Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

INPOST porażka

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 21:42

Witam. Czy są też osoby wkurzone na działanie w ostaniem czasie z paczkomatów? Może jakiś pozew do inposta? Szok co sie dzieje. Człowiek zamawia do paczkomatu bo myśli ze odbierze po pracy czyli o godz 23 a tu sms ze trzeba naginać do jakiegoś sklepu który czynny jest do 19.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 00:02

Nic nie wskórasz.Ostatnio rekord-6 dni i jeszcze musiałem się upominać.Była to tzw.darmowa wysyłka all drogo.

Inpost Gdańsk.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 07:34

nigdy nie mialam takich problemow. mi przedwczoraj wyslali, wczoraj do odbioru. przyszedl sms ze moze przekierowac paczke do innego punktu odbioru ale nie wyrazilam zgody (trzeba to bylo zrobic do konca dnia wysylki)  i dostarczono tam gdzie chcialam. najgorsze wg mnie jest to ze na odbior paczki masz tylko 48h. no ale przed swietami rozumiem ten czas...

#4 ~CohnEvka~

~CohnEvka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 08:10

Nic nie wskórasz.Ostatnio rekord-6 dni i jeszcze musiałem się upominać.Była to tzw.darmowa wysyłka all drogo.

Inpost Gdańsk.

Jak to tzw.? Musiałeś zapłacić?

Jeżeli nie to znaczy, że wyraziłeś tzw. ocenę.

Mogłeś zapłacić mniej niż za paczkę fajek i paczkę miałbyś do dostarczoną pod drzwi.

#5 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 20:18

gnoje inaczej teraz robia wysylaja ze paczkomat przepełniony i maja w d... sam sobie odbieraj.bydło

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 22:27

Dobrze wam tak.poczta polska niedobra . A obcy kapitał wporzo.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 08:44

Dobrze wam tak.poczta polska niedobra . A obcy kapitał wporzo.

Nawet gdy InPost ma małe problemy, to i tak bije na głowę i całą resztę, tego niewydolnego polskiego molocha.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 21:45

gnoje inaczej teraz robia wysylaja ze paczkomat przepełniony i maja w d... sam sobie odbieraj.bydło

No niestety,ale to świadczy tylko o tym jak wiele osób korzysta z tej opcji. Za to masz szybko przesyłkę, jak nie chcesz szybko możesz poczekać kiedy paczkomat się zwolni. Listonosz też wrzuci do skrzynki awizo i powie że nikogo w domu nie było i będziesz musiał iść na pocztę. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 17:56

Wszystkie firmy kurierskie zeszły na psy. Nie tylko inpost.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 15:58

Dzwoni listonosz lub kurier ,a ty w tym czasie siedzisz na sedesie . I co otwierasz drzwi? Kurier nie będzie czekał , aż ty wytrzeszcz się i naciagniesz gacie.wrzuca awizo. Na awizach pocztowych są podane nr tel kuriera. A można dowiedzieć się na infolinii i kurier przyjedzie jeszcze raz.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 19:40

Dzwoni listonosz lub kurier ,a ty w tym czasie siedzisz na sedesie . I co otwierasz drzwi? Kurier nie będzie czekał , aż ty wytrzeszcz się i naciagniesz gacie.wrzuca awizo. Na awizach pocztowych są podane nr tel kuriera. A można dowiedzieć się na infolinii i kurier przyjedzie jeszcze raz.

listonosza trzeba pilnować i łapać za kołnierz żeby nie zostawił awiza. Chwila nieuwagi i masz awizo w skrzynce, a po listonoszu ani śladu. Cały dzień byłeś w domu....

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 20:12

Wiele razy mi się zdarzyło że miałem awizo w skrzynce, listonosz nie nagina na ostatnie piętro. 

Nie wiem z jakiej firmy kurier wróci z przesyłką, na pewno nie z DHL-a, był 2 ulice ode mnie i musiałem za nim latać, bo powiedział że nie wróci. Kurierzy pocztowi szybko zawożą przesyłki do urzędów, przerabiałem to nie jeden raz, dla tego staram się nie korzystać z tej firmy, jak na razie najlepiej sprawdza się DHL, UPS, czy DHL Parcel, bo mają dużo punktów odbioru. no i oczywiście paczkomaty, to bardzo fajna i niedroga opcja.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 20:55

Wiele razy mi się zdarzyło że miałem awizo w skrzynce, listonosz nie nagina na ostatnie piętro. 

Nie wiem z jakiej firmy kurier wróci z przesyłką, na pewno nie z DHL-a, był 2 ulice ode mnie i musiałem za nim latać, bo powiedział że nie wróci. Kurierzy pocztowi szybko zawożą przesyłki do urzędów, przerabiałem to nie jeden raz, dla tego staram się nie korzystać z tej firmy, jak na razie najlepiej sprawdza się DHL, UPS, czy DHL Parcel, bo mają dużo punktów odbioru. no i oczywiście paczkomaty, to bardzo fajna i niedroga opcja.

He,he,listonosz nie nagina.Nie nagina nawet na parterze,wrzuca awizo i daje dyla.Bo przesyłki na bank nie ma ze sobą.

Nigdy PO-czty-spółki PO/PIS na majątku Polaków.

Nawet jak 2x drożej mam zapłacić.

#14 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 21:22

Unikajcie pracy w inposcie w opolu nie płacą w terminie jest to jedna wielka ustawka przez pracowników z biorą byle by oszukać pracowników i nie dam w terminie faktury jak i innych rzeczy nie wspomnę o urzywkach

#15 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 21:24

Unikajcie pracy w inposcie w opolu nie płacą w terminie jest to jedna wielka ustawka przez pracowników z biorą byle by oszukać pracowników i nie dam w terminie faktury jak i innych rzeczy nie wspomnę o urzywkach!!!!

#16 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 21:24

Unikajcie pracy w inposcie w opolu nie płacą w terminie jest to jedna wielka ustawka przez pracowników z biorą byle by oszukać pracowników i nie dam w terminie faktury jak i innych rzeczy nie wspomnę o urzywkach!!!!

#17 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 21:27

Unikajcie opole inpost

#18 ~Guffy~

~Guffy~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 21:27

InPost Opole uważajcie praca w towarzystwie ćpunów i oszustów popracujcie miesiąc dwa i was zwalniają bo tak te pedały postępują w Opolu pozdrowienia dla qutasow Wojtka Tomka i Filipa oddajcie .e kasę za pracę pozdro ;) Guffy

#19 ~Guffy~

~Guffy~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 21:28

InPost Opole uważajcie praca w towarzystwie ćpunów i oszustów popracujcie miesiąc dwa i was zwalniają bo tak te pedały postępują w Opolu pozdrowienia dla qutasow Wojtka Tomka i Filipa oddajcie .e kasę za pracę pozdro ;) Guffy

#20 ~H~

~H~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 14:34

Uuuuu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych