Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak jest z pracą w Warszawie?

91 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 08:52

czy jest o nią łatwo, czy trudno? Czy biorąc pod uwagę koszty utrzymania, w tym wynajmu, przeniesienie się do stolicy umożliwi szybkie odkładanie znaczących kwot pieniędzy?

#2 ~dgh~

~dgh~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 13:14

Niedawno wrocilem do Bialegostoku pare mc-y pracowalem w Warszawie jezeli nie masz znajomosci to mozesz liczyc na prace w sklepie spozywczym lub na kasie w hipermarketach ja pracowalem w sklepach bo nic innego nie mozna bylo znalesc a zarabialem 1400 pln na reke na Warszawe to jest smiech a warunki wyzysk za grosze a wynajecie pokoju 650 zl. wiec zostawalo na zycie 750 zl. a w stolicy jest drogo jeszcze matka musiala dosylac pieniadze na zycie wiec tak to wyglada w calej Polsce bo jak narazie systuacje na rynku pracy mamy tragiczna a polscy przesdsiebiorcy to najbardziej pazerne typy na swiecie chcac jak najszybciej sie dorobic na krzywdzie ludzi placa grosze a rzady PO doprowadza ten kraj do katastrofy ...!!! Jedyna roznica miedzy Bialymstokiem jest taka ze tutaj nie ma nic zadnej pracy...a w stolicy przy odrobinie szczescia zalapiesz sie do spozywczego za 1300-1400 zl a ci co pisza ze porobili kariery w stolicy i tyle zarabiaja to sciema udalo sie tylko jednostkom ...wiec droga Ewo jak nie masz znajomsci w sferach rzadowo-biznesowych tak to naprawde wyglada nie wiem czy sie utrzymasz w Warszawie a juz napeawo nie odlozysz jezeli masz gdzie to najrozsadniej jest wyjechac za granice...!!!

#3 ~chce być wolny~

~chce być wolny~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 14:47

jo w warce dobrze jo zarabiam, syckom se wom zycom pracy ;)

#4 ~Jacykowa~

~Jacykowa~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 16:46

Jak ktoś chce, to znajdzie pracę wszędzie, wierz mi. Znajomi pracują i mieszkają w Wa-wie i Krk, na początku wynajmowali mieszkanie, teraz każde z nich po 3 latach ma już tak ugruntowaną pozycję w pracy, że sami wzięli kredyt na mieszkanie plus trochę własnej gotówki(ale oczywiście nie licz na to, że imprezowali i chodzili po sklepach w każdy weekend, raczej naprawdę oszczędzali, aby mieć to co dzisiaj mają), zarabiają trochę lepiej niż w B-stoku, ale jak twierdzą taniej wychodzi poruszać się autobusami(podjeżdżają co minutę na przystanek) i metrem niż autem, które mają np. po zakupy. Niestety, czasami na śniadanie był tylko chlb z pasztetem, ale tak wygląda życie, gdy się chce do czegoś dojść i nie prosić MAMUSI o pomoc, czasami jest to praca na 2 etaty, więc czasu na życie wtedy brakuje, ale tak to jest gdy człowiek chce coś zarobić. Jeżeli nie jesteś w stanie pójść na to, lepiej zostań w domu na garnuszku mamusi. A pracy w Wa-wie szuka się w B-stoku i stąd jeździ na rozmowy, ustawiasz wszystko jednego dnia, inwestujesz w bilety na pociąg i tyle.

#5 ~`123445~

~`123445~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 18:52

Odłożyć nie odłożysz ale na pewno wystarczy Tobie na życie. Mieszkamy z narzeczoną od września pracujemy w biurach. Nie jest źle. Opłaciliśmy studia i teraz planujemy odłożyć troszkę na wakacje. Może i uda się za granice wyjechać odpocząć. Nie mieliśmy znajomości.
Pzdr

#6 ~walek~

~walek~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 09:28

Jeśli tylko masz chęć do pracy to łatwo ją znajdziesz. Wystarczy, że poszukasz ogłoszeń [...] Oczywiście wiem, że nie dla każdego to będzie praca marzeń, ale mając dużo godzin za sobą można zarobić naprawdę solidnie. Mi, narzeczonej i dziecku wystarcza ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:33

powiem tak, w piatek 2 x po 2 autobusow pelnych ludzi podlasie expres, polski bus i ile jest ludzi z bla bla to samo w niedziele, koszt zycia to lokum, oraz jaka masz prace, ale w wawie masz prace i zus, mozna psokojnie call cetre znalesc prace za 1700 netto z zusem plus % ja pracuje za 3k netto wiec daje rade 

#8 ~Graszka~

~Graszka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 10:04

Wydaje mi się, ze z pracą w Warszawie jest tak samo jak z pracą w każdym innym mieście - jak się człowiek nie przyłoży i nie będzie starał to będzie ciężko. U mnie we Wrocławiu bywa różnie - ale trafiłem na Nobilon i zostałem doradcą klienta. strach był ale warto było zaryzykować!

#9 ~Zygi~

~Zygi~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 12:32

To zależy gdzie chcesz pracować. W Warszawie jest moim zdaniem sporo mozliwości pracy. Ja przyjechałam dwa lata temu do Warszawy z Podlasia. I w ciągu tygodnia znalazłem prace w Dussmannie. Pracuję tu cały czas i jestem adowolony.

#10 ~Donia~

~Donia~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 12:36

O, ja też rozważałam pracę w Dussmannie, przy sprzątaniu biur. Jestem studentka i musze zarobić na studia zaoczne. Polecasz prace w tej firmie?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 12:46

Generalnie praca w Dussmannie jest spoko. Jak się dogadasz z ludźmi i kierownikiem to nie będzie żadnego problemu. Przeszkola Cię, więc nie musisz sie o nic martwic. Myslę, że to dobry pomysł na start! Powodzenia! :-)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 14:11

Wielkie dzięki za informację. Sprawdzałam na kilku forach, Dussmann ma dobre opinie. Spróbuję nawiązac z nimi kontakt w sprawie pracy. Pozdrawiam!

#13 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 08:46

dzień dobry, jeśli chodzi o firma Dussmann to tez polecam. Pracowałem tam 4 lata i było ok. Ludzie w porządku. Pozdrawiam!

#14 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 13:13

Ja w sumie też polecam to miejsce. Pracuję w Dussmannie od roku i jest normalnie... Jak to w pracy. Jak człowiek nie plotkuje i nie intryguje po kątach tylko zajmuje się pracą to nikt sie nie czepia.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 15:32

To ja też się wypowiem - moja kuzynka tez zaczynała w Dussmannie. Na początku pracowała fizycznie i nie było lekko, ale pracę i miejsce sobie chwaliła. W trakcie zrobiła zaoczne studia i teraz jest sekretarką w innym miejscu, ale dzięki temu że zaczynała w Dussmaniie powoli, krok po kroku jakoś sobie poradziła.A tam wszyscy wiedzieli że studiuje i tez ją wspierali. Ale oczywiście pracowała uczciwie, bez obijania.

#16 ~Jerzyk~

~Jerzyk~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 15:26

Widzę, że jest duzo pozytywnych opinii na temat Dussmanna. To dobrze, bo właśnie rozważałem pracę w tej firmie.

#17 ~Kira~

~Kira~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 15:06

Tak, Dussmann jest stabilną firmą, można tam popracować. Praca spokojna, chociaż trzeba pracować szybko i dokładnie. Ale da się to wytrzymać.

#18 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 09:42

hehe to już jest śmieszne , jak by tylko w wawie jakiś Dussmann

istniał, chyba sam kierownik tego bałaganu dodaje tu wpisy żeby wszystkie słoiki z Podlasia do niego się pchały.

#19 ~monteskiusz~

~monteskiusz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 09:14

Z pracą nie ma problemów. Pracuję na dziale call center w Realfinance i Można zarobić ok. 2 tys, nie za wiele, ale pracuję 6 godzin i jest miły zespół.

#20 ~postukany~

~postukany~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 09:20

Nie wiem jak w call center, ale w sprzedaży 5 tysięcy złotych dla nowego pracownika i wycieczki zagraniczne dla najlepszych osób w firmie. Dla mnie mają bardzo atrakcyjne warunki 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych