Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~żal pl~

~żal pl~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 08:29

Sprzedać wszystkich zawodników, przynajmniej będzie z tego jakis pożytek, pieniądze .

#2 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 11:16

Jagielonia to przeszłość.Przegrywają aż miło a takie pieniadze w nich się pompuje.

#3 ~Kibicka~

~Kibicka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 12:07

Będę chodzić na  JAGĘ jak  drużyna będzie wygrywać, a nie brać pieniądze

#4 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 12:10

Pozdrawiam P. Probierza, z pustego i Salomon nie naleje, a kaska jest potrzebna

#5 ~kibic Jagi~

~kibic Jagi~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 15:52

Panie Probierz. Weźcie brata, siostrę, żonę, męża i może jeszcze konia, jak jest trudno. A kto k......wa doprowadził do takiej sytuacji, kibice, media czy Duch Święty. Biznesmen od disco polo roz.....lił połowę składu a teraz jest trudno. Zal . ściska. Kibice przyjedźcie na mecz. Jasne. Przyjdziemy nabijemy kasę panu prezesowi i będzie ok. Żenada Żenada Żenada. Probierz Ty ogarnij się a nie przytulasz kasę i gloryfikujesz swojego pryncypała. Po sezonie nikogo prezes nie sprzeda bo nikt nie chce kopaczy prezentujących poziom I ligi, chyba że do niższych lig rozgrywkowych. Do zobaczenia na stadionie w Pogorzałkach.

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 19:13

CZY potrzebna jest karta kibica , kwit o spowiedzi od proboszcza i zdjęcie jak do wizy amerykańskiej . Czy jak  do kina , teatru lub knajpy TYLKO BILET I WCHODZĘ . ew pesel , numer dowodu.

#7 ~jag~

~jag~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 20:52

jak chodziłem olewali mnie , teraz ja was olewam.....

#8 ~kar~

~kar~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 09:39

kulesza zrobi to co w poprzednim meczu , zgarnie kase a Jaga popłynie do 1 ligi kasa kasa kasa :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jagusia, biedna, Jaga, jaga, kulesza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych