Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak dajecie rade przy tych cenach?

133 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 18:34

Oczekiwanie to jedno, a realia drugie. Jak ktoś chce do czegoś dojść, to nie powinien czekać aż mu manna z nieba spadnie, czyli jak ktoś mu na tacy poda super ofertę. Taka roszczeniowa postawa do niczego nie prowadzi. Chyba że się ma bogatych rodziców..

Dlatego młode pokolenie nie musi się godzić na  te relia i emigruje , obejrzyj sobie na yotube ,,Emigracja albo zawodowy bezrobotny '' , praca jaka obecnie jest  to nie życie ,to wegetacja ,pot, krew i łzy.

O tym jak ludzie sa wykorzystywani to już nawet nie chce mi się pisać bo to i tak niczego nie zmieni, ja nie mam roszczeniowej postawy napatrzyłem się na k...stwo w tym kraju i nie mam złudzeń  

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:23

Dlatego młode pokolenie nie musi się godzić na  te relia i emigruje , obejrzyj sobie na yotube ,,Emigracja albo zawodowy bezrobotny '' , praca jaka obecnie jest  to nie życie ,to wegetacja ,pot, krew i łzy.
O tym jak ludzie sa wykorzystywani to już nawet nie chce mi się pisać bo to i tak niczego nie zmieni, ja nie mam roszczeniowej postawy napatrzyłem się na k...stwo w tym kraju i nie mam złudzeń

Każdy ma prawo szukać swojego miejsca na ziemi. Jedni mają skromne potrzeby materialne, inni lubią mieć wszystkiego dużo. Wolna wola. Ja stawiam na rozum i samoograniczanie się, bo te wszystkie rzeczy, których mamy moc i to w nadmiarze, odbierają sens życia. Czy każdy musi mieć samochód, a nawet kilka? Czy meble i inny sprzęt trzeba wymieniać co kilka lat? Czy musimy wszystko kupować opakowane w plastik? I czy koniecznie trzeba co roku latać samolotem na wczasy "all inclusive"?

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 07:30

Każdy ma prawo szukać swojego miejsca na ziemi. Jedni mają skromne potrzeby materialne, inni lubią mieć wszystkiego dużo. Wolna wola. Ja stawiam na rozum i samoograniczanie się, bo te wszystkie rzeczy, których mamy moc i to w nadmiarze, odbierają sens życia. Czy każdy musi mieć samochód, a nawet kilka? Czy meble i inny sprzęt trzeba wymieniać co kilka lat? Czy musimy wszystko kupować opakowane w plastik? I czy koniecznie trzeba co roku latać samolotem na wczasy "all inclusive"?

Właśnie, że masz roszczeniową postawę, narzekasz i jęczysz typowo po hajnowsku. W Hajnówce żadnej biedy nie ma i można zupełnie normalnie żyć tylko trzeba zabrać się do roboty.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 15:58

Właśnie, że masz roszczeniową postawę, narzekasz i jęczysz typowo po hajnowsku. W Hajnówce żadnej biedy nie ma i można zupełnie normalnie żyć tylko trzeba zabrać się do roboty.

Chyba nie pojmujesz co znaczy roszczeniowa postawa ,każdy ma prawo żyć gdzie chce tobie dobrze tutaj to siedz ja nie muszę

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:40

przy tych zarobkach ludzi nie stać na nic ,na żadne samochody czy wakacje ,srednia płaca w białym pisza 1700 weż za to przeżyj na wynajem kawalerki starczy , a życ z czego

Człowiek nie pracuje tylko po to żeby przeżyć od 1 do 1 a tu tak jest ,nawet nie starczy do tego 1 ,nie nazwałbym tego nawet wegetacja

Tak jak w temacie jak ludzie maja dawac sobie rade przy tych kosztach życia i pitolenie ze komus się pracować nie chce ,tu nawet ukraincy pracować nie chća bo rzadaja większych stawek niż maja miejscowi

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 05:59

przy tych zarobkach ludzi nie stać na nic ,na żadne samochody czy wakacje ,srednia płaca w białym pisza 1700 weż za to przeżyj na wynajem kawalerki starczy , a życ z czego

Człowiek nie pracuje tylko po to żeby przeżyć od 1 do 1 a tu tak jest ,nawet nie starczy do tego 1 ,nie nazwałbym tego nawet wegetacja

Tak jak w temacie jak ludzie maja dawac sobie rade przy tych kosztach życia i pitolenie ze komus się pracować nie chce ,tu nawet ukraincy pracować nie chća bo rzadaja większych stawek niż maja miejscowi

Nie rozumiem twoich oczekiwań. Przecież nie potrafisz zbudować poprawnie stylistycznie kilku zdań. Twoja ortografia to dramat. Za co miałby tobie ktoś dobrze płacić ?

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 12:15

Nie rozumiem twoich oczekiwań. Przecież nie potrafisz zbudować poprawnie stylistycznie kilku zdań. Twoja ortografia to dramat. Za co miałby tobie ktoś dobrze płacić ?

Co ma ortografia do faktów , nie każdy jest fachowcem od zaraz i od wszystkiego, ale takich mamy pełno na swieczniku od brania pieniędzy  , co do pisma nie zwracam na to uwagi gdy tu pisze

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 12:58

jakos trzeba sobie dawac rade bo co innego czlowiek moze zrobic? :( tyle dobrego ze mam ogrodek to mam swoje owoce,  pomidory, ogorki, salate itp. chleb sama pieke, miesa jem bardzo malo. 

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 16:23

Jaka bieda, samochód na samochodzie, w każdym jedna d..a, w dzień w mieście nie ma gdzie zaparkować, a zasadniczo w tym czasie ludzie powinni być w pracy. No, chyba że to 500+ tak poprawiło standard życia, pracować się nie chce, ale narzekać jak najbardziej.

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 17:30

Jaka bieda, samochód na samochodzie, w każdym jedna d..a, w dzień w mieście nie ma gdzie zaparkować, a zasadniczo w tym czasie ludzie powinni być w pracy. No, chyba że to 500+ tak poprawiło standard życia, pracować się nie chce, ale narzekać jak najbardziej.

No wlasnie powinni być w pracy a dlaczego nie sa ? Co do samochodów jak być sprawdził ich wiek i pochodzenie ,większość to pewnie szrot z zachodu

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 20:43

No wlasnie powinni być w pracy a dlaczego nie sa ? Co do samochodów jak być sprawdził ich wiek i pochodzenie ,większość to pewnie szrot z zachodu

ale na wodę nie jeżdżą, paliwo i ubezpieczenia kosztują

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 23:30

ale na wodę nie jeżdżą, paliwo i ubezpieczenia kosztują

I według ciebie to jest wyznacznikiem dobrobytu

#133 ~zenio~

~zenio~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 05:41

Co ma ortografia do faktów , nie każdy jest fachowcem od zaraz i od wszystkiego, ale takich mamy pełno na swieczniku od brania pieniędzy , co do pisma nie zwracam na to uwagi gdy tu pisze.Lekarze tez blednie piszą ,pedagodzy tez .Nie zwaracam osobiscie tez na to uwagi,czasem zatwierdzisz post i leci a tam zamiast s d co sie kliknelo literka obok i juz wyzywają analfabeta.Co do zycia ,fakt ze mele z chemicznej i kolejek jezdza autami lenie i pasozyty spoleczne rzecz jasna nie wszyscy ,ale niech im będzie tlumoki zamiast dzieci kształcić to udają bogatych .

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 18:56

Ciężko ufff jak ciężko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych