Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ilu Radnym Rady Miejskiej zostanie wygaszony mandat?

909 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mol~

~mol~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 10:54

A co Wy macie do Saciłowskiego, przecież poprzedni Prezes też był radnym.

#42 ~R.~

~R.~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 13:11

A co Wy macie do Saciłowskiego, przecież poprzedni Prezes też był radnym.

Jaki poprzedni prezes był?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 17:39

Właśnie zakończyła się sesja rady lub bezrady gminy . Niczym w '' STOLYCY'' i co tu dużo---- kasa nadal leeeeci. 

#44 ~roberto~

~roberto~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 09:23

Ta rada jest do rozwiązania! Same donosy wszyscy na wszystkich. A dopiero ma się zacząć jazda na dobre. Może być bardzo interesujący i ciekawy ciąg dalszy. 

#45 ~hiro~

~hiro~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 20:48

Wygrała pani burmistrz tę batalię. Dostała kasę na poprawę swego wizerunku. Ta rada zwariowała. Jest nagrany głos radnego Borowskiego ktory mówi że ma w du pie kasę którą wnioskuję z budżetu. To wstyd i hańba. Precz od koryta szanowny jaśnie panie bo nawet świnia jak się naje to przestaje a pan nie da rady się nażreć.

#46 ~Piotr r.~

~Piotr r.~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 21:08

Nie wygrała tylko radni przegrali ba tego chciała. Obejrzyjcie nagrania kamery na placu Kościuszki kto przez ostatni tydzień odwiedzał panią burmistrz. Ze względu na pewne sprawy nie mogę podawać szczegółów bo ktoś może mnie skojarzyć a ja chcę pracować. Podam tylko inicjały kilku osób s.s, t.t, h.c, k.p, a ten numer z rzecznikiem to dobry pomysł władzy.

#47 ~Robert Górka~

~Robert Górka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 05:59

Pan górka nawet nie wiem kim on jest ale , skoro donosi na kolegów i szczyci się na forum to  coś  ma z głową nie w porządku. Taka osoba za czasów PRL dostawała kasę za donosicielstwo a teraz co dostaje ciepłą posadę. Ja osobiście wstydzę się takich osób i neguje takie zachowanie.

Pan górka to ta osoba co startowała na dyrektora zakładu komunalnego w Sokółce ale nie wygrała bo podczas konkursu wyszło ze nie ma pojęcia o rządzeniu takim zakładem. Zero inteligencji tylko  ooooo   boooo  toooo.s

Drogi internauto w pierwszej chwili zamierzałem wystąpić o usunięcie komentarzy. Uważam że jest to pomówienie i zniesławienie osoby podlegającej ochronie prawnej funkcjonariusza publicznego w związku ze sprawowaną funkcją. Jestem przewodniczącym zarządu osiedla. art 37 ustawy o samorządzie gminnym. Związek jeśli zajdzie potrzeba postaram się wykazać.

Jeśli zaś chodzi o konkurs i moje umiejętności. Mogę w każdej chwili z kontrkandydatem stanąć przed niezależną podkreślam niezależną politycznie komisją merytorycznie znającą temat bo obecna ma swoje kryteria które przeważają w ocenie kandydatów. Kompetencje i kryteria oceny kandydata są odpowiednio nadane i ustalone z Panią Kulikowską. Takie uprawnienia dostała powyższa Pani z wyboru nie z nabytej wiedzy. Nikt nie sprawdził w żaden sposób wiedzy ani Pani Kulikowskiej, ani członków Komisji w zakresie który u mnie oceniali.

Szkoda że wynik finansowe trzech firm którymi zarządzałem są objęte tajemnicą bo wykazał bym szybko bzdurność Pana oceny. W obecnej zaś proszę spytać mieszkańców np. o stan zadłużenia jak wyglądał przed objęciem przeze mnie stanowiska, a jak wygląda teraz i o wynik finansowy też można spytać (czy był lepszy od początku istnienia?). Ponadto proszę się zgłosić do mnie do biura chętnie zrezygnuję z funkcji w każdej chwili. W każdej chwili odstąpię też szanownemu internaucie stanowisko.

Pozdrawiam

#48 ~Robert Górka~

~Robert Górka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 06:14

Jeśli zaś chodzi o donoszenie. Treść prywatnych rozmów z osobami które nazywa drogi internauta moimi kolegami znały zaraz inne osoby. Ujawniały to w sobie tylko znanym ja się tylko mogę domyślać celu tych poczynań. Jeden z radnych zaś po przegranym przeze mnie konkursie stwierdził że jestem cytuję "po niewłaściwej stronie". 

#49 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 06:53

Wygrała pani burmistrz tę batalię. Dostała kasę na poprawę swego wizerunku. Ta rada zwariowała. Jest nagrany głos radnego Borowskiego ktory mówi że ma w du pie kasę którą wnioskuję z budżetu. To wstyd i hańba. Precz od koryta szanowny jaśnie panie bo nawet świnia jak się naje to przestaje a pan nie da rady się nażreć.

A gdzie to nagranie u Ciebie w telefonie ? Czy przyśniło się?

#50 ~samoocena~

~samoocena~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 07:03

Jeśli zaś chodzi o donoszenie. Treść prywatnych rozmów z osobami które nazywa drogi internauta moimi kolegami znały zaraz inne osoby. Ujawniały to w sobie tylko znanym ja się tylko mogę domyślać celu tych poczynań. Jeden z radnych zaś po przegranym przeze mnie konkursie stwierdził że jestem cytuję "po niewłaściwej stronie". 

Szanowny Panie Robercie. Jako dobrą radę proponuję niech Pan weźmie ze schroniska kotka albo pieska. Będzie miał Pan jakieś zajęcie bo widzę że brak zajęć przytłacza.

Zauważyłem też, że znowu nabiera Pan wiatru w żagle gdy mowa o nowych wyborach :) Do rady? Na Burmistrza ?  

#51 ~samoocena~

~samoocena~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 07:03

Szanowny Panie Robercie. Jako dobrą radę proponuję niech Pan weźmie ze schroniska kotka albo pieska. Będzie miał Pan jakieś zajęcie bo widzę że brak zajęć przytłacza.

Zauważyłem też, że znowu nabiera Pan wiatru w żagle gdy mowa o nowych wyborach :) Do rady? Na Burmistrza ?  

#52 ~Robert Górka~

~Robert Górka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 07:53

Internauto wszelkie komentarze na tym forum umieszczane są głównie przez przedstawicieli obecnie czerpiących profity z bycia przy władzy. Jest to około 10% społeczeństwa. Ponadto radny czy burmistrz wybierani są w wyborach i jeszcze nikt mnie nie wybrał. Także nie rozumiem skąd te obawy, że zajmę wasze miejsca.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Proszę wybaczyć, ale pisanie na forum moim zdaniem jest anonimowe wbrew temu co twierdzą niektórzy i nie zamierzam brać w tym udziału.

Wszelkie rady osób nie powiązanych politycznie chętnie wezmę pod uwagę. 

#53 ~armagedon~

~armagedon~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 08:23

Internauto wszelkie komentarze na tym forum umieszczane są głównie przez przedstawicieli obecnie czerpiących profity z bycia przy władzy. Jest to około 10% społeczeństwa. Ponadto radny czy burmistrz wybierani są w wyborach i jeszcze nikt mnie nie wybrał. Także nie rozumiem skąd te obawy, że zajmę wasze miejsca.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Proszę wybaczyć, ale pisanie na forum moim zdaniem jest anonimowe wbrew temu co twierdzą niektórzy i nie zamierzam brać w tym udziału.

Wszelkie rady osób nie powiązanych politycznie chętnie wezmę pod uwagę. 

To jaki był cel zniszczenia reputacji radnego S.S. i jego firmy? 

#54 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 10:23

Borowski zgłasza wniosek o referendum w sprawie odwołania rady i burmistrza i popiera go Tolko, Bieniasz którzy zarabiali na mieniu gminnym ,mało było im   diety to jeszcze wykorzystywali funkcję radnego dla wlasnej korzyści to niech maja trochę honoru i sami zrezygnują z radnego a nie wymyślają to zapytanie do Rzecznika to referendum naciągając gminę tzn.mieszkańców na dodatkowe koszty wstyd panowie radni wstyd.

#55 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 10:58

Borowski zgłasza wniosek o referendum w sprawie odwołania rady i burmistrza i popiera go Tolko, Bieniasz którzy zarabiali na mieniu gminnym ,mało było im   diety to jeszcze wykorzystywali funkcję radnego dla wlasnej korzyści to niech maja trochę honoru i sami zrezygnują z radnego a nie wymyślają to zapytanie do Rzecznika to referendum naciągając gminę tzn.mieszkańców na dodatkowe koszty wstyd panowie radni wstyd.

A ja tam popieram wszystkich trzeba wywalić z tej rady a szczególnie na to zasługują 2 osoby. Każdy wie o kogo chodzi. Ubzdurali sobie, że przejmą radę i będą w następnej kadencji na najwyższych stołkach. Stąd takie spięcia bo traktują sesje jako element kampanii wyborczej. Nie ważne jak się robi co się robi najważniejsze aby było się do czego doczepić. Niezbędne jest zdrowe podejście do większości tematów. Jeden z radnych będzie dążył aby odwołać jeszcze kilku radnych o których nie ma na razie mowy i nawet się nie spodziewają tego. Więc może być niespodzianka jeszcze. Zgodnie z zasadą dajcie mi człowieka a znajdziemy mu paragraf. 

Naprawdę dziwię się, że nikt nie da rady sobie poradzić z niektórymi obywatelami radnymi. 

Jak sięgnę pamięcią w historię to nigdy kiedy w radzie był radny A. nie było normalnie.

#56 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 11:08

Borowski zgłasza wniosek o referendum w sprawie odwołania rady i burmistrza i popiera go Tolko, Bieniasz którzy zarabiali na mieniu gminnym ,mało było im   diety to jeszcze wykorzystywali funkcję radnego dla własnej korzyści to niech maja trochę honoru i sami zrezygnują z radnego a nie wymyślają to zapytanie do Rzecznika to referendum naciągając gminę tzn.mieszkańców na dodatkowe koszty wstyd panowie radni wstyd.

A co da rezygnacja. To będzie całkowity paraliż rady, paraliż miasta,  budowanie nowych koalicji, "kupowanie radnych", budowa nowych opozycji. Rotacja inwestycji. A po wyborach ponownie jazda bez trzymanki. Istne szaleństwo.

#57 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 11:44

Nie obawiam się paraliżu miasta zostaną ogłoszone nowe wybory uzupełniające i może mam taką nadzieję radni zaczną pracować dla dobra mieszkańców a nie własnych spraw.to co teraz na sesjach wyprawiają to własnie jest paraliż całej gminy .A ci dwaj radni to już chyba przekroczyli wszystkie dopuszczalne normy i tylko proszę państwa i proszę państwa .Obecne obrady sesji to kabaret  za który jeszcze pobierają wynagrodzenie.

#58 ~Robert Górka~

~Robert Górka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 12:39

To jaki był cel zniszczenia reputacji radnego S.S. i jego firmy?  

Ja nie wiem czy próbujesz zwalić całą winę na mnie i mi zaszkodzić czy chcesz poznać prawdę. Jeśli chcesz poznać prawdę to zapraszam w każdej chwili. Udzielę, myślę że wyczerpujących informacji.

#59 ~Boro~

~Boro~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 15:13

Ja nie wiem czy próbujesz zwalić całą winę na mnie i mi zaszkodzić czy chcesz poznać prawdę. Jeśli chcesz poznać prawdę to zapraszam w każdej chwili. Udzielę, myślę że wyczerpujących informacji.

To napisz.

#60 ~radna~

~radna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 15:18

Nie obawiam się paraliżu miasta zostaną ogłoszone nowe wybory uzupełniające i może mam taką nadzieję radni zaczną pracować dla dobra mieszkańców a nie własnych spraw.to co teraz na sesjach wyprawiają to własnie jest paraliż całej gminy .A ci dwaj radni to już chyba przekroczyli wszystkie dopuszczalne normy i tylko proszę państwa i proszę państwa .Obecne obrady sesji to kabaret  za który jeszcze pobierają wynagrodzenie.

Masz racje tylko tych dwóch radnych ujawnia prawdę i nie pozwalają okradać mieszkańców.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych