Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Informacja ws. linii 111

Białystok - Supraśl

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:59

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców odnośnie przywrócenia linii 111 BKM do Supraśla informujemy, że Burmistrz Supraśla wystąpił (28.02.2019) z pismem do Prezydenta Białegostoku o ponowne wprowadzenie linii 111 na trasie Białystok-Supraśl-Białystok w pierwszej strefie biletowej. Prośba ta, w związku z brakiem odpowiedzi Prezydenta Białegostoku została ponowiona 11.04.
 
Władze gminy Supraśl chcą aby dojazd do Supraśla (z centrum Białegostoku), nie przekraczał 30-40 minut, a także aby trasa przejazdu autobusu biegła ulicami: Białystok: Wyszyńskiego, Kaczorowskiego, Legionowa, Sienkiewicza, Wasilkowska, Raginisa, Wieś Ogrodniczki, Krasne, Supraśl: Białostocka, Piłsudskiego, Nowy Świat, Cieliczańska, Plac Tadeusza Kościuszki. Ze względu na potrzebę zapewnienia komunikacji dla kuracjuszy leczących się w Szpitalu Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym, ważne jest aby część kursów, przejeżdżała obok tego obiektu tj. ulicami: Kodeksu Supraskiego, Cegielnianą, Brzozówką.


#2 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:05

Ale dla czego pierwsza strefa biletowa, całkiem wam wię d du...ach poprzewracało?#3 ~Kondon~

~Kondon~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:25

Kiurwa jego odwodniona mać to jak oni chcą pierwszą strefę to dla cz ego do Wasilkówa jest druga co??? Ja już i tak jestem dobrze siorbnięty ale tak mnie nerw ruszył ze się dzisiaj zeszmace dozgonnie w mordę misia. Jak oni chcą do suprasla to ja chcę do Wasilków bo u nas jest święta woda i pielgrzymi powinni mieć taniej

#4 ~biały~

~biały~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:27

Ale dla czego pierwsza strefa biletowa, całkiem wam wię d du...ach poprzewracało?

Bo Białostoczanie szukają ciszy i spokoju, a nie Supraslanie.#5 ~xyz~

~xyz~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 22:23

Ale dla czego pierwsza strefa biletowa, całkiem wam wię d du...ach poprzewracało?

a dlaczego nie?#6 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 15:08

Ale dla czego pierwsza strefa biletowa, całkiem wam wię d du...ach poprzewracało?

Tak się składa że p. Prezydent Białegostoku  TT + grupa jego urzędników i partyjnych kolesi z PO sami ignorują wszelkie propozycje mieszkańców własnego miasta i okolicznych podmiejskich miejscowości prośby w sprawie łatwiejszego dostępu do Białostockiej Komunikacji  Miejskiej.#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 18:34

Tak się składa że p. Prezydent Białegostoku  TT + grupa jego urzędników i partyjnych kolesi z PO sami ignorują wszelkie propozycje mieszkańców własnego miasta i okolicznych podmiejskich miejscowości prośby w sprawie łatwiejszego dostępu do Białostockiej Komunikacji  Miejskiej.

Tiry od dzisiaj śmigają po obwodnicy Suwałk, a w Bialymstoku walą ulicami halaśliwie kopcac , smrodząc i trując mieszkańców.#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 18:44

Kiedy wreszcie będzie ta 111 ?#9 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 18:45

a dlaczego nie?

Przede wszystkim i głównie dla tego że Supraśl nie leży w granicach miasta.

Wszystkie miejscowości z poza granic miasta mają 2 strefę, więc dla czego wy mieli byście mieć pierwszą, to jest chyba gruba przesada. Zwłaszcza że Supraśl nie leże nawet w najbliższym sąsiedztwie Białegostoku.

Jest to chyba zrozumiałe i logiczne, nie może być tu mowy o jakichś wyjątkach. Jeżeli burmistrz Supraśla z budżetu gminy pokryje koszty 2 strefy dla swoich mieszkańców, to proszę bardzo.#10 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 21:22

Tiry od dzisiaj śmigają po obwodnicy Suwałk, a w Bialymstoku walą ulicami halaśliwie kopcac , smrodząc i trując mieszkańców.

nie wiem czy wy wiecie że to właśnie PO była przeciwna budowie zachodniej obwodnicy Białegostoku w ciągu drogi S19 a P. Prezydent rozbudowuje wiadukt w Porosłach tym samym wprowadzając do miasta jeszcze więcej TIR - ów zamiast dołożyć do rozwoju Komunikach Miejskiej.#11 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 21:39

Przede wszystkim i głównie dla tego że Supraśl nie leży w granicach miasta.

Wszystkie miejscowości z poza granic miasta mają 2 strefę, więc dla czego wy mieli byście mieć pierwszą, to jest chyba gruba przesada. Zwłaszcza że Supraśl nie leże nawet w najbliższym sąsiedztwie Białegostoku.

Jest to chyba zrozumiałe i logiczne, nie może być tu mowy o jakichś wyjątkach. Jeżeli burmistrz Supraśla z budżetu gminy pokryje koszty 2 strefy dla swoich mieszkańców, to proszę bardzo.

Grabówka , Zaścianki , Ogrodniczki , Ciasne , Sowlany i Karakule także należą do gminy "Supraśl" a do niedawna była tam II Strefa biletowa ale Burmistrz Supraśla pokrył różnicę między II a I Strefą i te W \ w Wioski mają I strefę i teraz Burmistrz Supraśla ponownie chce przywrócić linię 111 pokrywając z budzietu gminy różnicę między II a I strefą biletową.#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 07:33

A Wasilków i Kleosin to gorsze strefy? Też chcemy I strefy.

#13 @Grzegorz@

@Grzegorz@

  praktykant

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 36 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 10:48A Wasilków i Kleosin to gorsze strefy? Też chcemy I strefy.

w Kleosinie już dawno jest I Strefa , a co do Wasilkowa  to już sami musicie zmusić Radę Miasta i Gminy żeby znalazła w budzicie pieniądze na pokrycie różnicy dopłat między II a I Strefą oraz samego Burmistrza żeby tę uchwałę podpisał i dogadał się w tej sprawie z władzami BKM oraz Prezydentem Białegostoku.

 

ps. w tym linku jest mapka z granicami Stref Biletowych [ https://komunikacja....tref-taryfowych ]#14 ~Heniek~

~Heniek~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 06:06

Grabówka , Zaścianki , Ogrodniczki , Ciasne , Sowlany i Karakule także należą do gminy "Supraśl" a do niedawna była tam II Strefa biletowa ale Burmistrz Supraśla pokrył różnicę między II a I Strefą i te W \ w Wioski mają I strefę i teraz Burmistrz Supraśla ponownie chce przywrócić linię 111 pokrywając z budzietu gminy różnicę między II a I strefą biletową.


Ja bym nie był taki pewien że burmistrz tę 111 chce przywrócić.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych