Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

In vitro - metoda ostatniej szansy? :: zobacz komentowany artykuł

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anasta~

~Anasta~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 09:26

Zupelnie sie zgadzam. O in- vitro powinni rozmawiac przede wszystkim specjalisci. Dlaczego nie slucha sie wypowiedzi uczonych jak prof. Lukaszuk? Niestety zyjemy w kraju, ze be wzgledu na tematyke, pierwsze co udzielaja sie politycy i kosciol. Przez to rozpetala sie dyskusja i przedstawiono fakty w wiekszosci dalekie od prawdy.

#2 ~Talala~

~Talala~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 22:15

Anasta, a gdzie go szukać? I co to za jeden? Mieszkam w Warszawie i właśnie się mobilizujemy z mężem, żby się przebadać pod kątem niepłodności. Próbujemy już długo zajśc w ciążę i się nie udaje sad.gif Naprawdę możesz go z czystym sumieniem polecić? To dla nas bardzo ważny temat...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 15:29

In vitro nie jest leczeniem. Leczeniem jest naprotechnologia.

#4 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 12:44

Ja osobiście polecam klinikę w Białymstoku KRIOBANK. Nie przejmowac się wynikami z badań i tym co mówią ginekolodzy. Szkoda czasu i nerwów. Ja z mężem przeszliśmy przez długie leczenie, "problem" był po stronie męża i to na tyle że wszędzie radzili nam adopcję. My jednak podjeliśmy decyzję i udało się za pierwszym razem. Nigdy nie jest za późno. Pozdrawiam.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 17:03

Szczególnie, gdy powodem jest mężczyzna :lol: :lol: :lol:

#6 Krzysztof M

Krzysztof M

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 14 październik 2011 - 17:45

Jutro w Pałacu Branickich można będzie o naprotechnologii posłuchać. Jeśli czegoś nie pokręciłem. :-)

#7 Krzysztof M

Krzysztof M

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 14 październik 2011 - 17:46

In vitro polecam tylko swoim największym wrogom. :-)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 07:56

In vitro polecam tylko swoim największym wrogom. :-)

Nie rozumiem. Możesz to wyjaśnić?

#9 Krzysztof M

Krzysztof M

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 16 październik 2011 - 19:53

Nie rozumiem. Możesz to wyjaśnić?

Znajoma mi osoba chciała mieć dziecko ze szklanki. Co się namęczyła... Ile cierpienia i łez ją to kosztowało... (a nie było jej udziałem nic, czego inni tez by nie przechodzili, tylko nikt tego głośno nie powie - SWOJE dziecko najważniejsze). Wreszcie dała spokój i adoptowali z mężem małe dziecko.

Także polecam, ale - WROGOM. :-)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 23:52

Znajoma mi osoba chciała mieć dziecko ze szklanki. Co się namęczyła... Ile cierpienia i łez ją to kosztowało... (a nie było jej udziałem nic, czego inni tez by nie przechodzili, tylko nikt tego głośno nie powie - SWOJE dziecko najważniejsze). Wreszcie dała spokój i adoptowali z mężem małe dziecko.

Także polecam, ale - WROGOM. :-)

A co złego jest w poglądzie, że swoje dziecko jest najważniejsze?
A co dobrego jest w poglądzie, że urodzę a następnie oddam do domu dziecka (zgodnie z przekonaniem, że moje dziecko nie jest najważniejsze)?

#11 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 23:25

Gorąco polecam http://volumed.pl/of...czno_poloznicze
Mieliśmy z mężem ten sam problem... Nie chce mi się opowiadać całej historii, bo i nie jest ona dla mnie przyjemna, ale lekarze w volumed.pl stanęli na wysokości zadania i teraz mogę pochwalić się ukochanym rocznym synkiem! :)))))

#12 venus

venus

użytkownik

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 10:00

moim zdaniem lepszym wyjściem niż stosowanie in vitro jest własnie adopcja, przeciez jest tak wiele dzieci, które nie mają rodziców, a bardzo chciałyby mieć normalny dom

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 13:01

moim zdaniem lepszym wyjściem niż stosowanie in vitro jest własnie adopcja, przeciez jest tak wiele dzieci, które nie mają rodziców, a bardzo chciałyby mieć normalny dom

Nie wyobrażam sobie, podobnie jak mój mąż, wychowywania cudzych dzieci. nigdy nie wiadomo co z takiego dziecka wyrośnie. Oczywiście wychowanie się liczy ale geny tez robią swoje. po prostu uważam ,że jak in vitro jest niezgodne z czyimiś przekonaniami to z niego nie korzysta i tyle.

#14 radaras

radaras

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 01 październik 2013 - 18:07

Razem z żoną takze nie możemy mić dzieci.Z tego powodu oboje mielismy powązne problemy emocjonalne. Dopiero wizyta u psychjologa nam pomogła. *(reklama)

Od tego czasu myślimy o  in vitro

Użytkownik Moderator edytował ten post 23 październik 2013 - 16:48
*reklama

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych