Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Internet w Łapach

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anonim

Anonim

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:07

Witam, gdzie teraz warto w Łapach założyć internet? Polecacie sieci lokalne np. eska ? Czy u operatorów jak orange, play ?

#2 ~a co to za roznica~

~a co to za roznica~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:18

mam play chodzi dobrze, ulica spoldzielcza.

Falcon ktorego tu polecaja jest do d...dzwonione piec razy by czlowiek przyjechal zobaczyl czy sie da zalozyc, skoro nie che moich pieniedzy to niech spada.

Jesli tak serwisuje internet to ja nie chce chocby mial 10mbit /s

Dobranoc hah

#3 ~F@lconn~

~F@lconn~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 22:07

Falcon ktorego tu polecaja jest do d...dzwonione piec razy by czlowiek przyjechal zobaczyl czy sie da zalozyc, skoro nie che moich pieniedzy to niech spada.

Dobranoc hah

Witam,
Ku wyjaśnieniu powyższej sytuacji:
Nie zaprzeczam tego że mógł Pan dzwonić kilkukrotnie, jednak gdy dzwoni Pan do kogoś z 'nr prywatny' proszę spodziewać się tego że osoba do której Pan dzwoni pomimo najszczerszych chęci nie będzie mogła do Pana oddzwonić nie posiadając Pana numeru.
Za pierwszym razem gdy Pan dzwonił faktycznie odmówiłem przyjazdu ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, umówiliśmy się na Pana telefon w jakiś bardziej sprzyjający dzień - tak jak wcześniej wspomniałem dzwonił pan z nr zastrzeżonego.
Ostatnio gdy Pan do mnie dzwonił (również w nr zastrzeżonego) umawialiśmy się na "za 5 minut", byłem wtedy we wskazanym przez Pana bloku na Spółdzielczej, dzwoniłem do drzwi pod wskazanym numerem, czekałem przez dobre 10 minut, nikt nie otwierał... Chciałem do Pana oddzwonić jednak nie miałem Pana numeru - tak jak wcześniej tym razem również dzwonił Pan z numeru zastrzeżonego.

Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację i zaniedbania wynikłe z mojej winy, jednak proszę również wziąć pod uwagę przytoczone przeze mnie okoliczności.

Mam nadzieję że będzie Pan zadowolony z usług firmy Play.

Pozdrawiam,
FALCONN
Falkowski Tomasz

#4 ~przyjaciel łapskiej krainy~

~przyjaciel łapskiej krainy~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 05:56

Witam,
Ku wyjaśnieniu powyższej sytuacji:
Nie zaprzeczam tego że mógł Pan dzwonić kilkukrotnie, jednak gdy dzwoni Pan do kogoś z 'nr prywatny' proszę spodziewać się tego że osoba do której Pan dzwoni pomimo najszczerszych chęci nie będzie mogła do Pana oddzwonić nie posiadając Pana numeru.
Za pierwszym razem gdy Pan dzwonił faktycznie odmówiłem przyjazdu ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, umówiliśmy się na Pana telefon w jakiś bardziej sprzyjający dzień - tak jak wcześniej wspomniałem dzwonił pan z nr zastrzeżonego.
Ostatnio gdy Pan do mnie dzwonił (również w nr zastrzeżonego) umawialiśmy się na "za 5 minut", byłem wtedy we wskazanym przez Pana bloku na Spółdzielczej, dzwoniłem do drzwi pod wskazanym numerem, czekałem przez dobre 10 minut, nikt nie otwierał... Chciałem do Pana oddzwonić jednak nie miałem Pana numeru - tak jak wcześniej tym razem również dzwonił Pan z numeru zastrzeżonego.

Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację i zaniedbania wynikłe z mojej winy, jednak proszę również wziąć pod uwagę przytoczone przeze mnie okoliczności.

Mam nadzieję że będzie Pan zadowolony z usług firmy Play.

Pozdrawiam,
FALCONN
Falkowski Tomasz

No nie mogę za każdym razem, jak ktoś coś na falcon napisze właściciel się tłumaczy. śmiechu warte. nic ci to nie pomoże człowieku.
Zamiast pilnować forum, buduj sieć :D
pzdro!

#5 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 06:24

Bylem wtedy na Cmentarnej, przyjazd na SPoldzielcza zajal mi okolo 20minut ze wzgledu na dwa pociagi! I tego ze ktos nie chcial podniesc do gory szlabanow pomiedzy nimi , gdzie byla duza roznica czasowa przejazdu.

Poza tym nie wiedzialem ,ze mam zastrzezony, byc moze dzieki temu sie nie dogadalismy, w takim razie przepraszam za powyzsze slowa , bo wiem , ze to to znacznie sie przyczynilo do nie zawarcia porozumienia.

Moze bedzie okazja, by sie spotkac w takim samym celu.

Pozdrawiam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 08:51

No nie mogę za każdym razem, jak ktoś coś na falcon napisze właściciel się tłumaczy. śmiechu warte. nic ci to nie pomoże człowieku.
pzdro!

a ty zamknij jadaczke, bo ja akurat podziwiam to, ze wlasciciel ma odwage i sledzi, widac, ze mu zalezy na tym co sie dzieje i walczy o klienta, ale Ty tego nie rozumiesz, bo pewnie jestes zakompleksionym czlowieczkiem. Wracaj do piaskownicy pozdro !

A co do tematu to na pewno odradzam ESKE, przykladem moze juz byc sama strona internetowa, a i firma dziala no.. powiedzmy nie co chaotycznie :) mialem to wiem

http://212.244.27.40/

#7 ~lapiak~

~lapiak~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 10:37

pzdro!

Firma jest solidna i na forum wyjasnia glupoty na nich napisane jak tobie to sie nie podoba to nie czytaj i po co ty pilnujesz tego forum???Pewnie nie nasz nic do roboty.

#8 ~osseniak~

~osseniak~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 10:42

Dobranoc hah

Falcon nie jest anonimem jak wy podpisuje sie z imienia i nazwiska ,piszenie "goscie" podpiszcie sie,podajcie telefon,em@il!! Ich siec działa ok!mam 2 lata 0 problemu Tak trzymac!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 17:21

Po co w Łapach sieć

#10 ~Anonimka~

~Anonimka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:31

Anonimku mój kochany, bierz w Multimedii no :D Przecież ja mam. Już nie pytaj tu i bierz w Multimedii. No! Kocham Cię :D

#11 ~hah omg~

~hah omg~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:43

gosc lapiak i osseniak to falcon ale lol no niemoge no... t.falkowski ogarnij sie chlopie.
wiem na 100% ze to ty zachwalasz sam siebie
zal.pl

#12 ~webmaker~

~webmaker~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 14:51

tez to zauwazylem sam siebie zachwala.. wniosek prosty: klientow brak i klops :o

#13 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 20:34

Polecam w multimedi ja mam 512 i mi wystarca pozdrawiam

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 22:05

ale miej chlopie odwage tak jak Pan Falkowski i podpisz sie imieniem i nazwiskiem, no dalej tchórzu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych