Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:51

Nigdy nie ufaj komuś kto cie okłamał.

#2 ~Tadzik~

~Tadzik~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:57

W . walone kibole. W 30 osob to kozaki, a pojedynczo to płaczą jak przedszkolaki.

#3 ~Zniesmaczony~

~Zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 16:41

Kur... Co za ludzie. Dumni z pochodzenia tak bardzo, dumni z Jagi,liczy się jedno miasto, jeden klub. Później najlepiej wszystko zniszczyć, zrobić dym. Pokażmy jakcy z nas kibice porzucajmy kuflami. Fuck logic.... Pozdro dla prawdziwych kibicow, a nie oszołomów którzy szukają rozpierduchy..

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 16:58

Głupota policji poraża. Zatrzymali patriotów i współczesnych żołnierzy wyklętych zamiast walczyć z brązową nawałnicą idącą z zachodu.

#5 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 18:13

Prawdziwi kibice?

#6 ~tdk~

~tdk~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 19:44

co tam parę krzeseł, ważne vice a warszawka rozdaje i nie spotkałem się tam z deprecjapcją

Jagi więc kolejka obowiązuje, puki co szukajmy kasy 

#7 ~STASIEK~

~STASIEK~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 01:22

Byłem i widziałem jak POLICJA czyli PSEUDO-POLICJA robiła prowokacje na podpitych Kibicach około 4 nad ranem na Rynku Kościuszki. Około 7 funkcjonariuszy Policji przebranych w koszulki Jagiellonii Białystok prowokowało do bójek każdego kto koło nich przechodził ja nawet dostałem kopa od Policjanta operacyjnego przebranego za kibica Jagi WYGLĄDAŁ JAK średniej klasy menel ale powiem wam że takich Policja ma wielu udają cywilów ktoś im wydał rozkaz takiej gry operacyjnej by statystyki się zgadzały i by gazety miały o czym pisać i podkreślać negatywny wizerunek lokalnych Patriotów czyli kibiców Jagi. Jak zwykle gdyby nie było tam Policji nic by się po prostu nie wydarzyło.

#8 ~policjant prowokator~

~policjant prowokator~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 06:34

Byłem i widziałem jak POLICJA czyli PSEUDO-POLICJA robiła prowokacje na podpitych Kibicach około 4 nad ranem na Rynku Kościuszki. Około 7 funkcjonariuszy Policji przebranych w koszulki Jagiellonii Białystok prowokowało do bójek każdego kto koło nich przechodził ja nawet dostałem kopa od Policjanta operacyjnego przebranego za kibica Jagi WYGLĄDAŁ JAK średniej klasy menel ale powiem wam że takich Policja ma wielu udają cywilów ktoś im wydał rozkaz takiej gry operacyjnej by statystyki się zgadzały i by gazety miały o czym pisać i podkreślać negatywny wizerunek lokalnych Patriotów czyli kibiców Jagi. Jak zwykle gdyby nie było tam Policji nic by się po prostu nie wydarzyło.

.em sie urodziłeś i .em umrzesz powyższy wpis o tym świadczy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jaga, pseudopolicja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych