Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak oczyścić organizm :: zobacz komentowany artykuł

89 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 08:12

Czy to jest urzadzenie, do ktorego wklada sie stopy i rzekomo przez nie wszystkie toxyny ulatniaja sie z naszego organizmu?
A woda robi sie brazowa/brunatna?

a widziales by stopa mogla trzymac walec i go objac?! elektrody trzyma sie dlonmi i wtedy prad o roznym napieciu powoduje ze zanieczyszczenia sa nim razone.
zadne toksyny nie ulatniaja sie same z nas bo potrzebujemy je wyplukac woda i po prostu wysikac z organizmu.
wode testowalem pijac jej wielkie ilosci podczas glodowki i roznie zachowywal sie moj organizm na podawane gatunki.
wyodrebnilem kilka z nich jako najlepsze.
filtrowana woda z kranu to smiec wiec tej nie bralem pod uwage juz na samym poczatku a wody destylowanej metoda przemyslowa nie wolno pic.
na codzien pije wody klasy premium lecz tu na podlaskim forum nie polecam jej ze wzgledu na koszty zakupu ktore do tanich nie naleza.
niestety za dobra wode trzeba placic i to dla mnie nie jest dziwne.
evian,aqua panne,borjome- to jedne z lepszych na swiecie.
wszystkie produkty najlepiej testowac na sobie obserwujac swoj organizm,skore,samopoczucie,metabolizm.

#22 ~wiolka~

~wiolka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 10:33

Ja teraz własnie tez rozpoczęłam kuracje z Double Detox. Nigdy nie próbowałam z dietą oczyszczająca wiec chyba czas zobaczyc jak wpłynie to na mój organizm.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 19:00

Bądz pewna jednego: wysadzi organy wewnetrzne.
Zamiast na sobie - zrób doswiadczenie na ulubionym kocie. :blink:

#24 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 08:34

drogie panie jak juz pisalem najpierw istotna jest diagnoza co zanieczyscilo nasz organizm a potem dopiero stosujemy kuracje...
samo siegniecie po srodek to max 5% szans ze nam pomoze bo niewiemy czym jestesmy obciazeni.
u pan zazwyczaj jest to stres wiec dieta wysokobialkowa,sok pomidorowy i woda moze pomoc bo wcale niewiadomo ze detoks jest wymagany.

#25 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 08:37

a te panie co maja kotki,pieski i inne zwierzatka podstawowo powinny leczyc sie na pasozyty lub choroby odzwierzece...
mniemanie ze nasz pupil jest zdrowy to nieporozumienie.

#26 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 15:32

drogie panie jak juz pisalem najpierw istotna jest diagnoza co zanieczyscilo nasz organizm a potem dopiero stosujemy kuracje...
....

A co sadzisz o piciu na czczo przegotowanej wody z cytryna?

#27 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 20:31

A co sadzisz o piciu na czczo przegotowanej wody z cytryna?

Na czczo radze pic wode wysokozmineralizowana z duza iloscia sodu i wapnia,moze byc naturalnie gazowana.(borjome,san pellegrino,pieniawa lub najtansza muszynianka spelni zadanie)
Woda przegotowana z cytryna w malym stopniu oczysci watrobe i lepiej popic hepatil(ornityne) ktora neutralizuje czesc toksyn.
Cytryna wplywa ujemnie na przewod przelykowy i zoladek.
Ta metoda z cytryna to nadaje sie dla dzieci.

PS.Wlasciwy detoks musi kosztowac i nie ma mozliwosci przeprowadzic go za darmo korzystajac z wody w kranie.

#28 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 08:06

....

PS.Wlasciwy detoks musi kosztowac i nie ma mozliwosci przeprowadzic go za darmo korzystajac z wody w kranie.

Kosztowac? Ile i jaki to detox???

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 13 marzec 2013 - 08:07

#29 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 09:14

Kosztowac? Ile i jaki to detox???

odpisywanie na twoje posty mnie meczy bo najwyrazniej nie rozumiesz ze koszt jest zwiazany z konkretnym zanieczyszczeniem.
odpowiednia dieta to koszt minimum 1500zl miesiecznie (5 posilkow dziennie) plus suplementy diety.
zdrowe zycie nie jest tanie.

#30 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 07:46

odpisywanie na twoje posty mnie meczy bo najwyrazniej nie rozumiesz ze koszt jest zwiazany z konkretnym zanieczyszczeniem.
odpowiednia dieta to koszt minimum 1500zl miesiecznie (5 posilkow dziennie) plus suplementy diety.
zdrowe zycie nie jest tanie.

Irytujesz sie... Byc moze potrzebujesz detox... -_-

Widzisz, ja takze mam pewna wiedze w temacie zdrowia, jak rowniez "oczyszczan". W cudzyslowiu, gdyz sa oczyszczania kieszeni przez roznego rodzaju "uzdrowicieli", jak rowniez te bardziej naturalne.
Jezeli chodzi o "szamanow", co oczyszczaja kieszenie, to i kosztuje tak jak piszesz, a fekt zaden. Ja natomiast wiem iz skuteczniejsza metoda i zarazem nieporownywalnie tansza jest zwykla lewatywa, ktora np. przechodzi sie przed testowaniem jelita grubego...

Teraz mam kolejne pytanie. Czy slyszales/-as/, ze filtrowanej wody nie wolno gotowac, jak rowniez juz raz przegotowanej?

Mam nadzieje, ze tym razem sie nie zdenerwujesz, bo poprostu chce poszerzyc, to co wiem.

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 14 marzec 2013 - 07:48

#31 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 09:55

Na lekcjach chemii najwyrazniej spales bo piszesz bzdury...Filtrowana woda zawiera zanieczyszczenia ktore osadzaja sie na dole garnka w ktorym gotujesz wode lecz jest mniej zanieczyszczona niz woda z kranu bo wegiel aktywny usunal metale ciezkie.
Jesli nie jest mozliwa do kupienia woda butelkowana to gotujesz ta z kranu.
Wielokrotne zagotowanie wody podnosi stopien jej czystosci.
Uzdrowiciele tak jak ludzie dziela sie na tych dobrych i tych zlych wiec tylko wprawne oko moze wykryc oszustwo.Osobiscie polecam roznych dziwnych specjalistow lecz nalezy bacznie patrzec na efekty ich pracy.
Lewatywa to detoks ekspresowy jelita lecz nie pozwala na oczyszczenie krwi,wiazan komorek dna i wielu narzadow wiec nie jest w pelni skuteczna.
Stosujac rozne warzywa i owoce mozesz oczyscic jelito nie stosujac lewatywy.
Rozpisalismy sie o wodzie zapominajac o powietrzu ktore jest rowniez istotne do sprawnego funkcjonowania organizmu.Na poczatek polecam jakis czuly japonski czujnik CO2 ktory pozwoli nam zbadac nasze miejsce pracy i okresli stezenie dwutlenku CO2 w powietrzu.Mieszkania sa zazwyczaj wolne od tego dlatego badamy srodowisko pracy.

#32 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 17:47

Na lekcjach chemii najwyrazniej spales bo piszesz bzdury...

Jak nie dowalisz, to zyc nie mozesz. Polski syndrom...?? :(
Przeciez mozna absolutnie obejsc sie bez takich wstawek. No nie?

Filtrowana woda zawiera zanieczyszczenia ktore osadzaja sie na dole garnka w ktorym gotujesz wode lecz jest mniej zanieczyszczona niz woda z kranu bo wegiel aktywny usunal metale ciezkie.
Wielokrotne zagotowanie wody podnosi stopien jej czystosci
.

W rosyjskiej TiVi powiedziano dokladnie odwrotnie do tego, cos tu napisal. Czy mozesz zweryfikowac to?

Lewatywa to detoks ekspresowy jelita lecz nie pozwala na oczyszczenie krwi,wiazan komorek dna i wielu narzadow wiec nie jest w pelni skuteczna.

Tutaj naswietlasz nowy poziom spojrzenia dla mnie na problem.

Stosujac rozne warzywa i owoce mozesz oczyscic jelito nie stosujac lewatywy.

Zgadzam sie w 10 000%. Gdyby ludzie jedli glownie warzywa i owoce, to bylo by znacznie mniej zachorowan na raka.

Rozpisalismy sie o wodzie zapominajac o powietrzu ktore jest rowniez istotne do sprawnego funkcjonowania organizmu.Na poczatek polecam jakis czuly japonski czujnik CO2 ktory pozwoli nam zbadac nasze miejsce pracy i okresli stezenie dwutlenku CO2 w powietrzu.Mieszkania sa zazwyczaj wolne od tego dlatego badamy srodowisko pracy.

Tu tez zgodze sie z Toba, jezeli chodzi o fabryki, nie mowiac o extremach jak gornictwo. Natomiast wg badan nasze mieszkania sa bardziej zanieczyszczone anizeli powietrze na zewnatrz.

Dzieki za te wszystkie wiadomosci. Musisz zrozumiec, ze bez zadawania pytan, wymiany tego co wiemy, nie podniesiemy naszej wiedzy. Wiec staraj sie nie popadac tak szybko w stany irytacji. Na dodatek oboje robimy wg mnie dobra robote, bo pomimo nikt tu poza nami sie nie wpisuje ostatnio, to jednak ludzie czytaja i tez sie ucza. Zapisz sobie obecna liczbe czytajacych i sprawdz powiedzmy po tygodniu, dwoch...

Pozdro :D

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 14 marzec 2013 - 17:59

#33 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 10:32

Postaram sie nie irytowac i nadal odpowiadac cierpliwie na twoje pytania.
Swoja wiedze na temat filtrowania wody odnosze do praktyk stosowanych przez amerykanskie wojsko i angielskie korpusy ekspedycyjne ktore korzystaja z wody na terenach odleglych od zrodel czystej wody pitnej.Rosja posiada okolo 70% zasobow wody globu wiec jest mozliwe ze woda wygotowana a pozyskana z jej terenow traci skladniki mineralne w tym procesie.Nie mozna jednak stawiac takiej wody na rowni z ta z terenu Unii Europejskiej dlatego ich badania sa niereprezentatywne dla nas bo jej pozyskanie jest ograniczone.
Sam uzywam wody gruzinskiej do oczyszczania watroby i ja stosuje lecz jej cena to 2-3 krotnosc muszynianki.
Mnie badania powietrza nie interesuja poniewaz mam czujniki zamontowane w domu i kontroluje moj poziom powietrza na biezaco.
Nie jest prawda ze tylko w fabrykach powietrze jest slabe poniewaz w biurach wszelakich urzedow i instytucji,firm proces wymiany oparty jest na systemach ktore w Polsce nie sa serwisowane ze wzgledu na koszty....Zasada ogolnie jest taka iz nowe urzadzenia dziala max do 3 lat bez serwisu a po tym czasie tloczy juz zanieczyszczone powietrze..
Najprosciej jest sprawdzic date montazu i wtedy juz wiemy czy nasze zdrowie jest zagrozone.
Mieszkania to temat bardziej skomplikowany poniewaz duzo zalezy od polozenia nieruchomosci,wysokosci i stopniu powietrza bazowego na danym terenie jak i pory roku.
Kazdy przypadek jest inny dlatego ciezko cos jest mi powiedziec na odleglosc.
Napewno warto pozbyc sie starych gratow,gazet,papierosow,dywanow i odmalowac powierzchnie przynajmniej na bialo raz na 3 lata...
Sa takie mieszkania gdzie smrod jest tak nieznosny ze przed malowaniem nalezy zabezpieczyc sciany i sufity sealantem do plytek z kamienia naturalnego.

#34 ~motylkowa~

~motylkowa~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 11:37

A ja musze powiedzieć ze po 3mc kuracji Double Detox rzeczywiscie udało mi sie pozbyc toksyn z organizmu i jeszcze utracic na wadze 3kg. Wiec to dziala- potem mozna spokojnie przejsc do diety.

#35 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 08:38

A ja musze powiedzieć ze po 3mc kuracji Double Detox rzeczywiscie udało mi sie pozbyc toksyn z organizmu i jeszcze utracic na wadze 3kg. Wiec to dziala- potem mozna spokojnie przejsc do diety.

Super! A teraz nam opowiedz co to byly za toksyny?

#36 Sportowybazar

Sportowybazar

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 09:26

Przede wszystkim pić dużo wody,najlepiej filtrowanej plus rzecz jasna aktywność fizyczna i dobra dieta. Od tego właśnie powinniśmy tutaj zacząć.

#37 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 15:44

Przede wszystkim pić dużo wody,najlepiej filtrowanej plus rzecz jasna aktywność fizyczna i dobra dieta. Od tego właśnie powinniśmy tutaj zacząć.

Zaczac powinnismy od zaprzestania konsumowania wieprzowiny, (ktora z wszystkich mies zawiera najwiecej toxyn) oraz innych czerwonych mies, a takze nadmiernej ilosci soli, cukru (lodow, czekoladek, cukierkow etc.) - ktory jest przyczyna najgorszych chorob, w tym raka. R
Rada jaka tu sie z nami dzielisz, jak najbardziej dobra, ale pomocna jest tylko wtedy, gdy zdrowo sie odzywiasz.

Ps. Wlasnie w wolowym stejku odkryto chemiczny zwiazek powodujacy choroby serca. Kto jest jego wielbicielem, czyli jada w nadmiarze, moze znalezc sie w bardzo niebezpiecznej sytuacji zdrowotnej.

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 15:56

#38 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 15:59

Nie chce pomniejszac twego "suckesu", ale utrata 3 kg w ciagu m-ca, to jest jakby nic ;) . Gdybys gubila tyle co tydzien, to jest cos, czym mozna sie pochwalic... :)

Tak jak <eds> pisze, czy mozesz nam opisac, skad Twoje wrazenie, zes sie pozbyla toxyn? :o

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 16:00

#39 Aga1234

Aga1234

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2013 - 12:13

nie wiem sakd takie duze koszty mozna sie oczyscici bez kosztu 1500 zł miesiecznie... drogie Panie dieta + suplementacja np. w naturhousie jest duzo tansza a do tego porady i duza mobilizacja moim zdaniem to bylaby dobra kuracja dla was ... z reszta warto umowic sie na pierwsze konsultacje ja dostalam zaproszenie i widziałam na bialystokonline ich ogloszenie ...

#40 ~dw~

~dw~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 14:06

nie wiem sakd takie duze koszty mozna sie oczyscici bez kosztu 1500 zł miesiecznie... drogie Panie dieta + suplementacja np. w naturhousie jest duzo tansza a do tego porady i duza mobilizacja moim zdaniem to bylaby dobra kuracja dla was ... z reszta warto umowic sie na pierwsze konsultacje ja dostalam zaproszenie i widziałam na bialystokonline ich ogloszenie ...

1500zl kosztuje odpowiednia dieta wolna od toksyn i zwiazkow chemicznych a nie proces detoksu... :)
naturhouse nie pomoze dla kazdego :)
wasza naiwnosc jest straszna..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych