Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak dajecie rade przy tych cenach?

133 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Helcia~

~Helcia~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:20

Czy stać Was na wszystko? Tylko prosze bez glupich komentarzy ze to wina 500+ bo zywnosc drożała co roku i to jest wina posrednikow,zobaczyli ze rząd daje kasę to podniesli ceny.
Nie wiem jak żyć,przeciez to masakra

#2 ~były~

~były~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:52

Czy stać Was na wszystko? Tylko prosze bez glupich komentarzy ze to wina 500+ bo zywnosc drożała co roku i to jest wina posrednikow,zobaczyli ze rząd daje kasę to podniesli ceny.
Nie wiem jak żyć,przeciez to masakra

akurat jest to jednym z czynników (500 plus) pośrednicy zobaczyli iż jest więcej gotówki ,której się łatwiej wydaje, windują ceny do tego inflacja ( 500 już nie jest warte tyle co kiedyś), zapowiedzi wsparcia dalszego socjalu, bez wsparcia realnego ludzi którzy są aktywni zawodowo,( to co jest to 
taka zasłona dymna). ceny będą rosły a jakiekolwiek polityczne zagrania niby w celu ograniczenia korporacji , odbije się na ludziach, na tą chwilę nie ma partii w Polsce co myśli o Polakach, oni bronią i budują własne królestwa.

#3 ~Helcia~

~Helcia~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:55

No przeciez ja to wszystko wiem. Tylko pytam jak żyć?

#4 ~były~

~były~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:57

jak zawsze... Dziadować

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:13

No przeciez ja to wszystko wiem. Tylko pytam jak żyć?

Krótko. Żeby ZUS nie zbankrutował.

#6 ~Krezus~

~Krezus~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:26

Szykujcie się na znacznie szybszy wzrost cen już od 1 stycznia ;)

#7 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 15:08

Szykujcie się na znacznie szybszy wzrost cen już od 1 stycznia ;)

Papryka 20 zł koszmar

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 15:24

Papryka 20 zł koszmar

cebula 5 zł , pietruszka 20 w tym roku jak dalej będzie sucho to tez tak bedzie

#9 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7634 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:49

Pasmo sukcesów obecnego rządu to dobrobyt Polski i jego obywateli.
A teraz na poważnie. Jeśli Orlen od dawna winduje ceny paliw i kosztują one prawie tyle samo co w Niemczech i ma zachodzie lub stoją nawet wyżej, to nie ma siły i drożeć wszystko musi. Ceny energii dla firm dawno poszły już mocno w górę. O kosztach pracowniczych nie ma już nawet co wspominać. Ktoś wyżej słusznie zauważył, że przełom roku to będzie prawdopodobnie masakra w podwyżkach. Także lepiej już było.

Użytkownik fan edytował ten post 30 czerwiec 2019 - 16:50

#10 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7634 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:56

Od jutra drożeje 650 leków.
Wchodzi nowa lista refundowana,obowiązująca do 31 sierpnia

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:20

Ceny w górę, ktoś musi sponsorować patoli 500+

#12 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 20:48

W Czeremsze cebula po 8zl

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 20:55

Pasmo sukcesów obecnego rządu to dobrobyt Polski i jego obywateli.
A teraz na poważnie. Jeśli Orlen od dawna winduje ceny paliw i kosztują one prawie tyle samo co w Niemczech i ma zachodzie lub stoją nawet wyżej, to nie ma siły i drożeć wszystko musi. Ceny energii dla firm dawno poszły już mocno w górę. O kosztach pracowniczych nie ma już nawet co wspominać. Ktoś wyżej słusznie zauważył, że przełom roku to będzie prawdopodobnie masakra w podwyżkach. Także lepiej już było.

Fan won na inny temat, szczuj dalej na księży i udowadniaj że PIS przegra na jesieni.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:00

Drożeją warzywa i płody rolne ponieważ kolejny rok jest susza. Rosną też koszty pracy, każdy chce zarabiać godnie, rolnicy też. Skończyły się czasy ciemnego chłopa, teraz to rolnik biznesmen. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:00

Fan won na inny temat, szczuj dalej na księży i udowadniaj że PIS przegra na jesieni.

Przeczytałem 3 razy skomentowany przez ciebie wpis. Ani słowa o księżach i PiS-ie w nim nie znalazłem.. Wnioskuję, że cierpisz na jakąś obsesję i wszędzie widzisz wrogów księży i PiS-u. Współczuję ci.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:08

Przeczytałem 3 razy skomentowany przez ciebie wpis. Ani słowa o księżach i PiS-ie w nim nie znalazłem.. Wnioskuję, że cierpisz na jakąś obsesję i wszędzie widzisz wrogów księży i PiS-u. Współczuję ci.

Poczytaj wpisy Fana  w innych tematach - wszystko sprowadza do polityki, i krytyki rządzących. Dlatego napisałem won z tematu.

#17 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7634 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:42

Poczytaj wpisy Fana w innych tematach - wszystko sprowadza do polityki, i krytyki rządzących. Dlatego napisałem won z tematu.

Jak Nie krytykować kogoś, kto ma populiźmie zjadł zęby. Przykład? W 2015 r. cudzoziemcy nabyli 412 ha gruntów rolnych, a w 2018 r. - prawie 800 ha.
Wtedy to byla grabież i ciekawe jak teraz szczujnia skomentuje wyprzedaz polskiej ziemi? :D

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:44

Poczytaj wpisy Fana  w innych tematach - wszystko sprowadza do polityki, i krytyki rządzących. Dlatego napisałem won z tematu.

i dlatego jak przyjdzie kryzys to samo pisorze usłyszysz, nie potrawisz rozmawiać i słuchać krytyki, i tak samo będziesz miał ja wasz ksiądz obiecał :)

#19 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7634 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:46

Drożeją warzywa i płody rolne ponieważ kolejny rok jest susza. Rosną też koszty pracy, każdy chce zarabiać godnie, rolnicy też. Skończyły się czasy ciemnego chłopa, teraz to rolnik biznesmen.

Na KRUS-ie, a nie 1,5 tysięcznym ZUS-ie (od NR). Poza tym inflacja taką, jakby pustego pieniądza dodrukowano.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:48

Wygrać wygra, zdołali kupić za pomocą socjali i nastraszyć (homokomanda LGBT! zdrajcy!!!) wystarczająco dużą część Polaków by zapewnić sobie zwycięstwo. Pomaga im też w tym podzielona opozycja bez dobrego programu. W sumie taki Maduro w Wenezueli też nie musi się obawiać swojej słabej opozycji :D

Nie zmienia to faktu, że druga kadencja wraz z zaczynającym się już spowolnieniem gospodarczym na świecie - biorąc pod uwagę narosłe w ostatnich latach obciążęnia socjalne - będzie bardzo ciężka dla przeciętnego obywatela. Oczywiście takiego, który pracuje a nie żyje z zasiłków i świadczeń ;)

Teraz Białorusini i Litwini przyjeżdżają do nas na zakupy, kto wie, może za kilka lat to my będziemy musieli jeździć do Kowna i Brześcia żeby dorwać sporo tańszych produktów...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych