Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Incjatywa Polska......?

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ha ha~

~Ha ha~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 14:40

Szef SLD w Kujawsko-Pomorski m startuje z Koalicji.A u nas? Tylko kto dziś jest szefem SLD? Któż to wie?

#22 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 15:44

A kogo to obchodzi?

#23 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:13

A kogo to obchodzi?

Jak widać chćby ciebie heh

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 11:47

A kogo to obchodzi?

Powinno obchodzić Wszystkich, rządzący  takie prostactwo, nowa elita  brak wykształcenia , kindersztuby,  samoloty , auta, ochrona świat stanął ....rodzenie dzieci... za 500zł, potrzeba mądrych i myślących. Mądry wychowa dzieci za własne pieniądze, a głupi rodzi dzieci ile może bez opamiętania i pasożytuje na innych  i opiece społecznej, do roboty....... praca podstawą  przyzwoitego życia.

#25 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 15:54

Mam nadzieję,że ktoś normalny ,lewicowy wniesie normalność i świeżość w lekko zatęchłą PO w naszym regionie.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:55

Mam nadzieję,że ktoś normalny ,lewicowy wniesie normalność i świeżość w lekko zatęchłą PO w naszym regionie.

Masz rację, też tak myślę, szczególnie jak "chodzą plotki' , że Pan Tomasz Cimoszewicz znów startuje na wygodnym ostatnim miejscu listy, może by w końcu jako przedsiębiorca dał pracę kilku osobom    , jak już udało się  "starszemu" Panu sięgnąć po kasę Unii, biedny widać , że choruje......to może rodzina niech nie korzysta z cudzej pracy a sama przysporzy splendoru  i bogactwa Polsce ....PRZĘDSIĘBIORCA    >>>>>do roboty do nauki!!!!!!!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:56

Masz rację, też tak myślę, szczególnie jak "chodzą plotki' , że Pan Tomasz Cimoszewicz znów startuje na wygodnym ostatnim miejscu listy, może by w końcu jako przedsiębiorca dał pracę kilku osobom    , jak już udało się  "starszemu" Panu sięgnąć po kasę Unii, biedny widać , że choruje......to może rodzina niech nie korzysta z cudzej pracy a sama przysporzy splendoru  i bogactwa Polsce ....PRZĘDSIĘBIORCA    >>>>>do roboty do nauki!!!!!!!!!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:24

Szukasz roboty, to zgłoś się do przewożenia koszul i nart Kuchcińskiemu. Dobrze zarobisz i polatasz VIPowskimi samolotami.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 14:20

Szukasz roboty, to zgłoś się do przewożenia koszul i nart Kuchcińskiemu. Dobrze zarobisz i polatasz VIPowskimi samolotami.

Trzeba być przedsiębiorcą i na początek oprócz nazwiska mieć majątek 10 tys zł /słownie  dziesięć tys. złotych/ a po roku w Sejmie już   ho..ho!

#30 ~lutek~

~lutek~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 14:51

Czyli u nas żadnej lewicy w PO nie będzie  >I dobrze

#31 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 16:47

Czyli u nas żadnej lewicy w PO nie będzie  >I dobrze

Nie ma już SLD, ale teraz  Lewica i to mniej lewicowa niż PO.

#32 ~ano~

~ano~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 16:50

Już nowy zawód to polityk ,bo uprawia politykierstwo.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 16:06

Może to Czykwin?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:50

Już nowy zawód to polityk ,bo uprawia politykierstwo.

Gdzie ta INCJATYWA w Białymstoku, a Pani Nowacka ciągle na pierwszej linii , jedynką powinien być Pan Truskolaski  , myślę , że Coś może jeszcze dla Podlasia zrobić, ma  możliwości, bo będzie tak jak z wyborami Pana Komorowskiego!!!!!!! PO nie ma , nic  nie działają, brak pomysłów  do tego trzeba mieć trochę fantazji  i odziedziczony intelekt.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:55

Gdzie ta INCJATYWA w Białymstoku, a Pani Nowacka ciągle na pierwszej linii , jedynką powinien być Pan Truskolaski  , myślę , że Coś może jeszcze dla Podlasia zrobić, ma  możliwości, bo będzie tak jak z wyborami Pana Komorowskiego!!!!!!! PO nie ma , nic  nie działają, brak pomysłów  do tego trzeba mieć trochę fantazji  i odziedziczony intelekt.

i wyższe wykształcenie ? Brak lotniska uniemożliwia inicjatywy . Sądy nie zastąpią .

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 16:22

i wyższe wykształcenie ? Brak lotniska uniemożliwia inicjatywy . Sądy nie zastąpią .

Lotnisko jest w Narwi ma Firma PRONAR , miała 30 -....lecie, zatrudnia około 2,5 tys ludzi daje pracę i ciekawe czy partyjni działacze złożyli życzenia, trzeba mieć trochę kindersztuby, to przecież nasza podlaska Firma rozsławiająca  Polaków w świecie.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 10:57

Pan Tyszkiewicz prowadzi  "ROZMOWY " dobrze , że jest obok Prezydent Sopotu , już rozmowy  dały  "wspaniały!!!!!!!!!!!" wynik Panu Komorowskiemu,  co robią pozostałe gwiazdy  ........cisza   PO poszło do gwiazd być może latawcem?

#38 ~bol~

~bol~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 14:54

Pan Tyszkiewicz prowadzi  "ROZMOWY " dobrze , że jest obok Prezydent Sopotu , już rozmowy  dały  "wspaniały!!!!!!!!!!!" wynik Panu Komorowskiemu,  co robią pozostałe gwiazdy  ........cisza   PO poszło do gwiazd być może latawcem?

O czym Pan Tyszkiewicz rozmawia i co z tych rozmów ma Białystok ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych