Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Internet na Podlasiu

internet orange plus t-mobile play aero2

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 karol5

karol5

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2013 - 23:55

Witam, w swoim pierwszym poście na forum chciałbym poruszyć tematykę mobilnego Internetu na Podlasie, który poza większymi miastami praktycznie nie istnieje.

Sam mieszkam w okolicach Dąbrowy Białostockiej i tak np. korzystanie z Internetu Orange to koszmar - rwie się, a prędkość woła o pomstę do nieba. Nie inaczej jest z darmowym Internetem AERO2, który w ogóle nie łapie zasięgu.

Sam już nie wiem z czego mam korzystać, bo kabel nie wchodzi w mojej sytuacji w grę.

Dlatego też chciałbym Was zapytać, jak sobie z tym problemem radzicie :)

#2 Moderator

Moderator

VIP

• Supermoderatorzy społeczni
  • 3261 postów

Napisano 14 październik 2013 - 06:09

Witam, w swoim pierwszym poście na forum chciałbym poruszyć tematykę mobilnego Internetu na Podlasie, który poza większymi miastami praktycznie nie istnieje.

Sam mieszkam w okolicach Dąbrowy Białostockiej i tak np. korzystanie z Internetu Orange to koszmar - rwie się, a prędkość woła o pomstę do nieba. Nie inaczej jest z darmowym Internetem AERO2, który w ogóle nie łapie zasięgu.

Sam już nie wiem z czego mam korzystać, bo kabel nie wchodzi w mojej sytuacji w grę.

Dlatego też chciałbym Was zapytać, jak sobie z tym problemem radzicie :)

sprawdź którą sieć masz najbliżej http://mapa.btsearch.pl/

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 19:15

I tak to właśnie jest, a jak chcą postawić maszt to zaraz krzyk i protesty, jakie to szkodliwe.

Przypuszczam że z mobilnych to chyba tylko Orange lub T-Mobile, mają chyba największy zasięg, może trzeba zainwestować w większą antenę zewnętrzną.

#4 venus

venus

użytkownik

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 22 październik 2013 - 10:42

Ten problem chyba nie zostanie tak szybko rozwiązany. Trzeba byłoby chyba całkiem wymienic rząd, aby zajął się sprawami zwykłych ludzi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 11:35

kupuj zawsze modemy mobilne gdzie jest możliwość wtyknięcia anteny, stosując antenę zewnętrzną zawsze osiągniesz większy jej zasięg a co za tym idzie lepszą jakość internetu z jakiejkolwiek sieci mobilnej. Jest mnóstwo informacji w internecie na temat anten do modemów mobilnych. Ja osobiście mam modem 4G ZTE do tego podłączone dwie antenki, wszystko ustawione przy oknie, wszystko działa super, zero problemów z netem. Ludzie myślą że kupią modem mobilny wtykną go do laptopa i będą mieli szybki internet, pod nadajnikiem tak będą go mieli, ale jak odległość jest znaczna to trzeba stosować anteny do mobilnych modemów i wtedy wszystko będzie działać jak należy

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 11:41

a jak odległość jest znaczna to trzeba stosować anteny zewnętrzne ( na zewnątrz budynku), wtedy będziecie mieli szyki i bezproblemowy internet mobilny

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, orange, plus, t-mobile, play, aero2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych