Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 20:44

Z taką grą to niestety nie możemy myśleć o mistrzostwie, a nawet puchary ciężko będzie osiągnąć. Bardzo dużo chaotycznej gry, strat. Nowi zawodnicy - w tej chwili nędza.

#2 Pancio_Dancio

Pancio_Dancio

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 20:47

Skoro był "minimalny spalony" to jednak spalony. Nawet canal+ po meczu nie dała powtórki czwartego gola. Komentatorzy zgodnie uznali , że tam niby noga obrońcy Jagi została i że wszystko jest ok. Skoro był minimalny spalony, to jednak był spalony , a sędzia nawet do varu nie podchodził tylko dostał na słuchawkach polecenie. Ale co ja tam wiem....

#3 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:26

Mamrot zapowiedzi są zawsze chuczne , a tłumaczenie po meczu głupie, niech wreszcie zaczną grac w piłkę a nie płakać po przegranym meczu niestety ale Jaga jest cienka.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:29

Mamrot zapowiedzi są zawsze chuczne , a tłumaczenie po meczu głupie, niech wreszcie zaczną grac w piłkę a nie płakać po przegranym meczu niestety ale Jaga jest cienka.

sam jesteś cienki-z ortografii :D

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:29

#6 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:47

Dobrze ze ty jesteś taki mocny.A nic w temacie kmiocie

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:48

Z taką grą to niestety nie możemy myśleć o mistrzostwie, a nawet puchary ciężko będzie osiągnąć. Bardzo dużo chaotycznej gry, strat. Nowi zawodnicy - w tej chwili nędza.

Skoro był "minimalny spalony" to jednak spalony. Nawet canal+ po meczu nie dała powtórki czwartego gola. Komentatorzy zgodnie uznali , że tam niby noga obrońcy Jagi została i że wszystko jest ok. Skoro był minimalny spalony, to jednak był spalony , a sędzia nawet do varu nie podchodził tylko dostał na słuchawkach polecenie. Ale co ja tam wiem....

O mistrzostwie,to już po meczu z Cracovią można było zapomnieć,natomiast dziś sędzia odebrał Jadze zwycięstwo(gol Angulo po ewidentnym spalonym i przekroczona linia bramkowa Górnika w ostatniej minucie-pan sędzia nie raczył nawet sprawdzić powtórki-bezczelność wyjątkowa).Górnik dziś nie zasługiwał nawet na remis :wacko:

#8 ~Pomorzanin~

~Pomorzanin~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 23:03

Mistrzem będzie Lechia Gdańsk.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych