Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wonzPO~

~wonzPO~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 17:28

a co na poczcie..? sex shop ? hod dog?    :unsure:  paranoja !  :blink:

#22 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 18:05

Zawiadomienie alkoholika o sprawie o przymusowe leczenie odwykowe - do odebrania w monopolowym... ;-)

#23 ~trollica~

~trollica~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 18:53

zawiadomienie  awizo o przymusowe leczenie zaburzeń mózgowych do odebrania w najblirzszej przychodni ...;D

#24 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 22:15

W wielu krajach na świecie (np skandynawia) - usługi związane z dostarczaniem poczty są świadczone przez zewnętrzne firmy i odbierane tak jak w przypadku InPost w sklepikach czy kioskach... My Polacy nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni bo po list idzie się na pocztę... Długie kolejki itp...
Zwróćcie uwagę, iż od dawna firmy kurierskie pozwalają nam wysyłać zwykłe przesyłki za ich pośrednictwem jednak cena odstrasza. Inpost wygrał z molochem jakim jest Poczta Polska oferując lepsze warunki i chwała mu za to. Nawet jeśli się okaże że przesyłki wrócą z powrotem do PP - miejmy nadzieję że sytuacja tam panująca znacznie się poprawi...

Szwedzi też nie byli do tego przyzwyczajeni i dlatego poczta szwedzka przygotowała Szwedów do tej reorganizacji usług pocztowych.

Można porównać jak zrobili to Szwedzi, a jak Polacy.

Swedish Postal Operator's Retail Network Transformation National Public Campaign

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 14:55

Szwedzi też nie byli do tego przyzwyczajeni i dlatego poczta szwedzka przygotowała Szwedów do tej reorganizacji usług pocztowych.

Można porównać jak zrobili to Szwedzi, a jak Polacy.

Przede wszystkim tam 95% korespondencji jest prowadzona elektronicznie. Listy papierowe, to te pozostałe 5%.

#26 ~InPost~

~InPost~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 12:47

...

i w InPoscie i na Poczcie problem jest jeden, góra bierze wszystko.. a o robotę niech się martwi listonosz, nierealne założenia a potem widzisz taką bidule listonosza jak nagina dzień i noc z gilem do pasa a i tak listy docierają z 3-4tygodniowym opóźnieniem. Jak mam brać te paki akt sądowych na garb jak i tak w torbie nosze ze 30kg listów. A ludziom jeszcze źle, a my tylko chcemy pracować i mieć na chleb.

#27 myrq

myrq

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 20:09

złożenie przez internet reklamacji z uwagi na nieczytelnie wypisany numer przesyłki na awizo jest niemożliwy, odebranie przesyłki ze względu na nieczytelny stempel z adresem punktu odbioru mało realny, ze względu na kod pocztowy adresata wyświetlane jest kilka punktów odbioru, ale w żadnym z nich przesyłki nie ma , po ok. 30 min. oczekiwaniu na konsultanta- proszę podać nr przesyłki ( przecież do ku...wy nędzy jest nieczytelny) proszę złożyć reklamację ( ale jak???)  FOZZ art b, amber gold i nie wiadomo co jeszcze razem w komplecie (grosik to pikuś) POCZTO WRÓĆ.

#28 ~Oska~

~Oska~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 13:09

Pani z punktu ksero prosi mnie od dowód osobisty i sprawdza moje dane, co to ma być, skąd mam wiedzieć kim ona jest. Nie jest urzędnikiem pocztowym więc jakim prawem ona to obsługuję. żenada!!!

no włąśnie!!! chiałam odebrać w taki punkcie list polecony do męża i do mnie; poszłam ze stosowny upoważnieniem a tam dziewczyna mi mówi, że ma być poświadczone notarialnie!!!bo to które mam to mogę sobie ......!i weź szukaj po mieście w sob notariusza!!!!żenada!!!!!

#29 ~Postrest~

~Postrest~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 14:02

no włąśnie!!! chiałam odebrać w taki punkcie list polecony do męża i do mnie; poszłam ze stosowny upoważnieniem a tam dziewczyna mi mówi, że ma być poświadczone notarialnie!!!bo to które mam to mogę sobie ......!i weź szukaj po mieście w sob notariusza!!!!żenada!!!!!

Żądanie potwierdzenia notarialnego jest bezprawne. Brak jest podstaw do takiego żądania. Jeśli poniesie Pani z tego tytułu stratę można żądać odszkodowania.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 19:26

Dlaczego głosno o tym się nie mówi , że przetarg na obsługę sądów i prokuratury wygrała firma założona przez byłych dyrektorów Poczty Polskiej?

To samo czeka nas ze szpitalami ...i to niedługo!

Kradną na żywca! Przecież po 10 kwietnia 2010 roku daliśmy im przyzwolenie na wszystko!

#31 ~jasiu~

~jasiu~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 15:50

InPost jest dziadoska firma , ponad dwa tygodnie i jeszcze nie mam faktury z dystrybucji TAURON poczta była njleoszym doręczycielem .

#32 ~jjbn~

~jjbn~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 02:40

Wydaje mi się, że przetarg na korespondencję był sprawą korupcyjną i absolutnie kryminalną... Przesyłki o wartości kilku mln zł w sklepie monopolowym, bez żadnej tajemnicy korespondencji. BRAWO!

#33 ~Niezadowolony bardzo~

~Niezadowolony bardzo~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 14:18

dzisiaj w skrzynce mam awizo żeby se odebrać przesyłkę z Inpost w Elblagu na ul.Szarych Szeregów 2, a dwie osoby cały czas są w domu !!

to jak doręczają awiza czy przesyłki  ??

#34 ~zdrowy rozum~

~zdrowy rozum~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 22:08

Od trzech tyg. czekam na przesylke z sadu i zaniepokojony faktem ze nic nie nadchodzi wszedlem na strone PGP wklikalem kod i enter i wyskakuje punkt odbioru przesylek!!!!! Hurrrrrrrrraaaaaa.Biegiem pod wskazany adres - jest sklep przemyslowy, czyli nie klamia,wchodze, pytam sie grzecznie czy to punk odbioru PGP a mily pyn odpowiada pytyniem: co to PGP i do czego to sluzy bo on nie wie........... Jutro przyjdzie wsiasc w samochod i osobisci jechac do sadu z pytaniem czy cos wyslali bo do konca terminu zostal tylko tydzien.Dziekuje CI .......... :ph34r: :angry:

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 12:08

Ja nie dostałam przesyłki z sądu, a czekam od 21 stycznia kiedy została nadana.próbowałam skontaktować się z operatorem inPost na nr. tel. 124442662. Tam pokierowano mnie na mój oddział, gdzie podobno przesyłka się znajduje. Jednak dodzwonienie się tam graniczy z cudem.

Po raz kolejny zadzwoniłam do siedziby firmy, ten miał mnie skontaktować z oddziałałem (podałam swój nr. tel.).Jednak do tej pory nic.Kto mi zwróci za moje telefony i odpis dokumentu z sądu?

A było tak pięknie z Pocztą Polską.

#36 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 18:57

gdzie jest punkt odbioru w Stokrotce na Wysokim Stoczku? Właśnie tam inpost zostawił moją przesyłkę. Nie wiem czy iść do kasy w supermarkecie, kiosku czy do apteki ;-) Napisane na zawiadomieniu jedynie Stokrotka.

#37 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 19:59

podzielam to zdanie. Sam pracuję w firmie InPost, i to co tam się wyprawia i z sądówkami i z wykorzystywaniem ludzi, to po prostu skandal!!!

Wszystko na wariackich papierach. Nikt nic nie wie, i sam nie wiem jak to jeszcze działa.

#38 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 20:04

Prawda jest taka, że wygrali przetarg kompletnie nie mając przygotowania, zaplecza, kadr i ... umiejętności.

Jest taka gonitwa, że ludziom dają po kilkaset listów poleconych dziennie, żeby tylko ilość była, a nie ważne jak. Gonitwa, awizo, jak nie ma odbiorcy to ,,ślepe" awizo, itd. Wypisywanie na kopy w samochodzie awiz, wsadzanie za drzwi, bo czym więcej - tym lepiej, a nie ważne by skutecznie.

Nic dziwnego jak sądy przestaną procedować!!!

#39 ~szymian~

~szymian~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 08:56

Zeby odebrac przesylke z sadu na podstawie awizo musze w Szczecinie udac sie na ul. Zielonogorska. Miejsce to jest poza zasiegiegiem komunikacji miejskiej, ponadto punkt odbioru jest na wysokim pierwszym pietrze budynku fabrycznego. Jestem inwalida, a  takich jest w kazdym miescie duzo, czy zmuszajac nas do wspinania sie po przesylke  po stromych schodach jakiegos obskornego magazynu ktos mial na mysli wygode klienta... 

#40 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 17:40

gdzie jest punkt odbioru w Stokrotce na Wysokim Stoczku? Właśnie tam inpost zostawił moją przesyłkę. Nie wiem czy iść do kasy w supermarkecie, kiosku czy do apteki ;-) Napisane na zawiadomieniu jedynie Stokrotka.

Odpowiem sam sobie. Przesyłkę odbiera się sklepie z odzieżą na przeciwko saloniku prasowego (nie kolportera) od strony kas. Najlepsze: obok otwartych drzwi do sklepu jest okienko (z szybą i małą "dziurą" jak na poczcie). Żeby odebrać przesyłkę trzeba stanąć przy tym okienku a w między czasie inni udzie mogą wejść do sklepu i oglądać ubrania :blink: .

Pani, która mi wydawała przesyłkę poprosiła o dowód i sprawdziła tylko czy dane na nim zgadzają się z danymi adresata przesyłki. Byłem zmarznięty i nie zdjąłem kaptura, czapki. Nawet nie spojrzała na zdjęcie i na mnie. Równie dobrze mógłbym tam pójść z awizo mojego kumpla a przesyłkę też by wydała.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych