Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak 500 PLUS wpływa na Twój budrzet?

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 22:51

Łżesz. Opakowania po wódce możesz sprzedać u Niemca albo Czecha. W Polsce nawet butelki po piwie, gdy zwracasz do sklepu by odzyskać kaucję, to musisz mieć paragon.

Polskie butelki wywozi do Czech i Niemiec. A to łajza. Gdzie jego patriotyzm?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 23:02

Ja więcej poprostu odkladam. Tak co miesiąc te 1000zl więcej idzie na konto oszczędnościowe. A jak u Was? 500 znacząco pomaga w budżecie domowym czy poprostu pozwala na większe oszczednosci? Dzięki za odpowiedź.

Negatywnie, nie dość, że za to płacę, to muszę jeszcze sprzątać po beneficjentach.

#23 ~fela~

~fela~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 23:46

Negatywnie, nie dość, że za to płacę, to muszę jeszcze sprzątać po beneficjentach.

Jesteś sprzątaczem i to koniec twojego awansu . Sprzataczem zostaniesz do emerytury.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 01:26

Jesteś sprzątaczem i to koniec twojego awansu . Sprzataczem zostaniesz do emerytury.

Feluś, to po tobie muszę sprzątać swoją posesję. W przyszłości spróbuj zwracać zawartość za proboszczowym płotem. On robi to na swoim podwórku, a powinnaś brać z niego przykład.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 06:12

Jakiej emerytury? Przecież Mateuszowi Krzywoustemu kiedy mówi o emeryturach, krzywy nos się prostuje i rośnie, rośnie, rośnie.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 08:49

Niskie emerytury i wydłużony wiek emerytalny wprowadził rząd PO-PSL . Nie znasz tego "dobrodziejstwa " ?

#27 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 09:12

inflacja idzie w góre także z twoich oszczednosci bedzies tracil bo siła nabywcza pieniadza spadnie

Dlatego inwestuje. Obecnie kupiona działka budowlana pod Bialymstokiem. Transakcja dokonana w tamtym tygodniu. Ciekawi mnie jak dysponujecie tymi środkami a nie robicie gow.o burze. Może jakieś pomysły podsuniecie?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 09:18

Dlatego inwestuje. Obecnie kupiona działka budowlana pod Bialymstokiem. Transakcja dokonana w tamtym tygodniu. Ciekawi mnie jak dysponujecie tymi środkami a nie robicie gow.o burze. Może jakieś pomysły podsuniecie?

hehe biznasman podlaski się znalazł ,zaraz ci tam drogę wybudują , tory albo kurnik i zostaniesz ze swoja działeczką do usranej śmierci .

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 09:29

Ja kupiłem apartament na Manhattanie. I jeszcze kilka nieruchomości, których wam nie opiszę, bo muszę iść do roboty. Żonka ma ma teraz płodny czas i trzeba zapładniać.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 13:25

hehe biznasman podlaski się znalazł ,zaraz ci tam drogę wybudują , tory albo kurnik i zostaniesz ze swoja działeczką do usranej śmierci .

Poza tym, że "budrzet" pisze się przez "ż" i nie myśląc wyłącznie o sobie to delikatnie mówiąc, by nie wywołać rewolucji powiem, że dla znakomitej większości negatywnie. No ale ci, którym "się rzekomo należało" przecież o to chodziło i fakty to potwierdzają.

#31 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 13:39

500+ nie ma żadnego wpływu na mój budżet, ponieważ go nie otrzymuję.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 15:17

500+ nie ma żadnego wpływu na mój budżet, ponieważ go nie otrzymuję.

Nie ma znaczenia. Był to szwindel, który stanowił przykrywkę do skoku na jeszcze większą kasę ale tylko dla "wybranych".

#33 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 19:20

Natura 2000 i obok osiedla domków.

#34 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 20:47

Nie ma znaczenia. Był to szwindel, który stanowił przykrywkę do skoku na jeszcze większą kasę ale tylko dla "wybranych".

Nie widzę w tym żadnego szwidlu.

I nie dla "wybranych", tylko dla każdego kto spełnia kryteria programu, chyba że za "wybranych" uważasz wszytkich rodziców posiadających dzieci w określonym wieku.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 23:45

Nie widzę w tym żadnego szwidlu.

I nie dla "wybranych", tylko dla każdego kto spełnia kryteria programu, chyba że za "wybranych" uważasz wszytkich rodziców posiadających dzieci w określonym wieku.

Nie biorą tego od Banasia, a wyzerowali inwestycje centralne, likwidują szpitale i zadłużają przyszłe pokolenia. Kto zostanie w PL po ich rządach i co będzie robił?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 04:23

Nie biorą tego od Banasia, a wyzerowali inwestycje centralne, likwidują szpitale i zadłużają przyszłe pokolenia. Kto zostanie w PL po ich rządach i co będzie robił?

Zaprzestali też rozbudowy sieci energetycznej. Są w PL kikusettysięczne miasta wiszące na jednej linii, a te ch...
gadają ciągle o tym że bezpieczeństwo leży im na sercu. Jedno mówią, a drugie robią. Oszuści zwykli kłamcy.

#37 ~wio~

~wio~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 08:35

Zaprzestali też rozbudowy sieci energetycznej. Są w PL kikusettysięczne miasta wiszące na jednej linii, a te ch...
gadają ciągle o tym że bezpieczeństwo leży im na sercu. Jedno mówią, a drugie robią. Oszuści zwykli kłamcy.

Laicy nie maja nic do powiedzenia.

#38 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 08:41

Pytanie jest do tych co pobierają świadczenie. Żale reszty mnie nie interesują.

#39 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 13:55

Jesteś w błędzie, od Banasia też biorą, ponieważ Banaś też płaci podatki, a program "500+" jest finansowany właśnie z pieniędzy podatników.

#40 ~Arkana~

~Arkana~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 05:24

Ja więcej poprostu odkladam. Tak co miesiąc te 1000zl więcej idzie na konto oszczędnościowe. A jak u Was? 500 znacząco pomaga w budżecie domowym czy poprostu pozwala na większe oszczednosci? Dzięki za odpowiedź.

Wow to jak Ty toi robisz, ile wydajesz, że ponad tysiąc idzie na konto oszczędnościowe? I gdzie te konto posiadasz? Ja zastanawiam się nad Toyota Bank. Czy są tu użytkownicy tego banku i są w stanie się wypowiedzieć ?:>

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych