Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Jak oczyścić organizm :: zobacz komentowany artykuł

89 odpowiedzi w tym temacie

#41 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 06 maj 2013 - 15:32

...
wasza naiwnosc jest straszna..

... i glupota.

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 06 maj 2013 - 15:33

#42 ~frrr~

~frrr~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 22:04

jednak wole naturke http://www.naturala....szczac_organizm

#43 ~akak~

~akak~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 17:27

Ja stosuje ten produkt http://track.untoxin...id=128&uid=4300 na oczyszczanie z toksyn organizmu a dodatkowo udalo mi sie spadnac z wagi, dodatkowo zmienilam troche swoja diete i zaczelam sie wiecej ruszac, wreszczie czuje sie lekka !ponadto kupilam ksiazke Dr Tombaka i stosuje jego kuracje oczyszczajace

#44 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 14:37

Ja zapomniałam o problemach z jelitami odkąd zaczęłam stosować  jest to bardzo dobry lek oparty wyłącznie na nieszkodliwych dla organizmu ziołach, przez co nie wpływa on niekorzystnie na organizm. Moje problemy z jelitami ustały, a oprócz tego dzięki usunięciu z organizmu toksyn schudłam 3 kilogramy. Także polecam go innym mającym kłopoty z pracą jelit. 

Użytkownik Moderator edytował ten post 01 listopad 2013 - 00:24
link - sklep

#45 ~gunia~

~gunia~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 00:17

Zobacz sobie pure yucce, takie tabletki na oczyszczanie organizmu, no i dodatkowo pomaga w odhudzaniu. na vitamall możesz je zobaczyć.

Użytkownik Moderator edytował ten post 01 listopad 2013 - 00:23
link -sklep

#46 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 10:58

Przede wszytstkim pijemy duzo wody niegazowanej ok 2l dziennie, dodatkowo nie spożywamy produktów zakwaszających organizm, dodatkowo suplementacja i efekt gwarantowany. Oczyszczam swój organizm regularnie tzn 2 razy do roku. POprzednio oczyszczałam się z Double Detox. Za miesiąc znowu zamierzam przeprowadzić kuracje oczyszczającą, tym razem spróbuję nowego suplementu firmy Noble Health tj Acai Berry na bazie jagody acai oraz zielonej herbaty. Słyszałam wiele pozytywnych opini na temat powyższych składników i tym razem spróbuje ten produkt.

#47 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:01

Podpisuję się pod tym, aby pić dużo wody i w miarę możliwości zdrowo się odżywiać. Dobrym pomysłem, zwłaszcza dla skóry są też skarpety antybakteryjne. Bo hamują rozrost bakterii i generalnie regulują biologię organizmu.

#48 ~pawelK~

~pawelK~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 13:30

Zawsze warto zmienić nawyki żywieniowe, no bo przez lata zaniedbywań może nawet dopaść choroba refluksowa http://www.chorobare...sowej-przelyku/ a lepiej jest działać zabobiegawczo niz póżniej wydawać pięniądze na leczenie

#49 janka735

janka735

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 27 luty 2014 - 11:15

Ja stawiam na dużo warzyw, błonnika, pełnoziarnistych produktów + zdrowe tłuszcze roślinne i nie narzekam. Wydaje mi się jednak, że każdy musi patrzyć na swój organizm sam, bo niektórzy np. źle reagują na gluten, a inni nie. I tu nie chodzi mi tylko o samą nietolerancje tylko po prostu niektóre organizmy ogólnie źle reagują na różne produkty.

#50 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 14:07

Pozytywne wrażenie zrobiła na mnie obsługa ze strony personelu w gabinecie Noma Medica Volla w Katowicach na ulicy Bocheńskiego. Zrobili mi bardzo dokładne badanie metodą akupunkturową dr Volla i praktycznie od razu ustalili co mi dolega, bez zlecania kolejnych męczących, kosztownych i nieskutecznych badań...

#51 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 10:02

Dobre badania jeśli chodzi o diagnozowanie trudnych przypadków robią w placówce Noma Medica Volla w Krk na Moniuszki (os. Oficerskie). Miła obsługa, konsultacje z najlepszymi fachowcami, najskuteczniejsze badania na świecie, czyli EAV/WRT.

#52 monika73

monika73

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 16:01

do oczyszczenia organizmu najlepsze są moim zdaniem napary ziołowe. ja piję napary ziołowe, bo mam problemy z sennością, lekarz mi poradził by pić zioła. nie mam zamiaru tutaj wam podpowiadać jakie zioła i jakie napary powinno się pić przy jakich dolegliwościach, bo od tego jest lekarz, by wskazywać drogę leczenia. Ja moge tylko polecić herbaty ziołowe, którym ufam :

Użytkownik Moderator edytował ten post 23 sierpień 2015 - 16:03
Nie siej spamu

#53 ~fdeee~

~fdeee~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 13:20

W dzisiejszych czasach bardzo dużo słyszy się o kiepskich lekarzach i popełnianych przez nich błędach. Jeżeli chcesz spać spokojnie i nie martwić się o to czy lekarz zna się na swojej pracy to polecam wybrać się do Noma Medica Volla. Pracują tam sami profesjonaliści.

#54 dagmara21

dagmara21

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 08 luty 2016 - 11:13

Piłam kiedyś czystek lekarski

#55 Daruśka

Daruśka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2016 - 13:57

U nas soki wyciskane zielone się dobrze sprawdzają :) do tego błonnik oddzielnie łyżeczką :)

#56 szalotka

szalotka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 23 luty 2016 - 18:35

Słyszałam wiele dobrego o jagodach acai, że są jednym z lepszych naturalnych produktów detoksykujących organizm. Myślę, że acai w połączeniu np. z dużą ilością soków ze świeżej natki pietruszki oczyszczą nasz organizm z zalegających toksyn. Moim zdaniem najpierw należy zaufać naturze, a jak to nie pomoże, to wówczas szukać innych metod. 

#57 zosiaa89

zosiaa89

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 09:00

Witam, zielona herbata, bardzo dobrze oczyści organizm z toksyn. 

#58 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 12:03

Na stronie klubtiens.pl jest bardzo fajna oferta jeśli ktoś lubi medycynę stricte naturalną. Mają produkty słynnej marki Tiens w przystępnych cenach (zwłaszcza dla posiadaczy karty klienta). Z takich lepszych oczyszczających to bym polecała Chitozan.

#59 emmmii12

emmmii12

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 14:26

Woda jest niezbędna do przeprowadzenia prawidłowego oczyszczania organizmu z toksyn. Powinna zawierać odpowiednie parametry. Nie wiem czy znacie Coral Mine ( taki proszek, który dosypuje się do wody z ). Stosuje go dokładnie od miesiąca i pilnuje, aby pić dużo wody i naprawdę czuje się lepiej, nie jestem ciągle zmęczona i mam energie. Chociaż wiem, ze trzeba pilnować dietę, aby oczyszczać organizm z toksyn.

#60 ~Anaroinrr~

~Anaroinrr~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 14:31

Cześć. Każdy organizm jest inny, każdy potrzebuje indywidualnej terapii. Mi pomaga picie wody alkalicznej. Jest identyczna jak ta z uzdrowisk, żywa w przeciwieństwie do butelkowanej. Kupiłam do jej wyrobu system polecany przez Noma Medica (medicavolla.eu). Dokładna nazwa to Avatari Aqua Antyoxidant Alkaline Water System, można kupić w ratach, u mnie to wyszło 10 x 490 zł miesięcznie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych