Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Jak oczyścić organizm :: zobacz komentowany artykuł

89 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dziunia~

~dziunia~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 08:24

herbatka

#2 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 13:22

herbatka

Oczywiście że tak.

#3 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 825 postów

Napisano 15 lipiec 2012 - 20:26

zjeść soczyście tłuste mięsko, zapić mlekiem do tego dużo czosnku i cebuli... mmmm czyszczenie gwarantowane

#4 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 19:27

zjeść soczyście tłuste mięsko, zapić mlekiem do tego dużo czosnku i cebuli... mmmm czyszczenie gwarantowane

:lol: :lol: :lol: :lol:

A tak na serio. Ponoc najlepiej oczyszcza (watrobe) przegotowana woda z cytryna wypita na czczo. Oczywiscie herbatki zielone lub czarne (oolong najlpsza), tez dobrze wplywaja na nasze zdrowie, z tym, ze mezczyzni pijacy siedem i wiecej herbatek dziennie podnosza ryzyko zachorowania na prostate!!! :o :angry:

#5 Magnolia

Magnolia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 13:06

zjeść jabłko i popić mlekiem :D oczyszczanie przez cały dzień w wc :D

Użytkownik Magnolia edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 13:06

#6 ~gabote~

~gabote~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 21:42

haha magnolia rozwalilas mnie z tym jablkiem i mlekiem heh

#7 ~doriss~

~doriss~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:56

Mozna spróbowac jeszcze z odpowiednia suplementacją. W moim przypadku świetnie sprawdził sie Detox Noble Health.Pozwoli Wam w 3 mc pozbyć sie toksyn z organizmu.

#8 ~teresa~

~teresa~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 22:11

Chyba czas wypróbowac własnie taki suplement przed wiosną. Zwłaszcza ze widziałam ze teraz te tabletki sa dostepne w Rossmannie.

#9 ~terresa~

~terresa~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 22:33

Chyba ja też powinnam wypróbować bo jednak mój organizm to jedna wielka toksyna i chyba czas poprawić coś i spowodować ze oczyści sie od wewnatrz.

#10 ~zremb~

~zremb~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 11:50

Oczyszczanie organizmu - przez glodówkę oczyszczającą. Sposoby można znaleźć w internecie

#11 ~milena~

~milena~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 10:03

Chyba czas wypróbowac własnie taki suplement przed wiosną. Zwłaszcza ze widziałam ze teraz te tabletki sa dostepne w Rossmannie.

Kupiłam ten suplement. No zobaczymy za 3mc jak to będzie i czy rzeczywiscie pomoze mi dobrze oczyscić organizm z toksyn.

#12 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 14:15

Rozbawily mnie wasze posty bo oczyszczanie organizmu zalezy od tego czym wasze cialo jest zanieczyszczone..
Trzeba pamietac ze taki proces moze byc niebezpieczny dla zdrowia wiec przed czyms takim przechodzimy na diete na ktorej nie uzywamy cukru i alkoholu.
Pozniej trzeba wybrac oczyszczanie krwi? pasozytow? wirusow?grzybow?watroby?metale ciezkie?
Nie jest mozliwe by srodki na wirusy oczyscily metale ciezkie a te na grzyby pozbyly sie pasozytow.
Mi zajelo ok. 14 msc by nauczyc sie oczyszczac organizm z roznych rzeczy i uzywalem do tego pradu,ziol,alkoholu,warzyw,lekow i wielkich ilosci wody mineralnej ktore sa podstawa kazdego procesu oczyszczania.
Oczyszczajac organizm musimy byc swiadomi ze w trakcie procesu niszczenia lub neutralizacji szkodliwych substancji kraza one we krwi powodujac rozne stany niekorzystne
dla naszego zdrowia i samopoczucia wlacznie z zaslabnieciem lub skokiem cisnienia.
Oczyszczac organizm bezpiecznie moga tylko osoby calkowicie zdrowe nie cierpiace na zadne choroby przewlekle i zazwyczaj w wieku 20-40 lat.Nie polecam zadnych sposobow dla osob ktore maja problemy ze zdrowiem bo moga byc niebezpieczne dla zycia.
Zdiagnozowanie zanieczyszczenia organizmu badz niedoborow substancji warto powierzyc profesorowi Internetowi via objawy.net itd.
Lekarze moga byc pomocni lub nie w zaleznosci na jakiego trafimy wiec tej metody diagnozy nie polecam.
Poczatkujacy powinni zaczac oczyszczanie od wypijania ok 3 l wody mineralnej dziennie lecz nalezy to czynic najlepiej ok 2-3 h po posilku i zgodnie z biorytmem organizmu czyli 5-6 rano zaczynamy,13-15 i ok 18 .Najlepsze budzetowe gatunki wody to nestle aquarel lub zywiec przeznaczone do plukania(wysikiwania) a maksymalnie mineralna czyli odzywcza jest jurajska ktora pozniej mozemy wlaczyc do cyklu.
Teraz trzeba zabrac sie za przyczyny naszych dolegliwosci i wlaczyc troche ziol.

Wirusy-Olive leaf
Pasozyty-Czosnek
Nerwy-Gotu kola
Krew-Shudha goggulu,goj berry

(suplementy amerykanskie dostepne przez allegro)

dla tych co wola skorzystac ze sklepu normalnego jest taki sklep na antoniuku ul.hanki ordonowny lecz tam tylko kupimy ziola ktore oczyszcza nas z podstawowych chorob bo do tych najbardziej skomplikowanych potrzebujemy srodkow zagranicznych.

#13 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 21 luty 2013 - 09:24

Rozbawily mnie wasze posty bo oczyszczanie organizmu zalezy od tego czym wasze cialo jest zanieczyszczone...

Najlepsze budzetowe gatunki wody to nestle aquarel...

Na dzien dobry napisze iz Twoj post jest dla mnie dosc kontrowersyjny. W innym czasie napisze wiecej.

Na pierwszy rzut zastanawia mnie skad masz wiedze-pewnosc, ze Nestle jest najlepsza?

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 21 luty 2013 - 09:24

#14 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 11:28

Na dzien dobry napisze iz Twoj post jest dla mnie dosc kontrowersyjny. W innym czasie napisze wiecej.

Na pierwszy rzut zastanawia mnie skad masz wiedze-pewnosc, ze Nestle jest najlepsza?

bo dziennie pije 2 butelki wody....
nestle jest najlepsza w klasie budzetowej(cena + czystosc) .
aquarel porownalbym do aqua panna lecz wloska woda jest 6-7 razy drozsza.
zaloz temat o wodach to chetnie sie wymienie doswiadczeniem.
niektorzy ludzie pija wino a ja pije tylko wode pochodzaca z roznych krajow swiata.
do detoksykacji organizmu polecam nestle a do picia na sportowo jurajska oczywiscie obie dostepne w bialymstoku w niskiej cenie.

#15 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 21 luty 2013 - 19:08

bo dziennie pije 2 butelki wody....
nestle jest najlepsza w klasie budzetowej(cena + czystosc) .
aquarel porownalbym do aqua panna lecz wloska woda jest 6-7 razy drozsza.
zaloz temat o wodach to chetnie sie wymienie doswiadczeniem.
niektorzy ludzie pija wino a ja pije tylko wode pochodzaca z roznych krajow swiata.
do detoksykacji organizmu polecam nestle a do picia na sportowo jurajska oczywiscie obie dostepne w bialymstoku w niskiej cenie.

Widze ze chyba ulegasz reklamom. Pomijajac Twoje kubki smakowe, ktore akurat wybieraja ten, a nie inny produkt.
Byla kiedys w tutejszej Ti-Vi bardzo "wiarygodna" reklama: na ulicy - niby przypadkowym przechodniom dawano do wypicia wode z butelek bez nazw firm, potem pytano, ktora jest lepsza. Oczywiscie "zwyciezyla" wlasnie Nestle.

Nie mieszkam w Polsce, wiec nie moge porownac poszczegolnych wod. Jedno jednak wiem, ze do oczyszczania nie moze byc pita woda gazowana. Na pewno woda z gor jest jedna z najlepszych. Takze destylowana - u nas 15 litrow ponizej $4. W/g ostatnich badan wcale nie musimy wypijac 2 litry dziennie. Kto nam to wmawial? Oczywiscie firmy sprzedajace wode!

Ponadto przy oczyszczaniu organizmu glownie zaleca sie picie sokow wycisnietych z owocow. Czy slyszales o programie oczyszczajacym dr.Tombaka, a polegajacym na jedzeniu przez 3 dni tylko i wylacznie pomarancz oraz grapefriutow (uwaga! grapefruitow nie nalezy pic-jesc, gdy zazywa sie cholesterolowe tabletki!!! moze przestac na te 3 dni zazywac?) W ciagu dnia wypijac 4 litry mieszanki sokow. Mieszanke nalezy sporzadzac codziennie.
Na pierwszy dzien: 900 ml soku z grapefriutow i tyle samo z pomarancz + 200 ml soku z cytryn + 2 l wody destylowanej = 4 litry.
Jestem na etapie zastanawiania sie, czy ta diete zastosowac. Ktos z czytajacych byl na tej diecie?

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 21 luty 2013 - 19:42

#16 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 08:29

Nie uzywam grejfrutow bo to zabojstwo dla mojego organizmu i nie powinni tego robic tez ludzie przyjmujacy leki bo grejfruty wchodza w interreakcje z nimi.

#17 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 22 luty 2013 - 18:24

No dobrze, a co sadzisz po moim wpisie o wodzie Nestle, ktora tak chwalisz? ;)

Ps. We wczesniej wypowiedzi wspomniales o uzywaniu pradu w oczyszczaniu. Czy mozesz opisac jak to robisz? :blush:

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 22 luty 2013 - 18:24

#18 ~eds~

~eds~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 19:22

No dobrze, a co sadzisz po moim wpisie o wodzie Nestle, ktora tak chwalisz? ;)

Ps. We wczesniej wypowiedzi wspomniales o uzywaniu pradu w oczyszczaniu. Czy mozesz opisac jak to robisz? :blush:

ja wode nestle wytestowalem wlasnie na swoim organizmie a nie na reklamie dlatego ja zaliczylem do najlepszej w klasie budzetowej.
co do pradu to uzywalem generatora rife ktory poprzez elektrody stymulowal roznym napieciem zanieczyszczenia w moim organizmie.
sprzet dziala i to nie jest kit tyle ze trzeba wiedziec co nam dolega bo jest chyba 280 roznych programow.
pijemy wode przed "zabiegiem" i ok 1h po calym oczyszczaniu co by wydalic jak najwiecej
zanieczyszczen i metabolitow.

link :

http://www.ehealer.c...per/ribcag.html

na poczatku bylem sceptyczny do tej metody lecz to dziala i warto sprobowac samemu przekonac sie.
jak zwykle nie mozna braz zadnych lekow ,alkoholu,cukru podczas terapii.

#19 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 23 luty 2013 - 06:57

...
co do pradu to uzywalem generatora rife ktory poprzez elektrody stymulowal roznym napieciem zanieczyszczenia w moim organizmie.
sprzet dziala i to nie jest kit tyle ze trzeba wiedziec co nam dolega bo jest chyba 280 roznych programow.
pijemy wode przed "zabiegiem" i ok 1h po calym oczyszczaniu co by wydalic jak najwiecej
zanieczyszczen i metabolitow.

link :

http://www.ehealer.c...per/ribcag.html

na poczatku bylem sceptyczny do tej metody lecz to dziala i warto sprobowac samemu przekonac sie.
jak zwykle nie mozna braz zadnych lekow ,alkoholu,cukru podczas terapii.

Czy to jest urzadzenie, do ktorego wklada sie stopy i rzekomo przez nie wszystkie toxyny ulatniaja sie z naszego organizmu?
A woda robi sie brazowa/brunatna?

#20 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 23 luty 2013 - 07:01

ja wode nestle wytestowalem wlasnie na swoim organizmie a nie na reklamie dlatego ja zaliczylem do najlepszej w klasie budzetowej.
....

Wiesz jak sie testuje wode? Jest specjalne urzadzenie. I tak woda z kranu zawiera 150 negatywnych pkt, woda z kranu filtrowana ok. 96 pkt, woda destylowana -0- ZERO! pkt. negatywnych!!!! :wub:

Napisz w jaki sposob testowales na swoim organizmie. Tylko uczciwie.... :)

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 23 luty 2013 - 07:03

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych