się!

Zgadzam się w 100% - strasznie irytowały mnie ogłoszenia, w których nie ma podanych szczegółów współpracy... Z marszu taka oferta jest podejrzana, a ja tylko tracę czas idąc na taką rozmowę... W kwestii wynagrodzenia powinny byćpodane chociaż widelki - a nie później na rozmowie dowiaduję się że na początek proponują 1600 zł netto... Przecież to jakaś kpina. Ja za taką pensję nawet nosa bym z domu nie wychyliła..Byłam na kilku takich rozmowach gdzie usłyszałam podobne warunki i nie omieszkałam skomentować, ze to strata ich imojego czasu!Poco przychodzę skoro tak mało mają zamiar płaćic.... Dlatego trzeba jasno precyzować ogłoszenia żeby szanować swój i innych czas. Amen

#35 ~lucy~

~lucy~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:36

Zaraz Ci napiszę jak mnie znasz. Jestem kobietą. Nie pracuję w budżetówce tylko u "prywaciarza", który nie jest ze mną spokrewniony w żaden sposób, nie jest moim kochankiem, ani nie miałam znajomości przy znalezieniu roboty. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Sama zarabiam "na rękę" 2600 w Białymstoku i uważam, że to zajebiście mało. W Polsce jest bezrobocie i nie wiem jaka jest średnia krajowa, ale ch*j mnie to obchodzi :).

Dobrze powiedziane. Też obecnie mam pracę (niedługo przechodzę do nowego pracodawcy), w której nie są doceniane starania pracownika, obowiązki jakie zostały mi powierzone są odpowiedzialne, pracochłonne - wynagrodzenie jakie za nie otrzymałam to jakaś kpina... 1900 zł netto... Tak uczciwie powiem, że na tym stanowisku powinno się zarabiać 2500-3000 zł i  w takim układzie bym została...a tak musiałam szukać lepszej oferty. Znalazłam bardzo szybko. Pracy jest dużo tylko trzeba wytrwałości w jej poszukiwaniu. Kompetentnych pracowników na rynku pracy jest jak na lekarstwo więc ktoś konkretny i pracowity moze się wykazać :) niestety zdarzają się tacy, którzy owszem chcą zarabiać więcej ale większość czasu spędają w pracy na narzekaniu i wychodeniu na papieroska... i niepotrafią nawet składnie jednego zdania skleić. Tyle w temacie.

#36 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:36

słusznie! 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 09:33

Ciekawe gdzie bez znajomości w Bialistoko znajdziesz pracę za więcej niż 1600 zł netto, jak powiesz ,że chcesz zarabiać 2200 na rękę minimum to w oczach białostockich byznesmenów strach i przerażenie jak byś co najmniej 5 k krzyknął

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 13:23

bajki dobrze popisac jak tu się zarabia jakie sa realia każdy widzi to trzeci swiat a nie las vegas

#39 ~bez przyszłosci~

~bez przyszłosci~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 13:52

rynek pracy w PL to patologia normalnych i dobrze płatnej pracy brak a za to co proponują to nawet na mimnimum socjalne się nie załapuje

#40 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 maj 2020 - 14:17

:D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych