Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak i gdzie szukać pracownika? Bo cholera nie wiem!

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PRACODAWCA~

~PRACODAWCA~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 15:40

zamieszczam ogłoszenia non stop. Wynagrodzenie, standardowe. Najpierw umowa zlecenia- 14,70 brutto na godzinę, następnie-jak się sprawdzi, wymagam tyrania z potem na czole 12 godzin dziennie, dajęo pracę 2250 brutto! I od pewnego czasu nie ma chętnych!? NO CO JEST?!  Ostatnio nawet bandery nie chcą na mnie tyrać! 

PRACODAWCA

#2 ~Robol~

~Robol~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:35

Za takie pieniądze to tyraj sobie sam panocku!!!!!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:50

Murzyni już wyjechali z kraju. A ty stań na stanowisko i pracuj przez te 12 godzin dziennie.

Jak nie ma ludzi do pracy to trzeba zatrudnić całą rodzinę tj. Żonę i dzieci, ciocie, wujków  i zapłacić im te 2.250 zł i po problemie.

#4 ~lewus~

~lewus~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 05:44

zamieszczam ogłoszenia non stop. Wynagrodzenie, standardowe. Najpierw umowa zlecenia- 14,70 brutto na godzinę, następnie-jak się sprawdzi, wymagam tyrania z potem na czole 12 godzin dziennie, dajęo pracę 2250 brutto! I od pewnego czasu nie ma chętnych!? NO CO JEST?!  Ostatnio nawet bandery nie chcą na mnie tyrać! 

PRACODAWCA

mam wiecej z 500 plus z rodzinnym t0 3000 netto

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 05:56

Ludzie ,wy nie umiecie czytać ,przecież ktoś podszywa się i żartuje z pracodawców.

#6 ~CZAS NA BIEDRONIA!~

~CZAS NA BIEDRONIA!~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:20

Ludzie ,wy nie umiecie czytać ,przecież ktoś podszywa się i żartuje z pracodawców.

jakich pracodawców?! ZYSKOBIORCÓW jeśli już! JANUSZU BIZNESU!!! 

#7 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 16:51

Polska rzeczywistość...robić za dwóch na umowę zlecene, za najniższą krajową. To jest praca? Pseudo biznesmeni wyzyskują Polaków jak tylko mogą. Najśmieszniejsze jest w ich ogłoszeniach wzmianka na temat zarobków,,DO UZGODNIENIA,,. Myślą, że są sprytni i tym skuszą potencjalnych pranowników. Cudowny kraj, gdzie pracownik decyduje ile chce zarabiać. OSZUŚCI!!!!

#8 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 16:52

Polska rzeczywistość...robić za dwóch na umowę zlecene, za najniższą krajową. To jest praca? Pseudo biznesmeni wyzyskują Polaków jak tylko mogą. Najśmieszniejsze jest w ich ogłoszeniach wzmianka na temat zarobków,,DO UZGODNIENIA,,. Myślą, że są sprytni i tym skuszą potencjalnych pranowników. Cudowny kraj, gdzie pracownik decyduje ile chce zarabiać. OSZUŚCI!!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 15:34

to sa realia ,Janusze szukają murezynów nic się w tej materii nie zmieniło zarobki sa nadal na bardzo niskim poziomie

#10 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 19:58

to sa realia ,Janusze szukają murezynów nic się w tej materii nie zmieniło zarobki sa nadal na bardzo niskim poziomie

fakt

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych