Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak jest z pracą w Warszawie?

91 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:40

jest bardzo dużo ofert.. ja na przykład ostatnio widziałam dużo fajnych ogloszeń na jobuj.pl

#82 ~sisssss~

~sisssss~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 11:32

Praca jest tak naprawdę wszędzie, trzeba się tylko dobrze zakręcić i wiedzieć gdzie szukać!! Ja pracuje na pełen etat w międzynarodowym korpo, ale dorabiam sobie też po godzinach pracy i wypełniam ankiety online na epanel.pl. Oszczędzam teraz ostro pieniądze na wymarzoną podróż, więc każdy grosz się przyda J

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 23:32

i coraz wieeij wpisów jak powyżej  spadówa z ta kryptoreklamą

#84 Krzysztof1989

Krzysztof1989

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 08:46

Dziękuję poprzednim autora za wpisy, wiele mi wyjaśniły... wow że na jakims forum się tegimo dowiedziałem. (No, ta reklama...) :P

#85 ~adamm~

~adamm~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 11:34

Mi wszystko odpowiada póki co w firmie Warsaw Concierge Group. Mają fajne podejście do swoich pracowników w tym sensie że wolą mieć osobę zatrudnioną na stałe, zainwestować czas i pieniądze w jej rozwój i naukę, niż co chwila wymieniać kadry na nowe....co jest niestety dzisiaj dość częstą praktyką.

#86 ~miki789~

~miki789~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 15:47

Jak na razie to mogę śmiało powiedzieć że Warsaw Concierge Group jest najlepszym miejscem w jakim pracowałem a mam na koncie w CV już sporo tych pracodawców. W końcu udało mi się znaleźć pracę w której naprawdę czuję się dobrze, wstaję rano i chce mi się działać, chce mi się wyjść z domu...gdzie kiedyś nie było to wcale normą.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 17:08

Jak na razie to mogę śmiało powiedzieć że Warsaw Concierge Group jest najlepszym miejscem w jakim pracowałem a mam na koncie w CV już sporo tych pracodawców. W końcu udało mi się znaleźć pracę w której naprawdę czuję się dobrze, wstaję rano i chce mi się działać, chce mi się wyjść z domu...gdzie kiedyś nie było to wcale normą.

Won z tym twoim Warsaw Concierge Group, nie każdy chce być korposzczurem

TFU  ty Ku.wo TFU !!!!

#88 ~yw~

~yw~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 15:44

Won z tym twoim Warsaw Concierge Group, nie każdy chce być korposzczurem

TFU  ty Ku.wo TFU !!!!

Ten cały warsaw to coś gorszego niż korpo. To jedna z tych firemek, która ma powazny problem z pracownikami, odkąd liczba miejsc w których źle płacą i źle traktują wzrosła.

Sądząc po ilości (i miejscach zamieszczania) wpisów na forach regionalnych zachwalających firme nawet na marketingu szeptanym oszczedzaja i wrzucają wpisy gdzie popadnie :D

#89 ~Dmytr~

~Dmytr~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 22:59

Hej! Jaka sytuacja teraz w Warszawie z praca? Latwo znalesc?

#90 Kierownik45

Kierownik45

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 23:33

ja szukałam pracy pół roku w Biedastoku zanim znalazlam... </p></p>

Najwięcej szukałem pracy 2 miesiące.

#91 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 00:06

Hej! Jaka sytuacja teraz w Warszawie z praca? Latwo znalesc?

To zależy skąd pochodzisz i z którego pokolenia (i czy wyznajesz monoteizm).

Użytkownik towarzysz_andrzej_1981 edytował ten post 07 marzec 2019 - 00:11

#92 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 14:08

Jka jak się przeprowadziłam do stolicy to dostałam pracę w piekarni AK Otrębusy i bardzo miło wspominam pracę jako sprzedawca, bo mialam fajne kolezanki, które zawsze rozumialy to, że mam studia i były sklonne się ze mną zamienic na zmianę. A pieniądze nie były złe. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych