Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ilu Radnym Rady Miejskiej zostanie wygaszony mandat?

909 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 17:05

Jak masz coś do Tolki to sam mu to powiedz. Przez tyle czasu siedzisz z nim razem w radzie i nie wiesz do tej pory jak ma na nazwisko. Ciekawe kiedy przechytrzysz sam siebie.

Zostaw Tolke w spokoju.

#22 ~Kukiz~

~Kukiz~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 17:15

Podobno nie Cydzik załatwił Sawickiego a Gorka .Ile w tym prawdy , kto wie.

Tak to prawda Górka ma chrapkę na stołek Sawickiego.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 17:57

Od ilu lat już nad tym pracujesz?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 18:05

Podobno nie Cydzik załatwił Sawickiego a Gorka .Ile w tym prawdy , kto wie.

Sawicki dobrze wie kto go załatwił. Może jest jeszcze ktoś trzeci? Ktoś mu wydał opinię, że może wykonywać usługi.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 18:15

Zostaw Tolke w spokoju.

Znalazł się przyjaciel wszystkich. Koalicjant dzień z tym, dzień z tym, a ciągle sra na wszystkich. Man nadzieję że na cieple za kasę gminy tak się nagrzejesz, że więcej nie dopchniesz się do koryta.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 18:59

Przy następnych wyborach sprawdzę twoje rocznice pizzeri w okręgu wyborczym powiązane z rozdawaniem pizzy, przypilnuję i sprawdzę wszystko. Zobaczymy czy uzbierasz z 50 głosów. Nie będziesz mnie wykorzystywał w swoich gierkach. Wszystkie dokumenty mam do wglądu. Powiem wszystko jak było ze sprawą Sawickiego i z kilkoma innymi sprawami. Zainteresowanych zapraszam.

#27 ~Boro~

~Boro~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 19:08

Przy następnych wyborach sprawdzę twoje rocznice pizzeri w okręgu wyborczym powiązane z rozdawaniem pizzy, przypilnuję i sprawdzę wszystko. Zobaczymy czy uzbierasz z 50 głosów. Nie będziesz mnie wykorzystywał w swoich gierkach. Wszystkie dokumenty mam do wglądu. Powiem wszystko jak było ze sprawą Sawickiego i z kilkoma innymi sprawami. Zainteresowanych zapraszam.

Przestań gadać, napisz.

#28 ~kukiz~

~kukiz~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 19:57

Sawicki dobrze wie kto go załatwił. Może jest jeszcze ktoś trzeci? Ktoś mu wydał opinię, że może wykonywać usługi.

Co tu kryc to przecież utalentowana radczyni prawna Kowalczyk

#29 ~kukiz~

~kukiz~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 20:24

Robert to ja Darek mam zajefajny program wyborczy  zadzwoń.

#30 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 21:32

W poniedziałek zobaczycie kto wyjdzie ze skruszoná miną.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 22:06

Robert to ja Darek mam zajefajny program wyborczy  zadzwoń.

Ty to akurat się sprawdzasz jako mąż zaufania

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 22:07

Przestań gadać, napisz.

Przecież ty wszystko wiesz. Sam napisz.

#33 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 08:25

Tolkoo, panasiuczka , borawski i beinasz kiedy odejdą. Wszystko zostało zrobione aby ich kryć i nimi manipulować. Proszę zapytać burmistrza co ma dopowiedzenia w tej sprawie. tak jak wyjazd do lgd szlak tttarrski pani nam każe a my musimy bo chcemy aby było normalnie. to wszystko było wiadome wcześniej zapytajcie kolegów po co chodzili do urzędu a później nie głosowali. Powodzenia na sesji. Sami oceńcie . Dobrze że jest kamera to materiał dla potomnych i innych ciekawskich albo zainteresowanych.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 08:42

a ''rycerz '' tak wszystkich pouczał , tak wytykał wszystkim brak wiedzy, kpił z poprzedniego burmistrza ofiarując skarbonkę świnkę, aby ciułał i żebrał. najeżdżał słownie i pouczał starostów , promowały i klepały fotki rodzinne media wszędzie było pełno jego frazesów bełkotu i facjata w zbliżeniu ot taki lokalny rycerzyk z zakutą główką.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 13:01

Najbardziej u Ciebie podoba mi się zwrot "tak to prawda" Może skoro tak dobrze wszystko pamiętasz to może powiedz czy masz wyrok w sądzie, jeśli tak to napisz wszystkim za co.

A jeśli chodzi o stołek to najlepszym radnym na miejsce Sawickiego będziesz Ty. Stworzycie świetny duet z twoim mentorem. Pasujecie do siebie idealnie. A najbardziej pasuje do was hasło: "nie boję się prawdy". Mąż zaufania ahahahaha 

#36 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 16:01

Najbardziej u Ciebie podoba mi się zwrot "tak to prawda" Może skoro tak dobrze wszystko pamiętasz to może powiedz czy masz wyrok w sądzie, jeśli tak to napisz wszystkim za co.

A jeśli chodzi o stołek to najlepszym radnym na miejsce Sawickiego będziesz Ty. Stworzycie świetny duet z twoim mentorem. Pasujecie do siebie idealnie. A najbardziej pasuje do was hasło: "nie boję się prawdy". Mąż zaufania ahahahaha 

Pan górka nawet nie wiem kim on jest ale , skoro donosi na kolegów i szczyci się na forum to  coś  ma z głową nie w porządku. Taka osoba za czasów PRL dostawała kasę za donosicielstwo a teraz co dostaje ciepłą posadę. Ja osobiście wstydzę się takich osób i neguje takie zachowanie.

#37 ~star~

~star~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 16:06

Pan górka to ta osoba co startowała na dyrektora zakładu komunalnego w Sokółce ale nie wygrała bo podczas konkursu wyszło ze nie ma pojęcia o rządzeniu takim zakładem. Zero inteligencji tylko  ooooo   boooo  toooo.s

#38 ~rondoman~

~rondoman~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 20:11

Temat przewodni pokoju to mandaty radnych. Radny Mojżuk w Dąbrowie Białostockiej korzysta pełną gębą z własności gminnej. Toleruje to przewodniczący rady Budnik bo są z tego samego komitetu wyborczego. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi? 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 21:18

Temat przewodni pokoju to mandaty radnych. Radny Mojżuk w Dąbrowie Białostockiej korzysta pełną gębą z własności gminnej. Toleruje to przewodniczący rady Budnik bo są z tego samego komitetu wyborczego. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi? 

Ale jakiej własności gminnej.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 21:42

Kto wie ilu radnym zostanie wygaszony mandat? W Nowinkach mowa o pięciu a na mieście wróbelki ćwierkają, że to dopiero początek. Co o tym sądzicie. 

No co?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych